Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Saturday, February 29, 2020
<
February 2020
>
S
M
T
W
T
F
S
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
Boys 2005 Silver Indoor
Arsenal PO 05 A
4 - 0
La Roca S-EJ Girls Red
Complete
Indoor East
Boys 2008 Silver Indoor
Blue Knights RC08
4 - 5
Murray SC BLACK TP
Complete
Indoor East
Boys 2010 Futsal
SPARTA B10 PREMIER NK
8 - 1
USA Premier 10B-AD
Complete
Field/Court D
Boys 2010 Indoor
CM 2010
7 - 3
Sparta B10 Premier BR11
Complete
Indoor West
Boys 2006 Silver Indoor
Copper Mountain RL
6 - 0
Apex Blue 06 MC
Complete
Indoor East
Girls 2010 Futsal
Impact - NS
3 - 2
USA Premier 11G - RM
Complete
Field/Court C
Boys 2010 Futsal
Copper Mountain Fury
2 - 3
USA Premier 11B - PD
Complete
Field/Court D
Boys 2005 Silver Indoor
South Summit Soccer Club
8 - 2
Arsenal PO 05 B
Complete
Indoor West
Boys 2009 Futsal
Blue Knights Barcelona
3 - 12
Impact JC 1
Complete
Field/Court A
Boys 2009 Futsal
AYSO United - KS
6 - 7
Impact JC 2
Complete
Field/Court B
Boys 2006 Silver Indoor
Murray Wreck
11 - 0
Copper Mountain Voltage
Complete
Indoor East
Girls 2010 Futsal
Sparta G11 KN
11 - 0
Utah Glory G10 Black RK
Complete
Field/Court C
Boys 2010 Futsal
Utah Glory B11 Red
8 - 5
USA ELITE 11B - AD
Complete
Field/Court D
Boys 2005 Silver Indoor
Utah Glory B05 Black NV
2 - 8
Impact EA
Complete
Indoor West
Boys 2009 Futsal
La Roca-F Soares
1 - 3
Blue Knights AG Chelsea
Complete
Field/Court A
Boys 2009 Futsal
Salt Lake City FC 11B
1 - 10
Blast 09 - Black
Complete
Field/Court B
Girls 2008 Indoor
Eagle Mountain Rangers
1 - 8
Avalanche 08 White
Complete
Indoor East
Boys 2010 Futsal
Copper Mountain - WHITE
8 - 3
Rangers 2010
Complete
Field/Court C
Boys 2010 Futsal
USA ELITE 11B - AD
2 - 20
Copper Mountain - BLUE
Complete
Field/Court D
Boys 2005 Silver Indoor
Juniors 05 Sting Rays
2 - 9
Rangers
Complete
Indoor West
Boys 2009 Futsal
USA Elite 09B-TT2
4 - 9
Blast 09 - Blue
Complete
Field/Court A
Boys 2009 Futsal
USA 09 WJ Select Team 1
1 - 10
Blue Knights AG Liverpool
Complete
Field/Court B
Girls 2010 Indoor
Copper Mountain 2011 girls
2 - 4
TC United G10 CD
Complete
Indoor East
Boys 2011 Indoor
USA Elite 11B-EM
3 - 2
Copper Mountain Thunder
Complete
Indoor West
Boys 2008 Futsal
Mexico FC AT
2 - 3
Cottonwood B08 JM
Complete
Futsal South
Boys 2007 Futsal
Utah Arsenal BP08 - Red
8 - 3
Blue Knights TM2
Complete
Futsal North
Girls 2010 Indoor
United Academy
2 - 3
Salt Lake City FC U11G CM
Complete
Indoor East
Boys 2008 Silver Indoor
USA 08 Boys Premier - TT
4 - 2
Blue Knights 08 EL White
Complete
Indoor West
Boys 2008 Futsal
Rangers FC 09 Blue
0 - 0
Rangers FC 09 Black
Complete
Futsal South
Boys 2008 Futsal
CFC B08 Red JM
6 - 2
AYSO United SLC B08-EJ
Complete
Futsal North
Girls 2007 Indoor
USA Metro O7G SL
4 - 3
Blue Knights Girls 07 White (UL)
Complete
Indoor East
Boys 2011 Indoor
Utah Surf 12 DB
1 - 11
Utah Glory Black B11
Complete
Indoor West
Boys 2005 Silver Futsal
Arsenal PO 05 B
5 - 1
USA Elite 05B JP BLUE
Complete
Futsal South
Boys 2008 Futsal
Utah Surf Boys KJ 08
4 - 13
Rangers FC 09 Black
Complete
Futsal North
Girls 2006 Indoor
Utah Glory G06 White WS
12 - 0
White Lilghtening (1)
Complete
Indoor East
