Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Saturday, January 11, 2020
<
January 2020
>
S
M
T
W
T
F
S
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
Girls JV Indoor
Blue Knights 04 UL
10 - 2
Utah Arsenal Red
Complete
Indoor East
Boys 2005 Silver Indoor
Arsenal PO 05 B
3 - 6
La Roca S-EJ Girls Red
Complete
Indoor West
Boys 2008 Silver Indoor
UAFC JA
2 - 1
Blue Knights 08 EL Blue
Complete
Indoor East
Boys 2005 Silver Indoor
Arsenal PO 05 A
0 - 7
Impact EA
Complete
Indoor West
Boys 2010 Futsal
SPARTA B10 PREMIER NK
7 - 6
Rangers 2010
Complete
Field/Court C
Boys 2009 Futsal
Blast 09 - Black
5 - 8
Impact JC 2
Complete
Field/Court D
Boys 2007 Futsal
PC Red Wolves
11 - 2
Blue Knights TM2
Complete
Futsal North
Boys 2008 Silver Indoor
AFC Apex 08 white
2 - 7
Blue Knights RC08
Complete
Indoor East
Boys 2005 Silver Indoor
Gunners
3 - 6
Rangers
Complete
Indoor West
Girls 2010 Futsal
Salt Lake City FC
0 - 8
Impact - NS
Complete
Field/Court C
Boys 2009 Futsal
La Roca-F Soares
9 - 1
Salt Lake City FC 11B
Complete
Field/Court D
Boys 2007 Futsal
Impact IG 07
3 - 4
Utah Arsenal BP08 - Red
Complete
Futsal North
Boys 2006 Silver Indoor
USA Elite 06B JL
0 - 9
Murray Wreck
Complete
Indoor East
Boys 2008 Silver Indoor
Murray SC BLACK TP
6 - 1
AYSO United B08 KE
Complete
Indoor West
Boys 2010 Futsal
Rangers 2010
19 - 0
Utah Glory B11 Red
Complete
Field/Court C
Girls 2010 Futsal
Utah Glory G10 Black RK
0 - 11
7 Elite Academy 10G
Complete
Field/Court D
Boys 2007 Futsal
Blue Knights TM1
2 - 8
Utah Arsenal BP08 - Grey
Complete
Futsal North
Boys 2006 Silver Indoor
Apex Blue 06 MC
3 - 13
AFC APEX 06 Boys Silver
Complete
Indoor East
Boys 2008 Silver Indoor
Steel Titans FC
2 - 6
Copper Mountain 08 CB/VS
Complete
Indoor West
Boys 2005 Gold Futsal
La Roca S-EJ White
8 - 3
USA SB Blue
Complete
Futsal North
Boys 2005 Gold Futsal
La Roca S-EJ Red
5 - 5
USA SB Red
Complete
Futsal South
Girls 2010 Indoor
Salt Lake City FC U11G CM
1 - 3
USA Select 10G JL
Complete
Indoor East
Boys 2011 Indoor
Copper Mountain Thunder
9 - 1
Utah Surf 12 DB
Complete
Indoor West
Boys 2006 Gold Futsal
Blue Knights (KM) 2
5 - 3
Niko Federico 06
Complete
Futsal North
Boys 2008 Futsal
Utah Surf Boys KJ 08
1 - 8
Rangers FC 09 Blue
Complete
Futsal South
Girls 2010 Indoor
Copper Mountain 2011 girls
6 - 3
United Academy
Complete
Indoor East
Boys 2011 Indoor
Salt Lake City FC U9 Black
11 - 1
Utah Surf 11 TB
Complete
Indoor West
Boys 2006 Gold Futsal
Ajax B06
3 - 1
Blue Knights 06 AG WHITE
Complete
Futsal North
Boys 2005 Silver Futsal
USA Elite 05B JP BLUE
2 - 4
Surf 05 BH B
Complete
Futsal South
Girls 2008 Indoor
Avalanche 08 White
3 - 5
Utah Stars FC
Complete
Indoor East
Boys 2009 Indoor
TC United - Green
4 - 6
Copper Mountain SM
Complete
Indoor West
Boys 2006 Gold Futsal
Blue Knights 06 AG BLUE
2 - 5
CFC B06 Red CS
Complete
Futsal North
Boys 2005 Gold Futsal
Impact PW
3 - (Forfeit) 0
USA Elite B05-EM Team 1
Complete
Futsal South
Girls 2008 Indoor
Sparta G09 JG
1 - 4
Eagle Mountain Rangers
Complete
Indoor East
Boys 2009 Indoor
PCRW Dev. 09
13 - 6
AFC Apex 09 White
Complete
Indoor West
Boys Varsity Futsal
Rangers 03 White
