Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Saturday, December 26, 2020
<
December 2020
>
S
M
T
W
T
F
S
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
Boys 2007 Indoor
USA Elite 07B-WJ
3 - 6
Sparta 07 KT
Complete
Indoor East
Boys 2007 Indoor
USA 07-Red-JL
3 - 2
RJ7
Complete
Indoor West
Boys 2007 Indoor
Utah Surf 08 ST
1 - 8
Sparta B08 MD/DKJ Team 1
Complete
Indoor East
Boys 2007 Indoor
Utah Glory 07 Boys
6 - 4
USA 07-White-JL
Complete
Indoor West
Boys 2010 Futsal
Utah Surf DF 2010 Blue
8 - 3
Utah Surf DF 2010 White
Complete
Field/Court A
Boys 2012 Futsal
Sparta 12 JK White
17 - 3
Avalanche Boys12 White
Complete
Field/Court B
Boys 2012 Futsal
Sparta B13 BR White
8 - 9
Sparta B12 JG
Complete
Field/Court C
Girls 2007 Indoor
Utah Surf JM 07
4 - 5
Blue Knights 07G White
Complete
Indoor East
Boys 2007 Indoor
Player 1
6 - 3
Sparta B08 MD/DKJ Team 2
Complete
Indoor West
Boys 2010 Futsal
Rangers 2010 Black
5 - 3
Copper MTN
Complete
Field/Court A
Girls 2011 Futsal
USA Elite 2011- TS
1 - 13
2011 SL White - Utah Avalanche
Complete
Field/Court B
Boys 2012 Futsal
Utah Surf Boys 2012 DF
0 - 31
Sparta 12 JK Blue
Complete
Field/Court C
Girls 2007 Indoor
Valkyries CMS G07 JL
3 - 0
USA Elite 08G - KL
Complete
Indoor East
Girls 2008 Indoor
Utah surf FS
2 - 9
Avalanche 09 Black PT
Complete
Indoor West
Boys 2010 Futsal
Rangers 2010 Blue
15 - 2
USA Metro Elite 10U
Complete
Field/Court A
Girls 2011 Futsal
USA Metro 2011
4 - 11
Impact 11G
Complete
Field/Court B
Boys 2012 Futsal
Sparta B13 BR Blue
21 - 4
Blue Knights ME
Complete
Field/Court C
Boys 2010 Indoor
USA Elite 10B - TS
5 - 2
UAFC JA 10'
Complete
Indoor East
Girls 2008 Indoor
Utah Surf 09SY
2 - 3
La Roca SLC-N Gomez 2008G
Complete
Indoor West
Boys 2010 Futsal
USA Metro Elite 10U
7 - 3
Copper Mountain 10 JW
Complete
Field/Court A
Girls 2008-2009 Futsal
Sparta G09 JG
2 - 3
Avalanche 08 White MC
Complete
Futsal South
Boys 2010 Indoor
Utah Surf 11RM
13 - 2
Utah Glory Boys 2010
Complete
Indoor East
Girls 2011-2012 Indoor
UCSC Lehi Fury 11
8 - 1
La Roca South Yin - GN
Complete
Indoor West
Boys 2006 Futsal
7 Elite Academy 06B Red
1 - 22
STRIKERZ
Complete
Futsal North
Girls 2008-2009 Futsal
USA Elite 09G - EP
2 - 7
Impact United PP09
Complete
Futsal South
Boys 2010 Indoor
Murray SC Black 10
12 - 1
Copper Mountain Fury
Complete
Indoor East
Girls 2011-2012 Indoor
Utah Surf 12 BJW
3 - 4
Teal Seals
Complete
Indoor West
Boys 2009 Futsal
7 Elite 09B
3 - 7
Sparta B09 Premier NK Blue
Complete
Futsal North
Boys 2009 Futsal
USA ELITE TT1
3 - 5
Slopes FC 2009B
Complete
Futsal South
Boys 2011-2012 Indoor
El Barrio U10
2 - 4
Copper Mountain 2012 JH
Complete
Indoor East
Boys 2010 Indoor
Sparta B11 Premier BR
(Forfeit) 0 - (Forfeit) 0
Sparta B10 TC
Complete
Indoor West
Boys 2009 Futsal
UCSC Spurs 09GF
2 - 5
Sparta B10 Premier NK 1
Complete
Futsal North
Boys JV Varsity Futsal
Chumps FC
7 - 5
CFC B04 Red CS
Complete
Futsal South
Boys 2011-2012 Indoor
BONE CRUSHERS
0 - 27
El Barrio U9
Complete
Indoor East
Boys 2009 Futsal
Sparta B10 Premier NK 2
7 - 1
Rangers 09 Blue
Complete
Futsal North
Boys 2011-2012 Indoor
El Barrio U8
12 - 0
La Roca 2012 Yang
Complete
Indoor East
Boys 2009 Futsal
Sparta B09 Premier NK White
9 - 2
AYSO UNITED SLC B09 - KS
Complete
Futsal North
Boys 2011-2012 Indoor
Impact U9 AN
4 - 4
Sparta B11 TC
Complete
Indoor East
Boys 2006 Indoor
USA Premier 06 BS Blue
16 - 1
Blue Dancing Dragons
Complete
Indoor West
Boys 2011-2012 Indoor
Sparta B11 MM
12 - 1
Utah Glory B12 Black NV
Complete
Indoor East
Boys 2006 Indoor
Xolos 2006
5 - 5
La Roca S-CB White 01
Complete
Indoor West
Boys 2011-2012 Indoor
Tornadoes CM 2012 MH
5 - 4
South Summit Soccer Club
Complete
Indoor East
Boys 2006 Indoor
USA Premier 06 BS Red
4 - 4
Avalanche Boys ‘06 Black
Complete
Indoor West
Boys 2008 Indoor
USA 08 Boys - TT
4 - 4
08 Sparta MH
Complete
Indoor East
Boys 2006 Indoor
La Roca S-CB White 02
4 - 4
La Roca CB 2006 Red A
Complete
Indoor West
Boys 2008 Indoor
AYSO United SLC B08-EJ
2 - 10
Utah Surf 08 SH
Complete
Indoor East
Boys 2006 Indoor
Copper Mountain 06 RL
6 - 4
La Roca CB 2006 Red B
Complete
Indoor West
Boys 2008 Indoor
Impact AN
4 - 1
Utah Glory B08 White CR
Complete
Indoor East
Boys JV Indoor
UAFC CM 04B
5 - 8
Avalanche B04 White SL
Complete
Indoor West
Boys JV Indoor
South Summit Soccer JV
3 - 6
Sparta 05 DF
Complete
Indoor East
Boys JV Indoor
Razzia Elite 1
2 - 8
Surf 05 Black
Complete
Indoor West
Boys JV Indoor
Rangers 05 White
7 - 9
Surf 05 Blue
Complete
Indoor East
Boys JV Indoor
Xolos 2005 - B
11 - 3
Razzia Elite 1
Complete
Indoor West
Calendar
<
December 2020
>
S
M
T
W
T
F
S
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Events on Saturday, December 26, 2020
6:00 AM
8:00 AM
Adam's Futsal Group - Adam Osthed
Futsal North
6:00 AM
8:00 AM
Adam's Futsal Group - Adam Osthed
Futsal South
2:00 PM
4:30 PM
NEVA - NEVA Lorenzo Kalani Gasper
Volleyball iv
2:00 PM
4:30 PM
NEVA - NEVA Lorenzo Kalani Gasper
Volleyball v