Boys 2010 Indoor
SLCFC BU10 BL
(Forfeit) 0 - 3
Blue Knights 2010 (TS)
Complete
Indoor West
Boys 2007 Futsal
Blue Knights TM1
1 - 10
PC Red Wolves
Complete
Futsal South
Boys 2008 Futsal
AYSO United SLC B08-EJ
4 - 5
UVFC Dragons
Complete
Futsal North
Girls 2006 Indoor
AYSO United SD
10 - 0
White Lightening Two
Complete
Indoor East
Boys 2010 Indoor
Copper Mountain 10 BB
7 - 4
Utah Surf DF
Complete
Indoor West
Boys 2005 Silver Futsal
Surf 05 JL
6 - 1
Arsenal PO 05 A
Complete
Futsal South
Boys 2008 Futsal
Rangers FC 09 Blue
12 - 3
Cottonwood B08 JM
Complete
Futsal North
Girls 2006 Indoor
USA SELECT06G - DS - RED
2 - 5
Utah Glory G06 RED WS
Complete
Indoor East
Boys 2010 Indoor
La Roca - Salt Lake ER
0 - 8
Sparta B10 Premier BR11
Complete
Indoor West
Boys 2008 Futsal
Utah Surf Boys KJ 08
8 - 8
USA Elite 09B- TT1
Complete
Futsal South
Boys 2008 Futsal
Mexico FC AT
5 - 4
CFC B08 Red JM
Complete
Futsal North
Girls 2006 Indoor
South Jordan Wolves
2 - 6
USA SELECT06G - DS - WHITE
Complete
Indoor East
Boys 2007 Gold Indoor
United Academy - ML 07
2 - 5
Sparta 08 Premier MH
Complete
Indoor West
Boys 2005 Silver Futsal
Surf 05 BH A
3 - 2
USA Elite 05B JP RED
Complete
Futsal South
Boys 2006 Gold Futsal
Copper Mountain AR
1 - 13
Blue Knights 06 AG BLUE
Complete
Futsal North
Girls 2007 Indoor
Valkyries CMS JL07
5 - 1
UAFC LG 07G
Complete
Indoor East
Boys 2007 Gold Indoor
Razzia 07B Rise
0 - 14
Surf 07 BJW White
Complete
Indoor West
Boys 2005 Silver Futsal
Surf 05 BH B
5 - 2
USA Elite 05B JP BLUE
Complete
Futsal South
Boys 2006 Gold Futsal
Ajax B06
16 - 0
Copper Mountain AR
Complete
Futsal North
Boys 2006 Gold
USA Premier 06 BS Red
20 - 0
Sparta 06 JH
Complete
Indoor East
Boys 2007 Gold Indoor
UAFC 07PC
2 - 3
Surf 07 BJW Blue
Complete
Indoor West
Boys 2005 Gold Futsal
Impact PW
0 - 3
USA SB Red
Complete
Futsal South
Boys 2006 Gold Futsal
Niko Federico 06
4 - 2
CFC B06 Red CS
Complete
Futsal North
Boys 2006 Gold
Utah Surf 06 FS
6 - 2
AXIS
Complete
Indoor East
Boys 2009 Indoor
Utah Surf 09 FS
8 - 2
Hippo FC
Complete
Indoor West
Boys 2005 Gold Futsal
La Roca S-EJ White
1 - 3
La Roca S-EJ Red
Complete
Futsal South
Boys 2006 Gold Futsal
Blue Knights (KM) 2
0 - 0
Blue Knights (KM) 1
Complete
Futsal North
Boys 2009 Indoor
Copper Mountain SM
7 - 1
AFC Apex 09 White
Complete
Indoor East
Boys 2009 Indoor
PCRW Dev. 09
16 - 1
CFC B09 Red DM
Complete
Indoor West
Boys 2005 Gold Futsal
USA Elite B05-EM Team 1
3 - 8
Sparta B05 Premier DF
Complete
Futsal South
Boys 2005 Gold Futsal
USA SB Blue
5 - 2
USA Elite B05-EM Team 2
Complete
Futsal North
Girls JV Indoor
Utah Arsenal Grey
8 - 6
USA Metro 04 Wisner
Complete
Indoor East
Girls JV Indoor
Crush O
2 - 3
Blue Knights 04 UL
Complete
Indoor West
Calendar
<
February 2020
>
S
M
T
W
T
F
S
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
Events on Saturday, February 29, 2020
6:00 AM
8:00 AM
Scott & Adam's Group - Adam Osthed
Futsal North
6:00 AM
8:00 AM
Utah Falconz - Samantha Smith Falconz
Indoor Field West
8:00 PM
10:00 PM
Unavailable
Field/Court A
8:00 PM
10:00 PM
Unavailable
Field/Court B
8:00 PM
10:00 PM
Volleyball Rental - Adan Godinez
Volleyball ii
8:00 PM
10:00 PM
Volleyball Rental - Adan Godinez
Volleyball iii