Home|Sign In
Schedule of Games
 
<December 2020>
SMTWTFS
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789
  
  Games on Saturday, December 12, 2020 Print
LeagueHome AwayTime/StatusVenueOfficials
Boys JV Indoor UAFC CM 04B 4 - 3 Sparta 05 DF Complete Indoor East  
Boys JV Indoor Utah Glory B05 Black NV 1 - 9 Rangers 05 White Complete Indoor West  
Boys 2007 Indoor Sparta B08 MD/DKJ Team 1 3 - 5 RJ77 Complete Indoor East  
Boys 2007 Indoor Utah Glory 07 Boys 2 - 14 Sparta 07 KT Complete Indoor West  
Boys 2012 Futsal Sparta B13 BR Blue 8 - 2 Sparta B12 JG Complete Field/Court A  
Boys 2011 Futsal USA Metro AJS '11 11 - 4 USA 11B TS Complete Field/Court B  
Boys 2010 Futsal Utah Surf DF 2010 Blue 2 - 3 USA Metro Elite 10U Complete Field/Court C  
Boys 2007 Indoor USA 07-Red-JL 4 - 7 Player 1 Complete Indoor East  
Boys 2007 Indoor USA Elite 07B-WJ 2 - 3 Sparta B08 MD/DKJ Team 2 Complete Indoor West  
Boys 2012 Futsal Sparta 12 JK White 3 - 6 Sparta 12 JK Blue Complete Field/Court A  
Boys 2011 Futsal Surf 2011 JA 0 - 6 Copper Mountain SB 2011 - Thunder Complete Field/Court B  
Boys 2010 Futsal Rangers 2010 Blue 7 - 7 Rangers 2010 Black Complete Field/Court C  
Girls 2011 Futsal Copper Mountain 2011 girls 16 - 0 USA Elite 2011- TS Complete Field/Court D  
Boys 2011-2012 Indoor South Summit Soccer Club 1 - 12 Sparta B11 MM Complete Indoor East  
Boys 2007 Indoor USA 07-White-JL 7 - 2 RJ7 Complete Indoor West  
Boys 2011 Futsal Avelanche B12 Black SL 1 - 4 Avalanche 2011 Boys SL Complete Field/Court A  
Boys 2011 Futsal Utah Surf Boys 2011 DF 4 - 7 USA Metro Elite 11B AS Complete Field/Court B  
Boys 2010 Futsal Copper Mountain 10 JW 2 - 15 Copper MTN Complete Field/Court C  
Girls 2011 Futsal USA Metro 2011 6 - 4 2011 SL White - Utah Avalanche Complete Field/Court D  
Girls 2008 Indoor Avalanche 09 White PT 1 - 7 Utah surf FS Complete Indoor East  
Boys 2011-2012 Indoor Utah Glory B12 Black NV 3 - 14 Impact U9 AN Complete Indoor West  
Boys 2012 Futsal Blue Knights ME 3 - 4 Avalanche Boys12 White Complete Field/Court A  
Boys 2012 Futsal Utah Surf Boys 2012 DF 1 - 13 Sparta B13 BR White Complete Field/Court B  
Girls 2008 Indoor Utah Surf 09SY 4 - 7 Avalanche 09 Black PT Complete Indoor East  
Boys 2011-2012 Indoor Sparta B11 TC 2 - 11 El Barrio U8 Complete Indoor West  
Boys 2009 Futsal Slopes FC 2009B 4 - 6 Copper Mountain KJ Complete Futsal North  
Boys 2008 Futsal CFC B08 RED JM 3 - 3 Blue Knights RC 08 Complete Futsal South  
Boys 2011-2012 Indoor Tornadoes CM 2012 MH 0 - 13 El Barrio U10 Complete Indoor East  
Girls 2011-2012 Indoor Sparta G11 MHart 10 - 1 Utah Surf 12 BJW Complete Indoor West  
Boys 2009 Futsal UCSC Spurs 09GF 0 - 7 Rangers 09 Blue Complete Futsal North  
Boys 2008 Futsal Cottonwood FC 08 Red 2 - 5 Arsenal Black Complete Futsal South  
Boys 2011-2012 Indoor El Barrio U9 5 - 9 Copper Mountain 2012 JH Complete Indoor East  
Girls 2011-2012 Indoor Teal Seals 2 - 2 La Roca South Yin - GN Complete Indoor West  
Boys 2009 Futsal USA ELITE TT1 4 - 8 Sparta B09 Premier NK Blue Complete Futsal North  
Boys 2008 Futsal USA ELITE 09 TT2 1 - 2 Blue Knights RC 08 2 Complete Futsal South  
Boys 2011-2012 Indoor La Roca 2012 Yang 3 - (Forfeit) 0 BONE CRUSHERS Complete Indoor East  
Boys 2006 Indoor La Roca S-CB White 02 1 - 6 Copper Mountain 06 RL Complete Indoor West  
