Home|Sign In
Schedule of Games
 
<January 2020>
SMTWTFS
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678
  
  Games on Saturday, January 4, 2020 Print
LeagueHome AwayTime/StatusVenueOfficials
Boys 2006 Silver Indoor AFC APEX 06 Boys Silver 5 - 4 Copper Mountain RL Complete Indoor East  
Boys 2005 Silver Indoor Gunners 14 - 3 Utah Glory B05 Red Complete Indoor West  
Boys 2006 Silver Indoor Murray Wreck 5 - 1 Apex Blue 06 MC Complete Indoor East  
Boys 2005 Silver Indoor Juniors 05 Gorillas 10 - 3 South Summit Soccer Club Complete Indoor West  
Girls 2010 Futsal 7 Elite Academy 10G 2 - 2 Sparta G11 KN Complete Field/Court C  
Boys 2010 Futsal Copper Mountain - WHITE 2 - 9 SPARTA B10 PREMIER NK Complete Field/Court D  
Boys 2009 Futsal Impact JC 1 9 - 4 Murray 09 Silver CM Complete Field/Court A  
Boys 2009 Futsal AYSO United - KS 5 - 2 Blast 09 - Blue Complete Field/Court B  
Boys 2006 Silver Indoor USA Elite 06B-SU 5 - 3 Copper Mountain Voltage Complete Indoor East  
Boys 2005 Silver Indoor Copper Mountain JS 05 3 - 9 Rangers Complete Indoor West  
Boys 2010 Futsal USA Premier 10B-AD 16 - 1 Utah Glory B11 Red Complete Field/Court C  
Boys 2010 Futsal Copper Mountain - BLUE 10 - 0 Copper Mountain Fury Complete Field/Court D  
Boys 2009 Futsal Blue Knights AG Chelsea 10 - 1 Blue Knights Madrid Complete Field/Court A  
Boys 2009 Futsal Blast 09 - Black 4 - 7 Blue Knights AG Liverpool Complete Field/Court B  
Boys 2006 Silver Indoor Utah Surf 06 KH 9 - 1 USA Elite 06B JL Complete Indoor East  
Boys 2005 Silver Indoor Arsenal PO 05 A 1 - 9 Juniors 05 Sting Rays Complete Indoor West  
Girls 2010 Futsal Impact - NS 7 - 2 Salt Lake City FC Complete Field/Court C  
Boys 2010 Futsal Rangers 2010 17 - 1 USA- Elite- PD Complete Field/Court D  
Boys 2009 Futsal Salt Lake City FC 11B 1 - 11 USA Elite 09B-TT2 Complete Field/Court A  
Boys 2009 Futsal La Roca-F Soares 7 - 0 USA 09 WJ Select Team 1 Complete Field/Court B  
Boys 2009 Indoor AFC Apex 09 White 5 - 2 Copper Mountain Boys 09 Complete Indoor East  
Boys 2008 Silver Indoor Blue Knights 08 EL Blue 3 - 4 AFC Apex 08 white Complete Indoor West  
Girls 2010 Futsal USA Premier 11G - RM 10 - 0 Utah Glory G10 Black RK Complete Field/Court C  
Boys 2010 Futsal USA ELITE 11B - AD 0 - 0 USA Premier 11B - PD Complete Field/Court D  
Boys 2009 Futsal Blue Knights Barcelona 0 - 13 Impact JC 2 Complete Field/Court B  
Boys 2009 Indoor CFC B09 Red DM 1 - 2 Hippo FC Complete Indoor East  
Boys 2008 Silver Indoor AYSO United B08 KE 1 - 12 Blue Knights RC08 Complete Indoor West  
Boys 2008 Futsal Cottonwood B08 JM 4 - 1 AYSO United SLC B08-EJ Complete Futsal South  
Boys 2007 Futsal Blue Knights TM1 9 - 0 Impact IG 07 Complete Futsal North  
Boys 2009 Indoor Copper Mountain SM 11 - 2 Sparta 09 BL Complete Indoor East  
Boys 2008 Silver Indoor Blue Knights 08 EL White 2 - 7 UAFC JA Complete Indoor West  
Boys 2008 Futsal Rangers FC 09 Black 8 - 5 CFC B08 Red JM Complete Futsal South  
Boys 2007 Futsal Utah Arsenal BP08 - Grey 1 - 2 Blue Knights TM2 Complete Futsal North  
Boys 2009 Indoor PCRW Dev. 09 11 - 2 TC United - Yellow Complete Indoor East  
Boys 2008 Silver Indoor Sparta B08 BC 1 - 8 Murray SC BLACK TP Complete Indoor West  
Boys 2008 Futsal Mexico FC AT 6 - 0 USA Elite 09B- TT1 Complete Futsal South  
Boys 2007 Futsal Utah Arsenal BP08 - Red 3 - 8 PC Red Wolves Complete Futsal North  
Boys 2009 Indoor TC United - Green 1 - 7 Utah Surf 09 FS Complete Indoor East  
Boys 2010 Indoor Copper Mountain 10 BB 9 - 1 Blue Knights 2010 (TS) Complete Indoor West  
