Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Wednesday, December 30, 2020
<
December 2020
>
S
M
T
W
T
F
S
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
Boys 2009 Indoor
The Destroyers
0 - 15
Utah Surf 10 FS
Complete
Indoor East
Girls 2008 Indoor
La Roca SLC-N Gomez 2008G
11 - 1
Utah Surf 09SY
Complete
Indoor East
Girls 2008 Indoor
Avalanche 09 Black PT
4 - 4
Utah surf FS
Complete
Indoor East
Boys 2011-2012 Indoor
La Roca 2012 Yang
7 - 2
Utah Glory B12 Black NV
Complete
Indoor East
Girls 2011-2012 Indoor
Teal Seals
4 - 3
Utah Surf 12 BJW
Complete
Indoor West
Boys 2011-2012 Indoor
Sparta B11 MM
12 - 0
BONE CRUSHERS
Complete
Indoor East
Girls 2011-2012 Indoor
La Roca South Yin - GN
1 - 9
UCSC Lehi Fury 11
Complete
Indoor West
Boys 2011-2012 Indoor
South Summit Soccer Club
4 - 9
El Barrio U9
Complete
Indoor East
Boys 2009 Indoor
Impact CM 2009
9 - 1
Avalanch Boys 09 White SL
Complete
Indoor West
Boys 2011-2012 Indoor
Copper Mountain 2012 JH
14 - 0
Tornadoes CM 2012 MH
Complete
Indoor East
Boys 2009 Indoor
UAFC MS '09B
11 - 0
UAFC JA 09B
Complete
Indoor West
Boys 2011-2012 Indoor
El Barrio U8
6 - 4
Impact U9 AN
Complete
Indoor East
Boys 2009 Indoor
Utah Surf 09 FS
8 - 1
USA Elite 09B WJ
Complete
Indoor West
Boys 2008 Indoor
Impact AN
2 - 4
USA 08 Boys - TT
Complete
Indoor East
Boys 2011-2012 Indoor
El Barrio U10
8 - 2
Sparta B11 TC
Complete
Indoor West
Boys 2006 Futsal
7 Elite Academy 06B Red
2 - 18
Bench Warmers
Complete
Futsal South
Boys 2007 Futsal
Surf 07 BJW White
2 - 5
Xolos 2007
Complete
Futsal South
Boys 2007 Futsal
Surf 07 BJW Blue
6 - 4
USA Elite EP
Complete
Futsal South
Girls 2010 Indoor
Sparta G11 Premier MH
2 - 3
Avalanche Black 2011
Complete
Indoor West
Girls 2008-2009 Futsal
Impact United PP09
6 - 3
USA Elite 09G - EP
Complete
Futsal South
Girls 2010 Indoor
Elite FC Black
4 - 0
Avalanche 10 Black UC
Complete
Indoor East
2020-05-12-Wednesday Coed Intermediate B
Put It In
13 - 0
Black Mamba FC 2
Complete
Indoor West
Boys 2009 Futsal
Rangers 09 Blue
(Forfeit) 0 - 3
Sparta B09 Premier NK Blue
Complete
Futsal North
Girls 2008-2009 Futsal
Avalanche 08 White MC
4 - 3
Sparta G09 JG
Complete
Futsal South
2020-05-12-Wednesday Coed Competitive
Koaty FC
3 - 10
Bubble Boys FC
Complete
Indoor East
2020-05-12-Wednesday Coed Friendly
Los Viejos
5 - 7
KB FUEGO
Complete
Indoor West
Boys 2008 Futsal
CFC B08 RED JM
2 - 4
Blue Knights RC 08 2
Complete
Futsal North
Boys 2006 Futsal
Gunners
4 - 4
Avalanche Boys 06 White SL
Complete
Futsal South
2020-05-12-Wednesday Coed Friendly
Sweet Spot HT
10 - 5
About to get Messi
Complete
Indoor East
2020-05-12-Wednesday Coed Competitive
Folk Town
3 - (Forfeit) 0
PFC
Complete
Indoor West
Boys 2006 Futsal
STRIKERZ
3 - 5
Avalanche 06 Boys Blue SL
Complete
Futsal North
Boys JV Varsity Futsal
Utah Surf Blue
3 - (Forfeit) 0
UAFC BN 03B 2
Complete
Futsal South
2020-05-12-Wednesday Coed Friendly
LFA's
4 - 6
Cheers HT
Complete
Indoor East
2020-05-12-Wednesday Coed Friendly
Nacho Average Team
1 - 9
Turf Toes
Complete
Indoor West
2020-05-12-Wednesday Coed Competitive
Skwaad 2.0
7 - 9
Dragonslayers
Complete
Indoor East
2020-05-12-Wednesday Coed Intermediate B
Cobra Kai FC
6 - 5
Stone Cold Killas
Complete
Indoor West
2020-05-12-Wednesday Coed Intermediate B
Dragon Warriors
7 - 7
Barely Legal
Complete
Indoor East
Calendar
<
December 2020
>
S
M
T
W
T
F
S
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Events on Wednesday, December 30, 2020
9:30 AM
11:00 AM
Holiday camp - soccer camp/clinic - Gabe Smart
Indoor Field West
12:00 PM
1:00 PM
ultimate frisbee-all - Nguyen Nguyen
Futsal South
3:30 PM
4:30 PM
Utah Glory 04 Black - Stacy Dean
Indoor Field NE 1/2
3:30 PM
4:30 PM
Copper Mountain girls '06 - Tyler Benson
Indoor Field SE 1/2
3:45 PM
4:45 PM
Olympique Montreux 06 - Sherry Iverson
Indoor Field West
4:30 PM
5:30 PM
Copper Mountain 09 SM - Ivana Vladisavljevic
Indoor Field NE 1/2
4:30 PM
5:30 PM
Copper Mountain 09 KJ - Courtney Smith
Indoor Field SE 1/2
4:30 PM
6:30 PM
Tom Payne - Tom Payne
Volleyball iii
4:45 PM
5:45 PM
Utah Glory U9 - Michael Hall
Indoor Field NW 1/2
4:45 PM
5:45 PM
Utah Glory 07 Boys - Megan Anderson
Indoor Field SW 1/2
5:00 PM
6:30 PM
Ashley Bartow - futsal court rental - Ashley Bartow
Field/Court A
9:30 PM
11:30 PM
Hamlet Soria - Hamlet Soria
Field/Court A
9:30 PM
10:30 PM
Michael Bennett - Michael Bennett
Field/Court C