Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Monday, January 20, 2020
<
January 2020
>
S
M
T
W
T
F
S
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
Girls 2007 Indoor
USA Metro O7G SL
2 - 10
Sparta G07 Premier MH
Complete
Indoor West
2019-07-12-Monday Coed Intermediate
Merica
12 - 2
Dynamic Dream Team
Complete
Indoor East
2019-07-12-Monday Coed Competitive
Phat Barrelz
12 - 1
Bomb Diggity
Complete
Indoor West
2019-07-12-Monday Men's Competitive
Brace Yourself
4 - 9
Fort Knox
Complete
Indoor East
2019-07-12-Monday Men's Intermediate
Pumas
9 - 2
Encouragers
Complete
Indoor West
2019-07-12-Monday Coed Competitive
The Fighting Mikeys
2 - 8
Victorious Secret
Complete
Indoor East
2019-07-12-Monday Men's Competitive
FC Alliance
6 - 4
Fort Knox
Complete
Indoor West
2019-07-12-Monday Men's Intermediate
Fusion FC
11 - 2
DUI
Complete
Indoor East
2019-07-12-Monday Coed Friendly
Wolos
4 - 5
Denim Dawn
Complete
Indoor West
2019-07-12-Monday Coed Intermediate
Team Margo
3 - 3
Green Booz
Complete
Indoor East
2019-07-12-Monday Men's Intermediate
Fusion FC
5 - 4
Scoregasms
Complete
Indoor West
2019-07-12-Monday Men's Intermediate
Benchwarmers FC
8 - 1
Toss Pots
Complete
Indoor East
2019-07-12-Monday Coed Friendly
Dealertrack
2 - 5
SLC Flyers FC
Complete
Indoor West
2019-07-12-Monday Coed Intermediate
Nerd Herders
8 - 4
The UstaCoulds
Complete
Indoor East
2019-07-12-Monday Coed Friendly
Bolsheviks 2.0
2 - 10
Gucci Gang
Complete
Indoor West
2019-07-12-Monday Men's Competitive
Misfits FC
12 - 14
San Juan
Complete
Indoor East
2019-07-12-Monday Coed Friendly
Vivint Coed
6 - 10
Alliance
Complete
Indoor West
Calendar
<
January 2020
>
S
M
T
W
T
F
S
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
Events on Monday, January 20, 2020
8:30 AM
8:30 PM
AAU MLK Tournament - AAU - Scott Briggs
Field/Court C
8:30 AM
8:30 PM
AAU MLK Tournament - AAU - Scott Briggs
Field/Court D
9:00 AM
4:00 PM
AAU MLK Tournament - AAU - Scott Briggs
Field/Court A
9:00 AM
6:00 PM
NWBA 3 on 3 Tournament - Natalie Williams
Field/Court B
9:00 AM
1:00 PM
QB Elite Camp - QB Elite Dustin Smith
Indoor Field East
9:00 AM
1:00 PM
QB Elite Camp - QB Elite Dustin Smith
Indoor Field West
3:30 PM
4:30 PM
Soccer Academy- Little Dribblers
Indoor Field East
3:45 PM
7:45 PM
Jamie's Tumbling & Cheer - Jamie's Tumbling & Cheer
Fitness Room
3:45 PM
4:45 PM
Cutback Elite Speed & Agility - Cutback Elite Jamal Willis
Indoor Field West
4:00 PM
5:00 PM
Avalanche 03 Black Metro - Christi Love
Field/Court A
4:30 PM
5:30 PM
Soccer Academy-Tekkers & Pannas
Indoor Field East
6:00 PM
8:00 PM
Northern Elite VB Academy - Northern Utah Volleyball Academy
Volleyball i
8:00 PM
9:00 PM
Utah Glory B05 Red JO - Antonia O'Leary
Field/Court A
9:30 PM
11:30 PM
David's Group - David Januario
Field/Court A