Home|Sign In
Schedule of Games
 
<February 2020>
SMTWTFS
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
1234567
  
  Games on Saturday, February 8, 2020 Print
LeagueHome AwayTime/StatusVenueOfficials
Boys 2006 Silver Indoor Copper Mountain Voltage 1 - 6 AFC APEX 06 Boys Silver Complete Indoor East  
Girls JV Indoor USA Metro 04 Wisner 1 - 5 Blue Knights 04 UL Complete Indoor West  
Boys 2006 Silver Indoor USA Elite 06B-SU 3 - 4 Murray Wreck Complete Indoor East  
Boys 2005 Silver Indoor Utah Glory B05 Black NV 4 - 4 Arsenal PO 05 A Complete Indoor West  
Girls 2010 Futsal Utah Glory G10 Black RK 0 - 15 Impact - NS Complete Field/Court C  
Boys 2010 Futsal SPARTA B10 PREMIER NK 14 - 0 Copper Mountain Fury Complete Field/Court D  
Boys 2009 Futsal Blue Knights Madrid 3 - 10 La Roca-F Soares Complete Field/Court A  
Boys 2009 Futsal USA 09 WJ Select Team 1 1 - 10 AYSO United - KS Complete Field/Court B  
Boys 2006 Silver Indoor USA Elite 06B JL 1 - 9 Apex Blue 06 MC Complete Indoor East  
Boys 2005 Silver Indoor Rangers 7 - 1 Utah Glory B05 Red Complete Indoor West  
Boys 2009 Futsal Blast 09 - Black 2 - 11 Blue Knights AG Chelsea Complete Field/Court C  
Boys 2010 Futsal USA- Elite- PD 2 - 14 Rangers 2010 Complete Field/Court D  
Boys 2009 Futsal Impact JC 2 14 - 0 Salt Lake City FC 11B Complete Field/Court A  
Boys 2009 Futsal Murray 09 Silver CM 3 - 10 USA Elite 09B-TT2 Complete Field/Court B  
Boys 2006 Silver Indoor Utah Surf 06 KH 1 - 10 Copper Mountain RL Complete Indoor East  
Boys 2005 Silver Indoor Arsenal PO 05 B 2 - 16 Gunners Complete Indoor West  
Girls 2010 Futsal USA Premier 11G - RM 9 - 1 Salt Lake City FC Complete Field/Court C  
Boys 2010 Futsal USA- Elite- PD 0 - 10 Copper Mountain - WHITE Complete Field/Court D  
Boys 2009 Futsal Blue Knights AG Liverpool 4 - 9 Impact JC 1 Complete Field/Court A  
Boys 2009 Futsal Blast 09 - Blue 7 - 3 Blue Knights Barcelona Complete Field/Court B  
Girls 2010 Indoor EMYS Rangers 1 - 1 United Academy Complete Indoor East  
Boys 2008 Silver Indoor Sparta B08 BC 0 - 5 UAFC JA Complete Indoor West  
Boys 2010 Futsal Utah Glory B11 Red 3 - 2 USA ELITE 11B - AD Complete Field/Court C  
Boys 2010 Futsal USA Premier 10B-AD 7 - 8 Copper Mountain - BLUE Complete Field/Court D  
Boys 2007 Futsal Blue Knights TM2 4 - 4 Utah Arsenal BP08 - Grey Complete Futsal North  
Girls 2010 Indoor Salt Lake City FC U11G CM 1 - 4 Copper Mountain 2011 girls Complete Indoor East  
Boys 2011 Indoor Utah Surf 11 TB 2 - 4 USA Elite 11B-EM Complete Indoor West  
Boys 2005 Gold Futsal USA SB Red 3 - 4 La Roca S-EJ White Complete Futsal South  
Boys 2007 Futsal Impact IG 07 2 - 4 Blue Knights TM1 Complete Futsal North  
Girls 2010 Indoor TC United G10 CD 3 - 0 USA Select 10G JL Complete Indoor East  
Boys 2011 Indoor Utah Glory Black B11 3 - 3 Copper Mountain Thunder Complete Indoor West  
Boys 2008 Futsal CFC B08 Red JM 0 - 0 USA Elite 09B- TT1 Complete Futsal South  
Boys 2007 Futsal PC Red Wolves 9 - 1 Utah Arsenal BP08 - Red Complete Futsal North  
Girls 2008 Indoor Utah Stars FC 7 - 0 Eagle Mountain Rangers Complete Indoor East  
Boys 2011 Indoor Utah Surf 12 DB 2 - 5 Salt Lake City FC U9 Black Complete Indoor West  
Boys 2008 Futsal UVFC Dragons 0 - 9 Mexico FC AT Complete Futsal South  
Boys 2006 Gold Futsal Blue Knights 06 AG BLUE 6 - 5 Ajax B06 Complete Futsal North  
Girls 2008 Indoor Avalanche 08 White 7 - 2 SLC FC U12 Girls Complete Indoor East  
Boys 2008 Silver Indoor Steel Titans FC 4 - 3 USA 08 Boys Premier - TT Complete Indoor West  
