Home|Sign In
Schedule of Games
 
<January 2020>
SMTWTFS
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678
  
  Games on Monday, January 20, 2020 Print
LeagueHome AwayTime/StatusVenueOfficials
Girls 2007 Indoor USA Metro O7G SL 2 - 10 Sparta G07 Premier MH Complete Indoor West  
2019-07-12-Monday Coed Intermediate Merica 12 - 2 Dynamic Dream Team Complete Indoor East  
2019-07-12-Monday Coed Competitive Phat Barrelz 12 - 1 Bomb Diggity Complete Indoor West  
2019-07-12-Monday Men's Competitive Brace Yourself 4 - 9 Fort Knox Complete Indoor East  
2019-07-12-Monday Men's Intermediate Pumas 9 - 2 Encouragers Complete Indoor West  
2019-07-12-Monday Coed Competitive The Fighting Mikeys 2 - 8 Victorious Secret Complete Indoor East  
2019-07-12-Monday Men's Competitive FC Alliance 6 - 4 Fort Knox Complete Indoor West  
2019-07-12-Monday Men's Intermediate Fusion FC 11 - 2 DUI Complete Indoor East  
2019-07-12-Monday Coed Friendly Wolos 4 - 5 Denim Dawn Complete Indoor West  
2019-07-12-Monday Coed Intermediate Team Margo 3 - 3 Green Booz Complete Indoor East  
2019-07-12-Monday Men's Intermediate Fusion FC 5 - 4 Scoregasms Complete Indoor West  
2019-07-12-Monday Men's Intermediate Benchwarmers FC 8 - 1 Toss Pots Complete Indoor East  
2019-07-12-Monday Coed Friendly Dealertrack 2 - 5 SLC Flyers FC Complete Indoor West  
2019-07-12-Monday Coed Intermediate Nerd Herders 8 - 4 The UstaCoulds Complete Indoor East  
2019-07-12-Monday Coed Friendly Bolsheviks 2.0 2 - 10 Gucci Gang Complete Indoor West  
2019-07-12-Monday Men's Competitive Misfits FC 12 - 14 San Juan Complete Indoor East  
2019-07-12-Monday Coed Friendly Vivint Coed 6 - 10 Alliance Complete Indoor West  

  Events on Monday, January 20, 2020
Start TimeEnd TimeEventVenue
8:30 AM8:30 PMAAU MLK Tournament - AAU - Scott BriggsField/Court C
8:30 AM8:30 PMAAU MLK Tournament - AAU - Scott BriggsField/Court D
9:00 AM4:00 PMAAU MLK Tournament - AAU - Scott BriggsField/Court A
9:00 AM6:00 PMNWBA 3 on 3 Tournament - Natalie WilliamsField/Court B
9:00 AM1:00 PMQB Elite Camp - QB Elite Dustin SmithIndoor field East
9:00 AM1:00 PMQB Elite Camp - QB Elite Dustin SmithIndoor field West
3:30 PM4:30 PMSoccer Academy- Little DribblersIndoor field East
3:45 PM4:45 PMCutback Elite Speed & Agility - Cutback Elite Jamal WillisIndoor field West
3:45 PM7:45 PMJamie's Tumbling & Cheer - Jamie's Tumbling & CheerYoga Room
4:00 PM5:00 PMAvalanche 03 Black Metro - Christi LoveField/Court A
4:30 PM5:30 PMSoccer Academy-Tekkers & PannasIndoor field East
6:00 PM8:00 PMNorthern Elite VB Academy - Northern Utah Volleyball AcademyVolleyball i
8:00 PM9:00 PMUtah Glory B05 Red JO - Antonia O'LearyField/Court A
9:30 PM11:30 PMDavid's Group - David JanuarioField/Court A


 

  

Powered By EZFacility
Web enabled mobile phone? Try Mobile Version | Administrators click Here
Languages: English | Español
© 2003-2020 EZFacility.com. All rights reserved.  Privacy Policy | Terms of Use