Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Saturday, January 2, 2021
<
January 2021
>
S
M
T
W
T
F
S
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
Boys JV Indoor
Avalanche B04 White SL
8 - 4
Rangers 05 White
Complete
Indoor East
Boys JV Indoor
Copper Mountain 04 ZN
4 - 9
Surf 05 Blue
Complete
Indoor West
Boys 2007 Indoor
Sparta 07 KT
8 - 3
USA 07-Red-JL
Complete
Indoor East
Boys 2007 Indoor
RJ77
1 - 6
Utah Surf 08 ST
Complete
Indoor West
Boys 2010 Futsal
Utah Surf DF 2010 White
7 - 6
Copper Mountain 10 JW
Complete
Field/Court A
Boys 2010 Futsal
Copper MTN
6 - 7
Rangers 2010 Blue
Complete
Field/Court B
Boys 2012 Futsal
Sparta B12 JG
3 - (Forfeit) 0
Utah Surf Boys 2012 DF
Complete
Field/Court C
Boys 2007 Indoor
USA 07-White-JL
0 - 4
Player 1
Complete
Indoor East
Boys 2007 Indoor
Sparta B08 MD/DKJ Team 1
9 - 1
Utah Glory 07 Boys
Complete
Indoor West
Boys 2012 Futsal
Blue Knights ME
1 - 22
Sparta 12 JK White
Complete
Field/Court A
Boys 2011 Futsal
Avalanche 2011 Boys SL
12 - 1
USA Metro Elite 11B AS
Complete
Field/Court B
Boys 2011 Futsal
USA 11B TS
4 - 7
Utah Surf Boys 2011 DF
Complete
Field/Court C
Girls 2011 Futsal
USA Metro 2011
3 - 1
USA Elite 2011- TS
Complete
Field/Court D
Boys 2010 Indoor
Utah Surf 11RM
16 - 1
Copper Mountain Fury
Complete
Indoor East
Girls 2008 Indoor
Utah Surf 09SY
1 - 4
Utah surf FS
Complete
Indoor West
Boys 2012 Futsal
Sparta 12 JK Blue
11 - 8
Sparta B13 BR Blue
Complete
Field/Court A
Boys 2011 Futsal
Copper Mountain SB 2011 - Thunder
9 - 2
USA Metro Elite 11B AS
Complete
Field/Court B
Boys 2010 Futsal
Rangers 2010 Black
14 - 3
Utah Surf DF 2010 Blue
Complete
Field/Court C
Girls 2011 Futsal
Impact 11G
3 - 3
Copper Mountain 2011 girls
Complete
Field/Court D
Boys 2010 Indoor
USA Elite 10B - TS
9 - 9
Murray SC Black 10
Complete
Indoor East
Girls 2008 Indoor
La Roca SLC-N Gomez 2008G
3 - (Forfeit) 0
Avalanche 09 White PT
Complete
Indoor West
Boys 2012 Futsal
Avalanche Boys12 White
4 - 0
Sparta B13 BR White
Complete
Field/Court A
Boys 2011 Futsal
Copper Mountain SB 2011 - Thunder
10 - 4
USA Metro AJS '11
Complete
Field/Court B
Boys 2010 Futsal
Utah Surf DF 2010 Blue
1 - 21
Copper MTN
Complete
Field/Court C
Boys 2011 Futsal
Avelanche B12 Black SL
10 - 4
Surf 2011 JA
Complete
Field/Court D
Boys 2010 Indoor
Sparta B11 Premier BR
2 - 4
Avalanche 2010 Boys Black SL
Complete
Indoor East
Girls 2011-2012 Indoor
Utah Surf 12 BJW
1 - 13
UCSC Lehi Fury 11
Complete
Indoor West
Boys 2009 Futsal
Rangers 09 Blue
0 - 6
Sparta B09 Premier NK White
Complete
Futsal North
Boys 2008 Futsal
CFC B08 RED JM
2 - 4
USA ELITE 09 TT2
Complete
Futsal South
Boys 2010 Indoor
Utah Glory Boys 2010
11 - 3
UAFC JA 10'
Complete
Indoor East
Girls 2011-2012 Indoor
Teal Seals
0 - 6
Sparta G11 MHart
Complete
Indoor West
Boys 2009 Futsal
Sparta B09 Premier NK Blue
5 - 7
Sparta B10 Premier NK 2
Complete
Futsal North
Boys 2008 Futsal
Arsenal Red
2 - 7
Blue Knights RC 08 2
Complete
Futsal South
Boys 2011-2012 Indoor
BONE CRUSHERS
0 - 16
South Summit Soccer Club
Complete
Indoor East
Boys 2009 Indoor
Utah Surf 09 FS
7 - 5
Avalanch Boys 09 White SL
Complete
