Send To Printer
Games on Saturday, November 28, 2020
League
Date
Home
Away
Time/Status
Venue
Game Type
Officials
Boys JV Indoor
Sat-Nov 28
Avalanche B04 White SL
(Forfeit) 0 - (Forfeit) 0
Surf 05 Blue
Complete
Indoor East
Regular
Boys Varsity Indoor
Sat-Nov 28
Manchester City
4 - 3
Red Hot FC
Complete
Indoor West
Regular
Boys 2007 Indoor
Sat-Nov 28
Utah Surf 08 ST
7 - 1
Player 1
Complete
Indoor East
Regular
Boys 2007 Indoor
Sat-Nov 28
USA 07-White-JL
5 - 5
USA 07-Red-JL
Complete
Indoor West
Regular
Boys 2012 Futsal
Sat-Nov 28
Sparta B12 JG
2 - 13
Sparta 12 JK Blue
Complete
Field/Court A
Regular
Boys 2011 Futsal
Sat-Nov 28
Utah Surf Boys 2011 DF
4 - 8
Surf 2011 JA
Complete
Field/Court B
Regular
Boys 2007 Indoor
Sat-Nov 28
RJ77
2 - 6
Sparta B08 MD/DKJ Team 2
Complete
Indoor East
Regular
Boys 2010 Indoor
Sat-Nov 28
Sparta B10 TC
0 - 3
Murray SC Black 10
Complete
Indoor West
Regular
Boys 2012 Futsal
Sat-Nov 28
Sparta B13 BR Blue
7 - 5
Avalanche Boys12 White
Complete
Field/Court A
Regular
Boys 2012 Futsal
Sat-Nov 28
Utah Surf Boys 2012 DF
0 - 17
Sparta 12 JK White
Complete
Field/Court B
Regular
Boys 2007 Indoor
Sat-Nov 28
Sparta B08 MD/DKJ Team 1
3 - 1
USA Elite 07B-WJ
Complete
Indoor East
Regular
Boys 2007 Indoor
Sat-Nov 28
RJ7
3 - 10
Sparta 07 KT
Complete
Indoor West
Regular
Boys 2011 Futsal
Sat-Nov 28
USA Metro AJS '11
2 - 6
Avalanche 2011 Boys SL
Complete
Field/Court A
Regular
Boys 2011 Futsal
Sat-Nov 28
USA 11B TS
1 - 8
Copper Mountain SB 2011 - Thunder
Complete
Field/Court B
Regular
Boys 2010 Futsal
Sat-Nov 28
Rangers 2010 Blue
17 - 2
Utah Surf DF 2010 Blue
Complete
Field/Court C
Regular
Girls 2011 Futsal
Sat-Nov 28
Copper Mountain 2011 girls
5 - 1
2011 SL White - Utah Avalanche
Complete
Field/Court D
Regular
Boys JV Indoor
Sat-Nov 28
Rangers 05 White
7 - 5
Xolos 2005 - A
Complete
Indoor East
Regular
Boys JV Indoor
Sat-Nov 28
Xolos 2005 - B
3 - 2
Copper Mountain 04 ZN
Complete
Indoor West
Regular
Boys 2012 Futsal
Sat-Nov 28
Sparta B13 BR White
7 - 9
Blue Knights ME
Complete
Field/Court A
Regular
Boys 2011 Futsal
Sat-Nov 28
USA Metro Elite 11B AS
0 - 19
Avelanche B12 Black SL
Complete
Field/Court B
Regular
Boys 2010 Futsal
Sat-Nov 28
Rangers 2010 Black
13 - 2
Utah Surf DF 2010 White
Complete
Field/Court C
Regular
Girls 2011 Futsal
Sat-Nov 28
USA Elite 2011- TS
1 - 15
Impact 11G
Complete
Field/Court D
Regular
Boys 2010 Indoor
Sat-Nov 28
UAFC JA 10'
0 - 15
Sparta B11 Premier BR
Complete
Indoor East
Regular
Boys JV Indoor
Sat-Nov 28
Sparta 05 DF
0 - 5
Gunners
Complete
Indoor West
Regular
Boys 2009 Futsal
Sat-Nov 28
Slopes FC 2009B
2 - 6
Sparta B10 Premier NK 2
Complete
Futsal North
Regular
Boys 2008 Futsal
Sat-Nov 28
Cottonwood FC 08 Red
3 - 7
CFC B08 RED JM
Complete
Futsal South
Regular
Boys 2010 Indoor
Sat-Nov 28
Copper Mountain Fury
3 - 14
Avalanche 2010 Boys Black SL
Complete
Indoor East
Regular
Boys 2009 Futsal
Sat-Nov 28
USA ELITE TT1
3 - 3
7 Elite 09B
Complete
Futsal North
Regular
