Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Monday, February 10, 2020
<
February 2020
>
S
M
T
W
T
F
S
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
Boys Varsity Futsal
Rangers 03 White
3 - 6
Utah Surf 01’ SR
Complete
Futsal South
Boys 2006 Gold Futsal
Blue Knights 06 AG BLUE
6 - 1
Blue Knights (KM) 1
Complete
Futsal South
Boys Varsity Futsal
STFC
3 - 4
Sparta 04 Blue
Complete
Futsal South
2020-01-02-Monday Coed Intermediate B
The UstaCoulds
12 - 7
Havannets
Complete
Indoor East
Boys 2006 Gold Futsal
CFC B06 Red CS
5 - 3
Blue Knights 06 AG WHITE
Complete
Futsal South
2020-01-02-Monday Coed Intermediate A
Bomb Diggity2
3 - 5
Mighty Tigers
Complete
Indoor West
2020-01-02-Monday Coed Intermediate B
Nerd Herders
10 - 11
Silicon FC
Complete
Indoor East
Girls Varsity Futsal
Celtic 02 (OM) White
4 - 0
UAFC TP - Red
Complete
Futsal South
2020-01-02-Monday Coed Friendly
Bolsheviks 2.0
7 - 7
VPI Technology
Complete
Indoor West
2020-01-02-Monday Mens Competitive
Fort Knox
8 - 5
Fusion FC
Complete
Indoor East
Girls Varsity Futsal
Celtic 02 (OM) Green
16 - 3
TC United G01
Complete
Futsal South
2020-01-02-Monday Mens Competitive
Benchwarmers FC
5 - 9
FC Alliance
Complete
Indoor West
2020-01-02-Monday Coed Intermediate B
Team Margo
5 - 6
The Fighting Mikeys
Complete
Indoor East
2020-01-02-Monday Mens Competitive
San Juan
3 - 0
The soccer team
Complete
Indoor West
2020-01-02-Monday Coed Intermediate A
Pathetico Madrid
10 - 5
The Spartashians
Complete
Indoor East
2020-01-02-Monday Coed Friendly
Instasize2
10 - 4
La Maquina Cementera
Complete
Indoor West
2020-01-02-Monday Mens Intermediate
Scoregasm
6 - 0
Toss Pots
Complete
Indoor East
2020-01-02-Monday Coed Friendly
The Gladiators
8 - 4
Crazy Leggs
Complete
Indoor West
2020-01-02-Monday Mens Intermediate
Scoregasm
7 - 5
Yarrum
Complete
Indoor East
2020-01-02-Monday Coed Friendly
Dynamic Dream Team
6 - 7
Gucci Gang
Complete
Indoor West
2020-01-02-Monday Mens Intermediate
Average Joes2
(Forfeit) 0 - 3
Koskesh
Complete
Indoor East
2020-01-02-Monday Coed Friendly
SLC Flyers FC
7 - 5
Wolos
Complete
Indoor West
Calendar
<
February 2020
>
S
M
T
W
T
F
S
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
Events on Monday, February 10, 2020
12:00 PM
1:00 PM
Ultimate Frisbee - Nate Jensen
Indoor Field West
12:30 PM
2:00 PM
Hidden Village Misfits - Kendal Nani
Indoor Field East
3:30 PM
4:30 PM
Soccer Academy- Little Dribblers
Indoor Field East
3:40 PM
5:00 PM
OM/Celtic '02/s - Sarah Dunn
Field/Court B
3:45 PM
7:45 PM
Jamie's Tumbling & Cheer - Jamie's Tumbling & Cheer
Fitness Room
3:45 PM
4:45 PM
Avalanche 04 White - Cheryl Evans
Futsal North
3:45 PM
4:45 PM
Cutback Elite Speed & Agility - Cutback Elite Jamal Willis
Indoor Field West
4:00 PM
5:00 PM
Avalanche 03 Black Metro - Christi Love
Field/Court A
4:30 PM
5:30 PM
Soccer Academy-Tekkers & Pannas
Indoor Field East
4:45 PM
5:45 PM
Avalanche '04 Black MM - Stefanie Christensen
Futsal North
4:45 PM
5:45 PM
Sparta G11 Premier KP - Beau White
Indoor Field West
5:00 PM
8:00 PM
NWBA Practices - Natalie Williams
Field/Court A
5:00 PM
6:00 PM
OM/Celtic '06 Training - Michele Sauk
Field/Court B
6:00 PM
7:00 PM
Party Room/Meeting - Joe Baca
Party Room
6:15 PM
8:15 PM
Northern Elite VB Academy - Lorenzo Kalani Gasper
Volleyball iii
8:00 PM
9:00 PM
Utah Glory B05 Red JO - Antonia O'Leary
Field/Court A
8:00 PM
10:00 PM
Bingham Boys Volleyball - Alan Thompson
Volleyball iv
8:00 PM
10:00 PM
Bingham Boys Volleyball - Alan Thompson
Volleyball v
8:00 PM
10:00 PM
Bingham Boys Volleyball - Alan Thompson
Volleyball vi
9:30 PM
11:30 PM
David's Group - David Januario
Field/Court A