Indoor West
Boys 2009 Futsal
Copper Mountain KJ
7 - 5
USA ELITE TT1
Complete
Futsal North
Boys 2008 Futsal
Blue Knights RC 08
2 - 6
Cottonwood FC 08 Red
Complete
Futsal South
Boys 2011-2012 Indoor
El Barrio U8
18 - 0
Tornadoes CM 2012 MH
Complete
Indoor East
Boys 2006 Indoor
La Roca CB 2006 Red A
3 - 5
USA Premier 06 BS Blue
Complete
Indoor West
Boys 2009 Futsal
Sparta B10 Premier NK 1
9 - 0
7 Elite 09B
Complete
Futsal North
Boys 2008 Futsal
Arsenal Black
1 - 3
Sparta B09 Premier JK
Complete
Futsal South
Boys 2011-2012 Indoor
Copper Mountain 2012 JH
10 - 1
Utah Glory B12 Black NV
Complete
Indoor East
Girls 2010 Indoor
Elite FC Black
3 - 3
Utah Surf 2010 ME
Complete
Indoor West
Boys 2009 Futsal
Slopes FC 2009B
3 - 4
UCSC Spurs 09GF
Complete
Futsal North
Boys 2007 Futsal
USA Elite EP
0 - 6
Surf 07 BJW White
Complete
Futsal South
Boys 2008 Indoor
Utah Surf 08 SH
6 - 1
08 Sparta MH
Complete
Indoor East
Girls 2010 Indoor
Avalanche 10 Black UC
4 - 1
Elite FC Blue
Complete
Indoor West
Boys 2006 Futsal
Bench Warmers
10 - 6
Avalanche Boys 06 White SL
Complete
Futsal North
Boys 2007 Futsal
Xolos 2007
0 - 4
Surf 07 BJW Blue
Complete
Futsal South
Boys 2008 Indoor
Avalanche boys 08 white SL
5 - 2
Impact AN
Complete
Indoor East
Boys 2006 Indoor
Blue Dancing Dragons
1 - 14
La Roca S-CB White 02
Complete
Indoor West
Boys 2006 Futsal
STRIKERZ
3 - 5
Gunners
Complete
Futsal North
Girls 2008-2009 Futsal
Impact United PP09
5 - 3
Avalanche 08 White SL
Complete
Futsal South
Boys 2008 Indoor
AYSO United SLC B08-EJ
3 - 2
Utah Glory B08 White CR
Complete
Indoor East
Boys JV Indoor
Gunners
6 - 0
South Summit Soccer JV
Complete
Indoor West
Boys 2006 Futsal
Avalanche 06 Boys Blue SL
11 - 3
7 Elite Academy 06B Red
Complete
Futsal North
Girls 2008-2009 Futsal
USA Elite 09G - EP
3 - 3
Sparta G09 JG
Complete
Futsal South
Boys 2006 Indoor
Avalanche Boys ‘06 Black
9 - 2
La Roca S-CB White 01
Complete
Indoor East
Boys 2011-2012 Indoor
El Barrio U10
3 - 1
La Roca 2012 Yang
Complete
Indoor West
Boys 2006 Indoor
La Roca CB 2006 Red B
7 - 3
Xolos 2006
Complete
Indoor East
Boys 2011-2012 Indoor
El Barrio U9
1 - 8
Sparta B11 TC
Complete
Indoor West
Girls JV-Varsity Indoor
Crush P
3 - 4
CMS 04 Blue
Complete
Indoor East
Boys 2011-2012 Indoor
Impact U9 AN
6 - 5
Sparta B11 MM
Complete
Indoor West
Boys Varsity Indoor
South Summit
1 - 8
XOLOS 2004
Complete
Indoor East
Boys JV Indoor
Rangers 05 Blue
3 - 6
UAFC CM 04B
Complete
Indoor West
Boys JV Indoor
Surf 05 Black
8 - 5
Sparta 05 DF
Complete
Indoor East
Boys JV Indoor
Razzia Elite 1
2 - 7
Xolos 2005 - A
Complete
Indoor West
Boys JV Indoor
Utah Glory B05 Black NV
4 - 10
Sparta 05 DF2
Complete
Indoor East
Boys JV Indoor
Surf 05 White
4 - 6
Xolos 2005 - B
Complete
Indoor West
Calendar
<
January 2021
>
S
M
T
W
T
F
S
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Events on Saturday, January 2, 2021
6:00 AM
8:00 AM
Adam's Futsal Group - Adam Osthed
Futsal North
6:00 AM
8:00 AM
Adam's Futsal Group - Adam Osthed
Futsal South
5:30 PM
6:30 PM
Michael Bennett - Michael Bennett
Field/Court C
6:00 PM
9:00 PM
volleyball court rental - Dario Verkic
Field/Court A