Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Monday, January 14, 2019
<
January 2019
>
S
M
T
W
T
F
S
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
2018-02-01 Boys JV and Varsity Futsal
Celtic 01
7 - 5
Blue Knights 03 JA
Complete
Futsal South
2018-02-01 Boys JV and Varsity Futsal
Impact PW
2 - 9
Utah Surf AC-Blue
Complete
Futsal South
2018-02-01 Boys JV and Varsity Futsal
Impact AO
4 - 2
USA Elite DN 03
Complete
Futsal South
2019-01-01-Monday Men's Intermediate
Biohazard
7 - 9
FC Canopy
Complete
Indoor East
2019-01-01-Monday Coed Intermediate A
Beavers
5 - 8
Gnarly Narwals
Complete
Indoor West
2018-02-01 Boys JV and Varsity Futsal
Sparta 03 CK
2 - 8
Send It
Complete
Futsal South
2019-01-01-Monday Men's Intermediate
Dudestro
3 - 13
Bang Gang
Complete
Indoor East
2019-01-01-Monday Coed Intermediate A
87 Intramural Champs
4 - 7
Phat Barrelz
Complete
Indoor West
2018-02-01 Boys JV and Varsity Futsal
Utah Surf 04 ABC White
1 - 1
Utah Surf 04 ABC Blue
Complete
Futsal South
2019-01-01-Monday Men's Intermediate
Willowcreek FC
2 - 7
Prally
Complete
Indoor East
2019-01-01-Monday Men's Intermediate
Toss Pots
6 - 6
Fort Knox
Complete
Indoor West
2018-02-01 Boys JV and Varsity Futsal
AFC Apex 03 Black
6 - 8
Utah Surf AC
Complete
Futsal South
2019-01-01-Monday Coed Friendly
Nerd Herders
5 - 12
The Breakfast Club
Complete
Indoor East
2018-02-01 Boys JV and Varsity Futsal
Blue Knights 02 NV
5 - 6
Utah Surf 02
Complete
Futsal South
2019-01-01-Monday Coed Friendly
Not Messi
2 - 8
The Fighting Mikeys
Complete
Indoor West
2019-01-01-Monday Coed Friendly
Purple People Eaters
4 - 4
Fading Glory
Complete
Indoor East
2018-02-01 Boys JV and Varsity Futsal
Celtic 01
0 - 8
Utah Surf 02
Complete
Futsal South
2019-01-01-Monday Coed Friendly
Cool Hwhip
4 - 8
Floppers FC
Complete
Indoor West
2019-01-01-Monday Coed Friendly
Encouragers
2 - 2
Out of Shape Monsters
Complete
Indoor East
2019-01-01-Monday Coed Intermediate B
The Big ChetA
4 - 6
Orange Crush
Complete
Indoor West
2019-01-01-Monday Coed Intermediate B
Tschuetteler
8 - 7
Grass Kickers
Complete
Indoor East
2019-01-01-Monday Coed Intermediate B
CHG Coed
6 - 2
Gucci Gang
Complete
Indoor West
Calendar
<
January 2019
>
S
M
T
W
T
F
S
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Events on Monday, January 14, 2019
12:00 PM
1:00 PM
Rental-Jensen Ultimate Frisbee - Nate Jensen
Indoor Field East
12:30 PM
2:00 PM
Kelly & Friends - Kelly Moller
Indoor Field West
3:00 PM
5:00 PM
Club GSL - Melissa Glasker Club GSL
Volleyball iii
3:30 PM
5:00 PM
OM '02's Practice - Michelle Benson
Field/Court A
3:30 PM
4:30 PM
Cutback Elite-Speed And Agility - Cutback Elite Jamal Willis
Indoor Field East
4:00 PM
5:45 PM
TRUE Lacrosse - Mason Poage
Indoor Field West
4:30 PM
5:30 PM
Soccer Academy - Session 1
Indoor Field East
5:00 PM
6:00 PM
OM '06's Team Practice - Michelle Sauk
Field/Court A
5:00 PM
8:00 PM
NWBA Practice - Natalie Williams
Field/Court B
7:00 PM
8:00 PM
USA SELECT 05G-AR - Chantel Owens
Field/Court A
8:00 PM
10:00 PM
Club GSL - Melissa Glasker Club GSL
Volleyball iii