Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Saturday, February 15, 2020
<
February 2020
>
S
M
T
W
T
F
S
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
Girls 2010 Futsal
USA Premier 11G - RM
1 - 5
7 Elite Academy 10G
Complete
Field/Court C
Boys 2010 Futsal
USA Premier 10B-AD
4 - 11
SPARTA B10 PREMIER NK
Complete
Field/Court D
Boys 2009 Futsal
Blue Knights AG Liverpool
3 - 3
Blue Knights AG Chelsea
Complete
Field/Court A
Boys 2009 Futsal
USA 09 WJ Select Team 1
5 - 4
Salt Lake City FC 11B
Complete
Field/Court B
Girls 2010 Futsal
Salt Lake City FC
4 - 1
Utah Glory G10 Black RK
Complete
Field/Court C
Boys 2010 Futsal
USA Premier 10B-AD
3 - 13
Rangers 2010
Complete
Field/Court D
Boys 2009 Futsal
Blue Knights Madrid
5 - 4
Blue Knights Barcelona
Complete
Field/Court A
Boys 2009 Futsal
Impact JC 2
4 - 5
Impact JC 1
Complete
Field/Court B
Girls 2010 Futsal
Impact - NS
(Forfeit) 0 - 3
Sparta G11 KN
Complete
Field/Court C
Boys 2010 Futsal
USA Premier 11B - PD
4 - 6
Copper Mountain Fury
Complete
Field/Court D
Boys 2009 Futsal
Blast 09 - Blue
5 - 7
Blast 09 - Black
Complete
Field/Court A
Boys 2009 Futsal
Blue Knights Madrid
2 - 2
Murray 09 Silver CM
Complete
Field/Court B
Girls 2010 Indoor
United Academy
5 - 2
Copper Mountain 2011 girls
Complete
Indoor East
Boys 2010 Futsal
USA ELITE 11B - AD
2 - 23
Copper Mountain - BLUE
Complete
Field/Court C
Boys 2005 Gold Futsal
USA SB Red
9 - 3
USA SB Blue
Complete
Futsal North
Girls 2010 Indoor
Salt Lake City FC U11G CM
6 - 1
USA Select 10G JL
Complete
Indoor East
Boys 2008 Futsal
Utah Surf Boys KJ 08
3 - 2
Mexico FC AT
Complete
Futsal South
Boys 2007 Futsal
Utah Arsenal BP08 - Grey
9 - 5
Blue Knights TM1
Complete
Futsal North
Girls 2010 Indoor
EMYS Rangers
0 - 3
TC United G10 CD
Complete
Indoor East
Boys 2008 Futsal
Rangers FC 09 Blue
10 - 1
AYSO United SLC B08-EJ
Complete
Futsal South
Boys 2007 Futsal
Impact IG 07
0 - 7
Utah Arsenal BP08 - Red
Complete
Futsal North
Girls 2008 Indoor
Eagle Mountain Rangers
1 - 3
Sparta G09 JG
Complete
Indoor East
Boys 2008 Futsal
Rangers FC 09 Black
10 - 2
USA Elite 09B- TT1
Complete
Futsal South
Boys 2007 Futsal
Blue Knights TM2
5 - 7
PC Red Wolves
Complete
Futsal North
Boys 2011 Indoor
Utah Surf 11 TB
11 - 1
Sparta B12 JG
Complete
Indoor East
Boys 2008 Futsal
UVFC Dragons
4 - 5
Cottonwood B08 JM
Complete
Futsal South
Girls 2007 Indoor
Sparta G07 Premier MH
9 - 3
USA Metro O7G SL
Complete
Indoor East
Boys 2005 Silver Futsal
Surf 05 BH B
10 - 4
Surf 05 BH A
Complete
Futsal South
Boys 2006 Gold Futsal
Blue Knights (KM) 1
7 - 2
Ajax B06
Complete
Futsal North
Boys 2009 Indoor
Sparta 09 BL
4 - 5
Hippo FC
Complete
Indoor East
Boys 2005 Silver Futsal
USA Elite 05B JP BLUE
1 - 7
Surf 05 JL
Complete
Futsal South
Boys 2005 Gold Futsal
USA Elite B05-EM Team 2
0 - 0
USA Elite B05-EM Team 1
Complete
Futsal North
Boys 2010 Indoor
Sparta B10 Premier BR11
5 - 3
Utah Surf DF
Complete
Indoor East
Boys Varsity Futsal
Sparta 04 Blue
3 - (Forfeit) 0
Sparta 03 DF white
Complete
Futsal South
Boys 2005 Gold Futsal
Sparta B05 Premier DF
2 - 7
La Roca S-EJ White
Complete
Futsal North
Boys 2009 Indoor
Utah Surf 09 FS
5 - 2
CFC B09 Red DM
Complete
Indoor East
Boys 2005 Silver Futsal
Arsenal PO 05 A
8 - 4
Arsenal PO 05 B
Complete
Futsal North
Boys JV Indoor
CMS 04 SP
2 - 4
Razzia Reapers
Complete
Indoor East
Boys 2006 Gold
Sparta 06 JH
2 - 5
Utah Surf 06 FS
Complete
Indoor East
Girls JV Indoor
Utah Arsenal Red
7 - 11
Utah Arsenal Grey
Complete
Indoor East
Calendar
<
February 2020
>
S
M
T
W
T
F
S
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
Events on Saturday, February 15, 2020
6:00 AM
8:00 AM
Scott & Adam's Group - Adam Osthed
Futsal North
6:00 AM
8:00 AM
Utah Falconz - Samantha Smith Falconz
Indoor Field East
7:00 AM
6:00 PM
Grappling Industries Event - Grappling Industries Marcos Flores
Indoor Field West
5:30 PM
9:30 PM
AAU Presidents Day Tourn. - AAU - Scott Briggs
Field/Court A
5:30 PM
9:30 PM
AAU Presidents Day Tourn. - AAU - Scott Briggs
Field/Court B
6:00 PM
10:00 PM
AAU Presidents Day Tourn. - AAU - Scott Briggs
Field/Court C
6:00 PM
10:00 PM
AAU Presidents Day Tourn. - AAU - Scott Briggs
Field/Court D