Boys 2008 Futsal Cottonwood B08 JM 2 - 10 Rangers FC 09 Black Complete Futsal South  
Boys 2006 Gold Futsal Niko Federico 06 14 - 3 Blue Knights 06 AG WHITE Complete Futsal North  
Girls 2007 Indoor Valkyries CMS JL07 1 - 4 Sparta G07 Premier MH Complete Indoor East  
Boys 2008 Silver Indoor Copper Mountain 08 CB/VS 2 - 4 Murray SC BLACK TP Complete Indoor West  
Boys 2005 Silver Futsal Arsenal PO 05 B 4 - 1 USA Elite 05B JP BLUE Complete Futsal South  
Boys 2006 Gold Futsal CFC B06 Red CS 19 - 3 Copper Mountain AR Complete Futsal North  
Girls 2006 Indoor Utah Glory 06 NO 16 - 0 USA SELECT06G - DS - RED Complete Indoor East  
Boys 2008 Silver Indoor Blue Knights 08 EL White 2 - 10 Blue Knights RC08 Complete Indoor West  
Boys 2008 Futsal AYSO United SLC B08-EJ 5 - 8 Utah Surf Boys KJ 08 Complete Futsal South  
Boys 2006 Gold Futsal TC United B06 Gold 3 - 5 Blue Knights (KM) 2 Complete Futsal North  
Girls 2006 Indoor Utah Glory G06 White WS 7 - 4 South Jordan Wolves Complete Indoor East  
Boys 2008 Silver Indoor AYSO United B08 KE 2 - 2 Blue Knights 08 EL Blue Complete Indoor West  
Boys 2005 Gold Futsal USA Elite B05-EM Team 2 4 - 4 La Roca S-EJ Red Complete Futsal South  
Boys 2005 Silver Futsal Arsenal PO 05 A 0 - 6 Surf 05 BH B Complete Futsal North  
Girls 2006 Indoor White Lilghtening (1) 2 - 7 Utah Glory G06 RED WS Complete Indoor East  
Boys 2007 Gold Indoor Surf 07 BJW Blue 12 - 3 Razzia 07B Rise Complete Indoor West  
Boys 2005 Gold Futsal USA Elite B05-EM Team 2 0 - 5 Impact PW Complete Futsal South  
Boys 2005 Silver Futsal Surf 05 JL 8 - 3 USA Elite 05B JP RED Complete Futsal North  
Boys 2009 Indoor Hippo FC 1 - 6 TC United - Green Complete Indoor East  
Boys 2007 Gold Indoor Surf 07 BJW White 1 - 3 United Academy - ML 07 Complete Indoor West  
Boys 2005 Gold Futsal USA SB Blue 6 - 2 USA Elite B05-EM Team 1 Complete Futsal South  
Boys Varsity Futsal Utah Surf 01’ SR 3 - (Forfeit) 0 Sparta 04 Blue Complete Futsal North  
Boys 2009 Indoor TC United - Yellow 8 - 5 Copper Mountain Boys 09 Complete Indoor East  
Girls 2007 Indoor Blue Knights Girls 07 White (UL) 6 - 1 UAFC LG 07G Complete Indoor West  
Boys 2005 Gold Futsal Impact PW 5 - 1 USA SB Blue Complete Futsal South  
Boys Varsity Futsal STFC (Forfeit) 0 - 3 Rangers 03 White Complete Futsal North  
Girls 2006 Indoor White Lightening Two 1 - 5 USA SELECT06G - DS - WHITE Complete Indoor East  
Boys 2006 Gold Sparta 06 JH 5 - 5 AFC Apex 06 Gold Complete Indoor West  
Girls 2006 Indoor Utah Valley United Premier 1 - 3 AYSO United SD Complete Indoor East  
Boys 2006 Gold USA Premier 06 BS Blue 10 - 1 Utah Surf 06 FS Complete Indoor West  
Boys 2005 Silver Indoor Impact EA 5 - 2 La Roca S-EJ Girls Black Complete Indoor East  
Boys 2005 Silver Indoor La Roca S-EJ Girls Red 3 - 5 South Summit Soccer Club Complete Indoor West  
Boys 2006 Gold AXIS 3 - 11 USA Premier 06 BS Red Complete Indoor East  
Girls JV Indoor Utah Arsenal Grey 5 - 7 Razzia Firestorm Complete Indoor West  
Girls JV Indoor Avalanche 04 White 2 - 9 Utah Arsenal Red Complete Indoor East  
Boys JV Indoor Edomex 3 - 0 Utah Glory U17 Complete Indoor West  

  Events on Saturday, February 8, 2020
Start TimeEnd TimeEventVenue
6:00 AM8:00 AMScott & Adam's Group - Adam OsthedFutsal North


 

  

Powered By EZFacility
Web enabled mobile phone? Try Mobile Version | Administrators click Here
Languages: English | Español
© 2003-2020 EZFacility.com. All rights reserved.  Privacy Policy | Terms of Use