Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Wednesday, December 16, 2020
<
December 2020
>
S
M
T
W
T
F
S
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
Boys 2006 Indoor
USA Premier 06 BS Blue
6 - 3
La Roca CB 2006 Red B
Complete
Indoor East
Girls 2010 Indoor
Utah Surf 2010 ME
3 - 1
Avalanche Black 2010 MM
Complete
Indoor West
Boys 2006 Indoor
La Roca S-CB White 01
2 - 5
La Roca CB 2006 Red A
Complete
Indoor East
Girls 2010 Indoor
Sparta G11 Premier MH
2 - 4
Avalanche Black 2011
Complete
Indoor West
Boys 2006 Indoor
Xolos 2006
3 - 6
Copper Mountain 06 RL
Complete
Indoor East
2020-05-12-Wednesday Coed Friendly
Turf Toes
4 - 8
LFA's
Complete
Indoor West
2020-05-12-Wednesday Coed Competitive
Folk Town
7 - 6
Skwaad 2.0
Complete
Indoor East
2020-05-12-Wednesday Coed Friendly
Sweet Spot HT
4 - 5
Los Viejos
Complete
Indoor West
2020-05-12-Wednesday Coed Friendly
KB FUEGO
14 - 0
Nacho Average Team
Complete
Indoor East
2020-05-12-Wednesday Coed Friendly
About to get Messi
3 - 6
Cheers HT
Complete
Indoor West
2020-05-12-Wednesday Coed Competitive
PFC
5 - 5
Bubble Boys FC
Complete
Indoor East
2020-05-12-Wednesday Coed Intermediate B
Cobra Kai FC
2 - 13
Barely Legal
Complete
Indoor West
2020-05-12-Wednesday Coed Competitive
Koaty FC
4 - 5
Dragonslayers
Complete
Indoor East
2020-05-12-Wednesday Coed Intermediate B
Dragon Warriors
8 - 2
Black Mamba FC 2
Complete
Indoor West
2020-05-12-Wednesday Coed Intermediate B
Put It In
9 - 3
Stone Cold Killas
Complete
Indoor East
Calendar
<
December 2020
>
S
M
T
W
T
F
S
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Events on Wednesday, December 16, 2020
12:00 PM
1:00 PM
Ultimate Frisbee Guys - Nguyen Nguyen
Indoor Field East
12:30 PM
2:00 PM
hidden valley - soccer field rental - Kendal Nani
Indoor Field West
2:30 PM
3:30 PM
Kieth football - soccer field rental - Keith Lopati
Indoor Field West
3:00 PM
4:30 PM
Brandon Hornbeck - Brandon Hornbeck
Field/Court D
3:15 PM
7:15 PM
Jamie's Tumbling & Cheer - Jamie's Tumbling & Cheer
Fitness Room
3:30 PM
5:00 PM
Ashley Nelson - Ashley Nelson
Field/Court C
3:30 PM
4:30 PM
Utah Glory 04 Black - Stacy Dean
Indoor Field NE 1/2
3:30 PM
4:30 PM
Copper Mountain girls '06 - Tyler Benson
Indoor Field SE 1/2
3:45 PM
4:45 PM
Olympique Montreux 06 - Sherry Iverson
Indoor Field West
4:00 PM
5:00 PM
Basketball Academy
Field/Court A
4:00 PM
5:00 PM
Basketball Academy
Field/Court B
4:30 PM
5:30 PM
Copper Mountain 09 SM - Ivana Vladisavljevic
Indoor Field NE 1/2
4:30 PM
5:30 PM
Copper Mountain 09 KJ - Courtney Smith
Indoor Field SE 1/2
4:45 PM
5:45 PM
Utah Glory U9 - Michael Hall
Indoor Field NW 1/2
4:45 PM
5:45 PM
Utah Glory 07 Boys - Megan Anderson
Indoor Field SW 1/2
5:00 PM
9:00 PM
NWBA - Natalie Williams
Field/Court A
5:00 PM
9:00 PM
NWBA - Natalie Williams
Field/Court B
5:00 PM
9:00 PM
NWBA - Natalie Williams
Field/Court C
5:00 PM
6:30 PM
Ashley Bartow - futsal court rental - Ashley Bartow
Field/Court D
7:00 PM
9:00 PM
volleyball court rental - Tom Payne
Field/Court D
9:30 PM
11:00 PM
Volleyball Open Play
Field/Court C
9:30 PM
11:00 PM
Volleyball Open Play
Field/Court D