Home|Sign In
Schedule of Games
 
<January 2020>
SMTWTFS
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678
  
  Games on Wednesday, January 29, 2020 Print
LeagueHome AwayTime/StatusVenueOfficials
Boys 2005 Silver Indoor Impact EA 15 - 0 La Roca S-EJ Girls Red Complete Indoor East  
Boys JV Indoor Utah Glory U17 5 - 5 CMS 04 SP Complete Indoor West  
Boys JV Indoor Apex 04 Affleck 6 - 2 EMYS Rangers Premier Complete Indoor East  
Boys 2011 Indoor AFC Apex 11 4 - 5 Utah Surf 12 DB Complete Indoor West  
2019-07-12-Wednesday Coed Friendly Instasize 7 - 8 Cereal Killers FC Complete Indoor East  
2019-07-12-Wednesday Coed Friendly Diamond Dylan's Party Pals 5 - 10 Picante 2.0 Complete Indoor West  
2019-07-12-Wednesday Coed Friendly Deck the Walls 3 - 4 Turf Toes United Complete Indoor East  
2019-07-12-Wednesday Coed Intermediate B Your Humble League Champions 7 - 6 The Hot Nots Complete Indoor West  
2019-07-12-Wednesday Coed Friendly Rebelution 2 - 3 Sweet Spot HT Complete Indoor East  
2019-07-12-Wednesday Coed Friendly LFA's 12 - 6 Cheers HT Complete Indoor West  
2019-07-12-Wednesday Coed Intermediate A I Miss You Summer 6 - 7 Capri Sun FC Complete Indoor East  
2019-07-12-Wednesday Coed Intermediate A Skwaad 2.0 12 - 4 Gnarly Narwhals Complete Indoor West  
2019-07-12-Wednesday Coed Intermediate B Gastrocnemesis 5 - 6 Adrenaline Complete Indoor East  
2019-07-12-Wednesday Coed Intermediate B 4Life 4 - 8 Dragon Slayers Complete Indoor West  
2019-07-12-Wednesday Coed Intermediate B We Who Must Not Be Named 3 - 8 Hodgepodge Complete Indoor East  
2019-07-12-Wednesday Coed Intermediate A Chalupas FC 15 - 3 Miscellaneous Complete Indoor West  

  Events on Wednesday, January 29, 2020
Start TimeEnd TimeEventVenue
12:00 PM1:00 PMUltimate Frisbee Guys - Nate JensenIndoor field West
12:30 PM2:00 PMHidden Village Misfits - Kendal NaniIndoor field East
3:30 PM5:30 PMTRUE Lacrosse - Mason PoageIndoor field East
3:30 PM9:30 PMClub GSL Girls - Melissa Glasker Club GSLVolleyball i
3:30 PM9:30 PMClub GSL Girls - Melissa Glasker Club GSLVolleyball ii
3:30 PM9:30 PMClub GSL Girls - Melissa Glasker Club GSLVolleyball iii
3:45 PM4:45 PMAvalanche 04 White - Cheryl EvansFutsal North
3:45 PM4:45 PMCutback Elite Speed & Agility - Cutback Elite Jamal WillisIndoor field West
3:45 PM8:00 PMJamie's Tumbling & Cheer - Jamie's Tumbling & CheerYoga Room
4:00 PM5:00 PMBasketball AcademyField/Court C
4:00 PM5:00 PMBasketball AcademyField/Court D
4:45 PM5:45 PMAvalanche '04 Black MM - Stefanie ChristensenFutsal North
4:45 PM5:45 PMAvalanche 06 Black - Leah KanuhoIndoor field West
5:00 PM9:00 PMNWBA Practices - Natalie WilliamsField/Court C
5:00 PM9:00 PMNWBA Practices - Natalie WilliamsField/Court D


 

  

Powered By EZFacility
Web enabled mobile phone? Try Mobile Version | Administrators click Here
Languages: English | Español
© 2003-2020 EZFacility.com. All rights reserved.  Privacy Policy | Terms of Use