6 - 2
Utah Surf 01’ SR
Complete
Futsal North
Boys 2005 Gold Futsal
Sparta B05 Premier DF
7 - 4
USA Elite B05-EM Team 2
Complete
Futsal South
Girls 2007 Indoor
Blue Knights Girls 07 White (UL)
6 - 3
Valkyries CMS JL07
Complete
Indoor East
Boys 2010 Indoor
Sparta B10 Premier BR11
15 - 1
La Roca - Salt Lake ER
Complete
Indoor West
Boys 2005 Silver Futsal
USA Elite 05B JP RED
4 - 2
Surf 05 BH A
Complete
Futsal North
Boys 2008 Futsal
AYSO United SLC B08-EJ
0 - 10
Rangers FC 09 Black
Complete
Futsal South
Girls 2006 Indoor
Utah Glory G06 RED WS
5 - 6
Utah Valley United Premier
Complete
Indoor East
Boys 2010 Indoor
Blue Knights 2010 (TS)
9 - 1
SLCFC BU10 BL
Complete
Indoor West
Boys 2005 Silver Futsal
Arsenal PO 05 A
4 - 2
Surf 05 JL
Complete
Futsal North
Boys Varsity Futsal
Rangers 03 Blue
4 - 3
Sparts 03 DF Blue
Complete
Futsal South
Girls 2006 Indoor
USA SELECT06G - DS - RED
1 - 7
Utah Glory G06 White WS
Complete
Indoor East
Boys 2007 Gold Indoor
Surf 07 BJW White
2 - 4
Sparta 08 Premier MH
Complete
Indoor West
Boys 2006 Gold Futsal
TC United B06 Gold
4 - 5
Blue Knights (KM) 1
Complete
Futsal North
Boys 2006 Gold Futsal
TBD
3 - 0
Copper Mountain AR
Complete
Futsal South
Girls 2006 Indoor
AYSO United SD
1 - 11
Utah Glory 06 NO
Complete
Indoor East
Boys 2007 Gold Indoor
Surf 07 BJW Blue
6 - 4
United Academy - ML 07
Complete
Indoor West
Girls Varsity Futsal
Northern Peaks EP White
(Forfeit) 0 - 3
TC United G01
Complete
Futsal South
Girls 2006 Indoor
USA SELECT06G - DS - WHITE
5 - 2
White Lilghtening (1)
Complete
Indoor East
Boys 2007 Gold Indoor
Razzia 07B Rise
3 - 7
UAFC 07PC
Complete
Indoor West
Girls 2006 Indoor
South Jordan Wolves
7 - 2
White Lightening Two
Complete
Indoor East
Boys 2006 Gold
USA Premier 06 BS Blue
12 - 1
AXIS
Complete
Indoor West
Boys 2005 Silver Indoor
La Roca S-EJ Girls Black
7 - 9
Utah Glory B05 Red
Complete
Indoor East
Boys 2006 Gold
Sparta 06 JH
1 - 4
Utah Surf 06 FS
Complete
Indoor West
Boys 2005 Silver Indoor
Northern Peaks JS05
5 - 4
South Summit Soccer Club
Complete
Indoor East
Boys 2006 Gold
AFC Apex 06 Gold
2 - 5
USA Premier 06 BS Red
Complete
Indoor West
Boys 2005 Silver Indoor
Copper Mountain JS 05
1 - 4
Juniors 05 Sting Rays
Complete
Indoor East
Girls JV Indoor
Avalanche 04 White
4 - 3
Razzia Firestorm
Complete
Indoor West
Girls JV Indoor
Crush O
5 - 2
Utah Arsenal Grey
Complete
Indoor East
Girls JV Indoor
La Roca S CT
3 - 2
USA Metro 04 Wisner
Complete
Indoor West
Girls Varsity Indoor
Copper Mountain 03 DP
0 - 9
USA Premier 05G - KL - RED
Complete
Indoor East
Girls Varsity Indoor
Blitzz FC
2 - 3
Blue Knights 04 UL
Complete
Indoor West
2019-05-11-Saturday Coed Friendly
Coras
3 - (Forfeit) 0
Super Amigos
Complete
Indoor East
2019-05-11-Saturday Coed Friendly
Los Pistoleros
12 - 5
Langzamer Slakken
Complete
Indoor West
Calendar
<
January 2020
>
S
M
T
W
T
F
S
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
Events on Saturday, January 11, 2020
6:00 AM
8:00 AM
Scott & Adam's Group - Adam Osthed
Futsal North
5:00 PM
7:00 PM
North Elite VB Academy - Lorenzo Kalani Gasper
Volleyball i
8:00 PM
9:00 PM
Basketball Rental - Girmawi Aregay
Field/Court B