Home|Sign In
Schedule of Games
 
<January 2021>
SMTWTFS
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
  
  Games on Saturday, January 9, 2021 Print
LeagueHome AwayTime/StatusVenueOfficials
2006 Boys Indoor Gold Copper Mountain Axis 3 - (Forfeit) 0 Avalanche 06 Boys White - MC Complete Indoor East  
2006 Boys Indoor Silver Copper Mountain 06SB 3 - (Forfeit) 0 Avalanche 06 Boys Silver - MC Complete Indoor West  
2006 Boys Indoor Gold STRIKERZ 3 - 4 USA 07 White Complete Indoor East  
2006 Boys Indoor Gold Sunshine FC 7 - 5 Bench Warmers Complete Indoor West  
2011-2012 Boys Futsal Utah Surf 13 12 - 13 Sparta B13 BR Blue Complete Field/Court C  
2011-2012 Boys Futsal Avalanche B '12 Black SL 3 - 7 Salt Lake City FC 11-b MD Complete Field/Court D  
2009 Boys Indoor Silver TC United B09 2 - 13 USA Premier SC 2010 Complete Indoor East  
2009 Boys Indoor Silver CFC B09 GOLD MC 2 - 15 UAFC MS '09B Complete Indoor West  
2011-2012 Boys Futsal Sparta B13 BR White 13 - 6 Salt Lake City FC 11B-BD Complete Field/Court C  
2011-2012 Boys Futsal Copper Mtn 2012 MH Tornadoes 2 - 11 Avalanche SLC 2011 Black (JK) Complete Field/Court D  
2009 Boys Futsal Sparta B10 Premier NK 1 16 - 0 SLCFC 09B BL Complete Futsal North  
2008 Boys Futsal AYSO United SLC B08-EJ 3 - 5 Blue Knights 08 JL 2 Complete Futsal South  
2009 Boys Futsal Sparta B10 Premier NK 2 5 - 4 Sparta B09 Premier NK White Complete Futsal North  
2008 Boys Futsal UT Rangers FC 09 Blue 6 - 1 Blue Knights 08 JL Complete Futsal South  
2008 Boys Futsal UT Rangers FC 09 White 5 - 2 Sparta B09 Premier JK Complete Futsal South  
2009 Girls Indoor Surf G09 BH 9 - 4 Elite FC 2009 Complete Indoor East  
2009 Boys Indoor Gold Sparta B11 Premier BR 7 - 2 Copper Mountain SM Complete Indoor West  
2006-2007 Boys Futsal Blast Blue 2 - 3 Blue Knights KM 1 Complete Futsal North  
2007 - 2009 Girls Futsal Copper Mountain 07 BC Blue 7 - 9 Avalanche 08 Black Complete Futsal South  
2010 Boys Indoor Comba FC 10B Blue 2 - 6 Utah Surf 11RM Complete Indoor East  
2009 Girls Indoor Utah Surf 09SY 13 - 1 CFC Red 1 Complete Indoor West  
2006-2007 Boys Futsal Blue Knights 06 Premiere 2 6 - 2 CFC B06 RED CS Complete Futsal North  
2007 - 2009 Girls Futsal Blue Knights 2009 Girls (CM) 0 - 14 Copper Mountain 08 BC Blue Complete Futsal South  
2010 Boys Indoor Avalanche 2010 Boys Black SL 10 - 1 Salt Lake City FC 10B Complete Indoor East  
2009 Girls Indoor USA Elite 09G-EP 5 - 0 CFC Red 2 Complete Indoor West  
2006-2007 Boys Futsal Blue Knights KM 2 6 - 1 RJ7 Complete Futsal North  
2007 - 2009 Girls Futsal Copper Mountain 07 BC White 0 - 5 MSC Orange Complete Futsal South  
2010 Boys Indoor Comba FC 2010 Yellow 14 - 0 Sparta B10 TC Complete Indoor East  
2009 Girls Indoor Sparta G09 JG 13 - 1 CFC G09 WHITE HH Complete Indoor West  
2006-2007 Boys Futsal PAC 06 3 - 4 STRIKERZ Complete Futsal North  
2007 - 2009 Girls Futsal Copper Mountain 08 BC White 7 - 0 Sparta 08 Girls HO Complete Futsal South  
