Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Monday, January 4, 2021
<
January 2021
>
S
M
T
W
T
F
S
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
2020-05-11-Monday Mens Intermediate
Jonesies
4 - 3
Unstoppaballs
Complete
Indoor East
2020-05-11-Monday Coed Intermediate B
Bomb Diggity
5 - 6
Blue Swords FC
Complete
Indoor West
2020-05-11-Monday Mens Intermediate
Tap It In
3 - 0
TBD (time and team to change)
Complete
Indoor East
2020-05-11-Monday Coed Intermediate B
Lendio FC
1 - 12
Team Margo
Complete
Indoor West
2020-05-11-Monday Coed Intermediate B
Moizer FC
8 - 3
Utah Hokies
Complete
Indoor East
2020-05-11-Monday Mens Competitive
Kepa Fc
5 - 4
Rolls Reus
Complete
Indoor West
2020-05-11-Monday Coed Friendly
Mclovin FC
4 - 11
Wolos
Complete
Indoor East
2020-05-11-Monday Mens Intermediate
Encouragers
3 - 7
Mandalore
Complete
Indoor West
2020-05-11-Monday Coed Friendly
Hungry Monsters
7 - 6
SLC Flyers FC
Complete
Indoor East
2020-05-11-Monday Coed Intermediate A
Lockdown
5 - 8
Pathetico Madrid
Complete
Indoor West
2020-05-11-Monday Coed Intermediate A
FC Barcelona Academy
7 - 4
Grassholes
Complete
Indoor East
2020-05-11-Monday Coed Intermediate A
Phat Barrelz
6 - 3
The Ustacoulds
Complete
Indoor West
2020-05-11-Monday Mens Competitive
Fort Knox
10 - 5
Tottenjamon FC
Complete
Indoor East
2020-05-11-Monday Mens Intermediate
Elijah’s Team
0 - 6
Toss Pots
Complete
Indoor West
2020-05-11-Monday Coed Intermediate B
Gucci Gang
8 - 4
Swear Wolves
Complete
Indoor East
2020-05-11-Monday Coed Friendly
A for effort
2 - 8
The Ball Busters
Complete
Indoor West
Calendar
<
January 2021
>
S
M
T
W
T
F
S
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Events on Monday, January 4, 2021
11:00 AM
12:50 PM
Drop In Basketball - Evan James
Field/Court A
12:00 PM
1:00 PM
Ultimate Frisbee Guys - Nguyen Nguyen
Indoor Field East
12:30 PM
2:00 PM
Kendal-soccer field rental - Kendal Nani
Indoor Field West
3:15 PM
7:45 PM
Jamie's Tumbling & Cheer - Jamie's Tumbling & Cheer
Fitness Room
3:15 PM
3:45 PM
Copper Mountain 04 G JH - Justin Hendrix
Indoor Field NW 1/2
3:15 PM
6:35 PM
Unavailable-See Soccer
Indoor Field West
3:30 PM
4:15 PM
Smart Start -Soccer Academy
Indoor Field East
3:30 PM
9:30 PM
Club GSL - Club GSL Brecken Huntsman
Volleyball iv
3:30 PM
9:30 PM
Club GSL - Club GSL Brecken Huntsman
Volleyball v
3:30 PM
9:30 PM
Club GSL - Club GSL Brecken Huntsman
Volleyball vi
3:45 PM
4:45 PM
Copper Mountain 04 G JH - Justin Hendrix
Indoor Field NW 1/2
3:45 PM
4:45 PM
Utah Celtic FC 02 - Julie Crossley
Indoor Field SW 1/2
4:00 PM
5:00 PM
Basketball Academy 1
Field/Court A
4:00 PM
5:00 PM
Basketball Academy 1
Field/Court B
4:30 PM
5:30 PM
Soccer Academy
Indoor Field East
4:45 PM
5:45 PM
Copper Mountain 12 B JH & Copper Mountain 12 B MH - Justin Hendrix
Indoor Field NW 1/2
4:45 PM
5:45 PM
Utah Glory G06 - Sara King
Indoor Field SW 1/2
5:00 PM
6:00 PM
OM 06 Celtic - Marianne Cowdell
Field/Court A
5:00 PM
8:00 PM
NWBA - Natalie Williams
Field/Court B
6:00 PM
7:00 PM
CMS G07 JL Valkyries - Kellee Lott
Field/Court A
7:00 PM
8:00 PM
Sparta B06 AN - Beau White
Field/Court A
8:00 PM
9:00 PM
Utah Glory B08 White CR - Omar Valdez
Field/Court A
8:00 PM
9:00 PM
Utah Glory B10 Black NV - Omar Valdez
Field/Court B
9:00 PM
11:00 PM
David J - David Januario
Field/Court A