Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Friday, March 15, 2024
<
March 2024
>
S
M
T
W
T
F
S
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
G-JV / Varsity Futsal
Red Devils
1 - 1
Copper 08 KH
Complete
Futsal North
G-JV / Varsity Futsal
Utah Celtic FC G06 MB
5 - 2
Copper Mountain 07 BC Blue
Complete
Futsal South
G-Varsity Indoor
CottonwoodFC G07 Red DM
8 - 2
AYSO United G06-JB
Complete
Indoor West
B2010 / 2011 Gold Futsal
SSFC Thunder 10 Black-2
6 - 6
Ráca Futsal
Complete
Futsal North
G2010 Futsal
AYSO United Olson (WHITE)
4 - 1
AYSO United Olson (BLUE)
Complete
Futsal South
G2010 Silver / 2011 Gold Indoor
Murray SC10G Blue
8 - 9
Copper 11 KH
Complete
Indoor West
B2011 Silver / 2012 Gold Futsal
Avalanche Boys 11 White SL #1
3 - 5
SSFC Thunder 12 CC
Complete
Futsal North
B2011 Silver / 2012 Gold Futsal
SSFC PREMIER CD 2
4 - 4
Avalanche Boys 11 White SL #2
Complete
Futsal South
G2010 Silver / 2011 Gold Indoor
Spurs Blue-DM
14 - 2
Murray SC10G Yellow
Complete
Indoor West
G2012 Futsal
Avalanche 13 White SL
2 - 3
Copper Mountain Premier U12 KW
Complete
Futsal North
B2011 Silver / 2012 Gold Futsal
Salt Lake City FC 11B-2
14 - 1
Copper Mountain RW 11 Blue
Complete
Futsal South
G2011 Silver / 2012 Gold Indoor
Copper Mountain 2011 HC
1 - 4
SLC FC
Complete
Indoor West
Girls 2014 Indoor
G14 K. Silvey
5 - 5
Avalanche 14 White SL
Complete
Indoor East
G2012 Futsal
Copper Mountain U12 Girls Premier Weldon
3 - 1
Elite FC Black
Complete
Futsal North
B2011 Silver / 2012 Gold Futsal
Copper Mountain DM/RE 1
3 - 1
The Ball Blasters
Complete
Futsal South
G2011 Silver / 2012 Gold Indoor
Eagle Mountain United
1 - 5
UCSC Moxie 11
Complete
Indoor West
G2011 Silver / 2012 Gold Indoor
Avalanche 11 Black SL
6 - 2
SSFC Valkyrie 12 Premier
Complete
Indoor East
G2011 Futsal
Avalanche 12 Black SL
4 - 4
Toads FC
Complete
Futsal North
B2011 Silver / 2012 Gold Futsal
Copper Mountain DM/RE 2
3 - 5
Copper Mountain RW 11 White
Complete
Futsal South
G2011 Silver / 2012 Gold Indoor
Elite FC 11G
2 - 1
UCSC Lehi Fury 11 DW
Complete
Indoor West
G2011 Silver / 2012 Gold Indoor
CottonwoodFC G11 White ND
8 - 0
UVUEM
Complete
Indoor East
G2011 Futsal
Blue Knights 2011 MV WHITE
5 - 0
Utah Rio FC 11G TD Blue
Complete
Futsal North
G2010 Futsal
Avalanche 11 Black SL
1 - 6
Avalanche 10 Black - Team 1
Complete
Futsal South
G2011 Silver / 2012 Gold Indoor
La Roca ‘12 L Grimley
7 - 3
UCSC Ignite 2011 Black
Complete
Indoor East
G2010 Futsal
2010 Celtics B
7 - 2
SSFC Valkyrie 10 Black
Complete
Futsal North
B2010 / 2011 Gold Futsal
2011 Celtic Boys CA
2 - 3
Avalanche 12 Black TF
Complete
Futsal South
B2010 Gold Indoor
CM Rebels Blue
3 - 3
Sparta B10 JH
Complete
Indoor West
G2010 Silver / 2011 Gold Indoor
Spurs White-DM
(Forfeit) 0 - 3
Mountain 11 KH
Complete
Indoor East
G-JV / Varsity Futsal
Impact United PP09
3 - 0
Copper Mountain 07 BC White
Complete
Futsal South
B2010 Gold Indoor
Sparta 2011 E64 JH
4 - 1
CM Rebels White
Complete
Indoor West
G-JV Indoor
Red Devils
3 - 1
Copper 08 KH
Complete
Indoor East
G-JV Indoor
EliteFC2
8 - 2
08 CM Blue
Complete
Indoor West
Calendar
<
March 2024
>
S
M
T
W
T
F
S
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Events on Friday, March 15, 2024
3:00 PM
4:00 PM
BIG CHIEF FOOTBALL - Aj Pataialii
Indoor Field NE 1/2
4:00 PM
5:00 PM
Speed & Agility
Indoor Field East
5:00 PM
6:00 PM
Friday Grind
Indoor Field East