2006 Boys Indoor Gold USA 07 Red 6 - 7 USA Premier 06 BS Red Complete Indoor East  
2012 Boys Indoor 2012 Impact AN 3 - 4 El Barrio U9 Complete Indoor West  
Boys JV Varsity Futsal Rangers FC 3 - 5 USA WHITE Complete Futsal North  
2007 - 2009 Girls Futsal Nutmeggers 8 - 0 The Blue Knights TR Complete Futsal South  
2013 Boys Indoor Ball Hogs 2 - 6 Avalanche Boys 13 SL (Black) Complete Indoor East  
2012 Boys Indoor Murray SC Boys 2012 (Forfeit) 0 - 3 Copper Mountain 2012 JH Complete Indoor West  
Boys JV Varsity Futsal ABCDE FC 4 - 1 Copper Mountain 05 MS A Complete Futsal North  
JV Girls Futsal 2005 Murray soccer Club Black 4 - 4 Ajax 06 Red Complete Futsal South  
2013 Boys Indoor Avalanche Boys 13 SL (White) 4 - 6 USA PREMIER 13B - RM Complete Indoor East  
2012 Boys Indoor Sparta B12 JG 5 - 4 La Roca S Yang Complete Indoor West  
Boys JV Varsity Futsal Ajax 2004 Black 1 - 6 USA RED Complete Futsal North  
JV Girls Futsal Avalanche Blue 06 UC 3 - 6 2005 Murray Soccer Club Orange Complete Futsal South  
2009 Boys Indoor Gold Impact CM 2009 5 - 5 Utah Surf 10 FS Complete Indoor East  
2012 Boys Indoor Utah Surf 12 DB 8 - 2 Salt Lake City FC 12B BD Complete Indoor West  
2009 Boys Futsal AYSO United B09-KS 4 - 2 Impact United PP09G Complete Futsal North  
JV Girls Futsal Avalanche Girls 05 White UC 4 - 4 AJAX 06 Gold Complete Futsal South  
2009 Girls Indoor Spurs All-Stars (2010) 10 - 0 Salt Lake City FC 09G CM Complete Indoor East  
2007 Boys Indoor Gold 7-Elite 07 3 - 4 Player 1 Complete Indoor West  
2008 Boys Indoor Silver USA ELITE MM 6 - 6 Steel Titans FC 08' Complete Indoor East  
2007 Boys Indoor Gold Sparta B08 MD/DKJ Team 1 4 - 8 HVU 07 Black Complete Indoor West  
2008 Boys Indoor Gold Blue Knights RC 08 4 - 5 CMSC 2008 Hawks Complete Indoor East  
2007 Boys Indoor Gold Surf 07 BJW Rip 1 - 3 Sparta 07 KT Complete Indoor West  
2008 Boys Indoor Gold RJ78 3 - 4 CMSC 08 JG 2 Complete Indoor East  
2007 Boys Indoor Gold Surf 07 BJW Tide 2 - 1 Sparta B08 MD/DKJ Team 2 Complete Indoor West  
2008 Boys Indoor Gold UAFC AF08B 6 - 3 PAC 08 Complete Indoor East  
2006 Boys Indoor Silver Copper Mountain RL blue 11 - 0 CFC B06 WHITE MC Complete Indoor West  
JV Boys Indoor Sparta DF2 7 - 4 UAFC CM 04 - 2 Complete Indoor East  
Varsity Boys Indoor South Summit KS 2 - 3 Xolos 2004 Complete Indoor West  
Varsity Boys Indoor Manchester City 3 - 10 Sparta Premier B03DF Complete Indoor East  

  Events on Saturday, January 9, 2021
Start TimeEnd TimeEventVenue
6:00 AM8:00 AMAdam's Futsal Group - Adam OsthedFutsal North
6:00 AM8:00 AMAdam's Futsal Group - Adam OsthedFutsal South
9:15 AM11:15 AMUtah Elevate - John Tilly - John TilleyIndoor Field East
9:15 AM11:15 AMUtah Falconz Camp - Samantha Smith FalconzIndoor Field West
6:00 PM9:00 PMNatalie Williams - NWBA Natalie WilliamsField/Court A


 

  

Powered By EZFacility
Web enabled mobile phone? Try Mobile Version | Administrators click Here
Languages: English | Español
© 2003-2021 EZFacility.com. All rights reserved.  Privacy Policy | Terms of Use