Boys 2008 Futsal
Sat-Nov 28
Blue Knights RC 08 2
7 - 10
Blue Knights RC 08
Complete
Futsal South
Regular
Boys 2010 Indoor
Sat-Nov 28
Utah Glory Boys 2010
6 - 3
USA Elite 10B - TS
Complete
Indoor East
Regular
Boys 2009 Futsal
Sat-Nov 28
Sparta B10 Premier NK 1
5 - 4
Sparta B09 Premier NK White
Complete
Futsal North
Regular
Boys 2008 Futsal
Sat-Nov 28
USA ELITE 09 TT2
1 - 22
Sparta B09 Premier JK
Complete
Futsal South
Regular
Boys 2011-2012 Indoor
Sat-Nov 28
Tornadoes CM 2012 MH
3 - 8
La Roca 2012 Yang
Complete
Indoor East
Regular
Boys 2008 Indoor
Sat-Nov 28
USA 08 Boys - TT
3 - 1
AYSO United SLC B08-EJ
Complete
Indoor West
Regular
Boys 2009 Futsal
Sat-Nov 28
AYSO UNITED SLC B09 - KS
3 - 8
Rangers 09 Blue
Complete
Futsal North
Regular
Boys 2007 Futsal
Sat-Nov 28
USA Elite EP
8 - 2
Xolos 2007
Complete
Futsal South
Regular
Boys 2011-2012 Indoor
Sat-Nov 28
El Barrio U9
2 - 8
Sparta B11 MM
Complete
Indoor East
Regular
Boys 2008 Indoor
Sat-Nov 28
Utah Glory B08 White CR
1 - 15
08 Sparta MH
Complete
Indoor West
Regular
Boys 2009 Futsal
Sat-Nov 28
Copper Mountain KJ
5 - 7
Sparta B09 Premier NK Blue
Complete
Futsal North
Regular
Girls 2008-2009 Futsal
Sat-Nov 28
Sparta G09 JG
0 - 9
Impact United PP09
Complete
Futsal South
Regular
Boys 2011-2012 Indoor
Sat-Nov 28
Sparta B11 TC
9 - 1
South Summit Soccer Club
Complete
Indoor East
Regular
Boys 2008 Indoor
Sat-Nov 28
Utah Surf 08 SH
7 - 6
Avalanche boys 08 white SL
Complete
Indoor West
Regular
Boys 2006 Futsal
Sat-Nov 28
Bench Warmers
7 - 5
Gunners
Complete
Futsal North
Regular
Boys 2011-2012 Indoor
Sat-Nov 28
Impact U9 AN
3 - 12
Copper Mountain 2012 JH
Complete
Indoor East
Regular
Boys 2006 Indoor
Sat-Nov 28
La Roca S-CB White 02
6 - 5
La Roca S-CB White 01
Complete
Indoor West
Regular
Boys 2011-2012 Indoor
Sat-Nov 28
BONE CRUSHERS
0 - 20
El Barrio U8
Complete
Indoor East
Regular
Boys 2006 Indoor
Sat-Nov 28
Xolos 2006
8 - 0
Blue Dancing Dragons
Complete
Indoor West
Regular
Boys 2011-2012 Indoor
Sat-Nov 28
Utah Glory B12 Black NV
0 - 3
El Barrio U10
Complete
Indoor East
Regular
Boys JV Indoor
Sat-Nov 28
Razzia Elite 1
4 - 1
Utah Glory B05 Black NV
Complete
Indoor East
Regular
Boys 2006 Indoor
Sat-Nov 28
Copper Mountain 06 RL
7 - 3
Avalanche Boys ‘06 Black
Complete
Indoor West
Regular
Boys JV Indoor
Sat-Nov 28
Sparta 05 DF2
4 - 8
Rangers 05 Blue
Complete
Indoor East
Regular
Boys 2006 Indoor
Sat-Nov 28
La Roca CB 2006 Red B
5 - 11
La Roca CB 2006 Red A
Complete
Indoor West
Regular
Boys JV Indoor
Sat-Nov 28
Surf 05 Black
5 - 4
Surf 05 White
Complete
Indoor East
Regular
Boys JV Indoor
Sat-Nov 28
South Summit Soccer JV
4 - 11
UAFC CM 04B
Complete
Indoor West
Regular
Girls JV-Varsity Indoor
Sat-Nov 28
USA Premier O5G - KL
10 - 1
CMS WHITE
Complete
Indoor East
Regular
Boys Varsity Indoor
Sat-Nov 28
Utah Surf ME Blue
8 - 2
South Summit
Complete
Indoor West
Regular
Boys Varsity Indoor
Sat-Nov 28
Sparta Premier B03DF
8 - 3
Sparta 03 JB Blue
Complete
Indoor East
Regular