Boys 2008 Futsal Rangers FC 09 Blue 9 - 1 UVFC Dragons Complete Futsal South  
Boys 2006 Gold Futsal Ajax B06 0 - 8 Blue Knights (KM) 2 Complete Futsal North  
Girls 2007 Indoor UAFC LG 07G 1 - 8 Blue Knights Girls 07 White (UL) Complete Indoor East  
Boys 2010 Indoor CM 2010 10 - 0 SLCFC BU10 BL Complete Indoor West  
Boys 2005 Silver Futsal Surf 05 BH A 10 - 2 Arsenal PO 05 A Complete Futsal South  
Boys 2006 Gold Futsal Blue Knights 06 AG WHITE 1 - 9 Blue Knights (KM) 1 Complete Futsal North  
Girls 2006 Indoor AYSO United SD 5 - 2 USA SELECT06G - DS - RED Complete Indoor East  
Boys 2010 Indoor La Roca - Salt Lake ER 2 - 13 Utah Surf DF Complete Indoor West  
Boys 2005 Silver Futsal Arsenal PO 05 B 0 - 4 Surf 05 JL Complete Futsal South  
Boys 2006 Gold Futsal Niko Federico 06 9 - 3 Blue Knights 06 AG BLUE Complete Futsal North  
Girls 2006 Indoor South Jordan Wolves 1 - 14 Utah Glory 06 NO Complete Indoor East  
Boys 2007 Gold Indoor Razzia 07B Rise 1 - 9 Surf 07 BJW Blue Complete Indoor West  
Boys 2005 Gold Futsal USA SB Red 6 - 3 USA Elite B05-EM Team 2 Complete Futsal South  
Boys 2006 Gold Futsal TC United B06 Gold 2 - 3 CFC B06 Red CS Complete Futsal North  
Girls 2006 Indoor USA SELECT06G - DS - WHITE 0 - 4 Utah Glory G06 White WS Complete Indoor East  
Boys 2007 Gold Indoor UAFC 07PC 3 - 3 Sparta 08 Premier MH Complete Indoor West  
Boys 2005 Gold Futsal Impact PW 5 - 1 La Roca S-EJ White Complete Futsal South  
Boys Varsity Futsal Sparta 04 Blue 3 - 3 Sparts 03 DF Blue Complete Futsal North  
Girls 2006 Indoor Utah Glory G06 RED WS 6 - 0 White Lightening Two Complete Indoor East  
Boys 2007 Gold Indoor United Academy - ML 07 3 - 1 Surf 07 BJW White Complete Indoor West  
Boys 2005 Gold Futsal USA Elite B05-EM Team 1 0 - 8 La Roca S-EJ Red Complete Futsal South  
Boys Varsity Futsal Rangers 03 Blue 6 - 3 Sparta 03 DF white Complete Futsal North  
Girls 2006 Indoor Utah Valley United Premier 8 - 1 White Lilghtening (1) Complete Indoor East  
Boys 2006 Gold AFC Apex 06 Gold 1 - 1 Sparta 06 JH Complete Indoor West  
Boys 2005 Gold Futsal USA SB Blue 8 - 5 Sparta B05 Premier DF Complete Futsal South  
Boys 2005 Silver Futsal Surf 05 BH B 6 - 1 USA Elite 05B JP RED Complete Futsal North  
Boys 2005 Silver Indoor La Roca S-EJ Girls Black 3 - 2 Northern Peaks JS05 Complete Indoor East  
Boys 2006 Gold USA Premier 06 BS Red 12 - 0 AXIS Complete Indoor West  
Boys 2005 Silver Indoor Arsenal PO 05 B 2 - 6 Utah Glory B05 Black NV Complete Indoor East  
Boys 2006 Gold Utah Surf 06 FS 1 - 6 USA Premier 06 BS Blue Complete Indoor West  
Girls JV Indoor Avalanche 04 White 1 - 9 Crush O Complete Indoor East  
Girls JV Indoor Utah Arsenal Grey 9 - 0 La Roca S CT Complete Indoor West  
Girls JV Indoor Razzia Firestorm 3 - 6 Blue Knights 04 UL Complete Indoor East  
Girls Varsity Indoor USA Premier 05G - KL - WHITE 4 - 2 Utah Avalanche 04 MM2 Complete Indoor West  
Girls JV Indoor Utah Arsenal Red 9 - 4 USA Metro 04 Wisner Complete Indoor East  
Girls Varsity Indoor USA Premier 03G-KL 8 - 3 Utah Avalanche 04 MM1 Complete Indoor West  
2019-05-11-Saturday Coed Friendly Los Pistoleros 9 - 2 Super Amigos Complete Indoor East  
2019-05-11-Saturday Coed Friendly Langzamer Slakken 2 - 8 Coras Complete Indoor West  

  Events on Saturday, January 4, 2020
Start TimeEnd TimeEventVenue
6:00 AM8:00 AMScott & Adam's Group - Adam OsthedFutsal North


 

  

Powered By EZFacility
Web enabled mobile phone? Try Mobile Version | Administrators click Here
Languages: English | Español
© 2003-2020 EZFacility.com. All rights reserved.  Privacy Policy | Terms of Use