Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Wednesday, February 26, 2020
<
February 2020
>
S
M
T
W
T
F
S
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
Boys 2011 Indoor
Salt Lake City FC U9 Black
9 - 3
AFC Apex 11
Complete
Indoor East
Girls 2007 Indoor
USA Metro O7G SL
2 - 3
UAFC LG 07G
Complete
Indoor West
2020-01-02-Wednesday Coed Intermediate B
FC Killers
5 - 2
Gnarly Narwals
Complete
Indoor East
2020-01-02-Wednesday Coed Intermediate B
Miscellaneous
5 - 7
4Life
Complete
Indoor West
2020-01-02-Wednesday Coed Intermediate B
Just b Cuz
15 - 7
Progressive Leasing - Coed Team 1
Complete
Indoor East
2020-01-02-Wednesday Coed Intermediate B
Adrenaline
2 - 7
Hodgepodge
Complete
Indoor West
2020-01-02-Wednesday Coed Intermediate A
Capri Sun FC
7 - 3
Black Mamba FC
Complete
Indoor East
2020-01-02-Wednesday Coed Friendly
Turf Toes United
10 - 4
Cheers HT
Complete
Indoor West
2020-01-02-Wednesday Coed Friendly
Sweet Spot HT
2 - 4
Cereal Killers FC
Complete
Indoor East
2020-01-02-Wednesday Coed Friendly
Average Joe’s
9 - 4
Glory
Complete
Indoor West
2020-01-02-Wednesday Coed Friendly
1-800 Contacts
5 - 6
Coras
Complete
Indoor East
2020-01-02-Wednesday Coed Friendly
About to Get Messi
3 - 12
LFA's
Complete
Indoor West
2020-01-02-Wednesday Coed Friendly
Diamond Dylan's Party Pals
4 - 6
Starlights
Complete
Indoor East
2020-01-02-Wednesday Coed Intermediate A
Ching Chow
2 - 8
Dragon Slayers
Complete
Indoor West
2020-01-02-Wednesday Coed Intermediate A
I Miss You Summer
4 - 9
Skwaad 2.0
Complete
Indoor East
2020-01-02-Wednesday Coed Intermediate B
Picante 2.0
3 - 5
Gastrocnemesis
Complete
Indoor West
Calendar
<
February 2020
>
S
M
T
W
T
F
S
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
Events on Wednesday, February 26, 2020
12:00 PM
1:00 PM
Ultimate Frisbee -Rental - Nate Jensen
Indoor Field East
12:30 PM
2:00 PM
Hidden Village Misfits - Kendal Nani
Indoor Field West
3:30 PM
5:30 PM
TRUE Lacrosse - Mason Poage
Indoor Field East
3:30 PM
5:00 PM
Bingham Boys VB - Alan Thompson
Volleyball i
3:30 PM
5:00 PM
Bingham Boys VB - Alan Thompson
Volleyball ii
3:30 PM
5:00 PM
Bingham Boys VB - Alan Thompson
Volleyball iii
3:30 PM
9:30 PM
Club GSL Girls - Melissa Glasker Club GSL
Volleyball iv
3:30 PM
9:30 PM
Club GSL Girls - Melissa Glasker Club GSL
Volleyball v
3:30 PM
9:30 PM
Club GSL Girls - Melissa Glasker Club GSL
Volleyball vi
3:45 PM
8:00 PM
Jamie's Tumbling & Cheer - Jamie's Tumbling & Cheer
Fitness Room
3:45 PM
4:45 PM
Avalanche 04 White - Cheryl Evans
Futsal North
4:45 PM
5:45 PM
Avalanche '04 Black MM - Stefanie Christensen
Futsal North
4:45 PM
5:45 PM
Avalanche 06 Black - Leah Kanuho
Indoor Field West
5:00 PM
9:00 PM
NWBA Practices - Natalie Williams
Field/Court A
5:00 PM
9:00 PM
NWBA Practices - Natalie Williams
Field/Court B
9:30 PM
10:30 PM
Volleyball Open Play
Field/Court C
9:30 PM
10:30 PM
Volleyball Open Play
Field/Court D