Boys 2009 Futsal Sparta B10 Premier NK 1 6 - 5 AYSO UNITED SLC B09 - KS Complete Futsal North  
Boys 2008 Futsal Sparta B09 Premier JK 7 - 1 Arsenal Red Complete Futsal South  
Boys 2010 Indoor Avalanche 2010 Boys Black SL 17 - 2 Utah Glory Boys 2010 Complete Indoor East  
Boys 2006 Indoor USA Premier 06 BS Blue 2 - 4 Avalanche Boys ‘06 Black Complete Indoor West  
Boys 2009 Futsal Sparta B09 Premier NK White 10 - 1 7 Elite 09B Complete Futsal North  
Boys 2007 Futsal USA Elite EP 3 - 11 Surf 07 BJW Blue Complete Futsal South  
Boys 2010 Indoor Copper Mountain Fury 3 - 1 USA Elite 10B - TS Complete Indoor East  
Boys 2006 Indoor Xolos 2006 2 - 3 La Roca CB 2006 Red A Complete Indoor West  
Boys 2006 Futsal Avalanche Boys 06 White SL 3 - 2 STRIKERZ Complete Futsal North  
Boys 2007 Futsal Surf 07 BJW White 12 - 1 Xolos 2007 Complete Futsal South  
Boys 2010 Indoor Sparta B10 TC 1 - 16 Utah Surf 11RM Complete Indoor East  
Boys 2006 Indoor USA Premier 06 BS Red 11 - 5 La Roca CB 2006 Red B Complete Indoor West  
Boys 2006 Futsal Avalanche 06 Boys Blue SL 4 - 8 Bench Warmers Complete Futsal North  
Girls 2008-2009 Futsal Avalanche 08 White SL 3 - 5 Sparta G09 JG Complete Futsal South  
Boys 2010 Indoor Murray SC Black 10 4 - 2 Sparta B11 Premier BR Complete Indoor East  
Boys 2006 Indoor La Roca S-CB White 01 12 - 0 Blue Dancing Dragons Complete Indoor West  
Boys 2006 Futsal Gunners 13 - 0 7 Elite Academy 06B Red Complete Futsal North  
Girls 2008-2009 Futsal USA Elite 09G - EP 4 - 4 Avalanche 08 White MC Complete Futsal South  
Boys 2009 Indoor Utah Surf 10 FS 9 - 1 Avalanch Boys 09 White SL Complete Indoor East  
Girls JV-Varsity Indoor Blue Knights 05 MV White 3 - 4 Blue Knights 04 (UL) Complete Indoor West  
Boys JV Varsity Futsal Utah Surf White 1 - 3 Chumps FC Complete Futsal North  
Boys 2008 Indoor Impact AN 3 - 3 AYSO United SLC B08-EJ Complete Indoor East  
Girls JV-Varsity Indoor Crush O 0 - 1 CMS 04 Blue Complete Indoor West  
Girls JV-Varsity Indoor Avalanche 04 White SL Team 1 3 - 11 Utah Arsenal Complete Indoor East  
Boys 2008 Indoor Utah Glory B08 White CR 3 - 11 USA 08 Boys - TT Complete Indoor West  
Boys 2008 Indoor 08 Sparta MH 1 - 5 Avalanche boys 08 white SL Complete Indoor East  
Boys JV Indoor Surf 05 White 2 - 10 Gunners Complete Indoor West  
Boys JV Indoor Sparta 05 DF2 10 - 4 South Summit Soccer JV Complete Indoor East  
Boys JV Indoor Copper Mountain 04 ZN 1 - 3 Surf 05 Black Complete Indoor West  
Boys JV Indoor Xolos 2005 - A 2 - 10 Avalanche B04 White SL Complete Indoor East  
Boys JV Indoor Surf 05 Blue 4 - 6 Xolos 2005 - B Complete Indoor West  
Boys JV Indoor Rangers 05 Blue 10 - 3 Razzia Elite 1 Complete Indoor West  

  Events on Saturday, December 12, 2020
Start TimeEnd TimeEventVenue
6:00 AM8:00 AMAdam's Futsal Group - Adam OsthedFutsal North
6:00 AM8:00 AMAdam's Futsal Group - Adam OsthedFutsal South
6:00 PM9:00 PMNWBA Natalie Williams - NWBA Natalie WilliamsField/Court A
6:00 PM9:00 PMNWBA Natalie Williams - NWBA Natalie WilliamsField/Court B
6:00 PM9:00 PMNWBA Natalie Williams - NWBA Natalie WilliamsField/Court C
6:00 PM9:00 PMNWBA Natalie Williams - NWBA Natalie WilliamsField/Court D


 

  

Powered By EZFacility
Web enabled mobile phone? Try Mobile Version | Administrators click Here
Languages: English | Español
© 2003-2021 EZFacility.com. All rights reserved.  Privacy Policy | Terms of Use