Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Saturday, October 30, 2021
<
October 2021
>
S
M
T
W
T
F
S
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
Boys 2007 Indoor
USA Boys - TT
0 - 10
Razzia Black
Complete
Indoor East
Boys 2007 Indoor
CottonwoodFC B07 TT
(Forfeit) 0 - 3
USA Elite 07B - WJ - Team 2
Complete
Indoor East
Boys 2008 Silver Indoor
USA 08 Boys - TT
4 - 5
Avalanche Boys 08 Black UC
Complete
Indoor West
Girls 2012 Futsal
Ajax Utah FC - G12-P1
1 - 4
Impact IG 2012 Girls
Complete
Field/Court D
Boys 2007 Indoor
Razzia Red
0 - 3
Murray 07 Boys
Complete
Indoor East
Boys 2008 Silver Indoor
Sparta B08 CP White
5 - 2
La Roca 08 Team 1 DA
Complete
Indoor West
Girls 2013 Futsal
AYSO United SLC G13 - LS
4 - 4
Avalanche Girls Gabe Team 1
Complete
Field/Court C
Girls 2012 Futsal
Utah Avalanche 2012
15 - 0
AYSO 12G - LS
Complete
Field/Court D
Boys 2008 Gold Indoor
Go Team Cobra Kai
5 - 4
Cottonwood FC 08 Red JM
Complete
Indoor East
Boys 2010 Indoor
Comba FC 10B Yellow
2 - 2
Avalanche 2010 Boys Black SL
Complete
Indoor West
Boys 2013 Futsal
Impact Boys AT2
2 - 1
Sparta B13 Premier BR14 White
Complete
Field/Court D
Boys 2009 Indoor
UAFC MS '09B GRAY
2 - 4
Utah Surf 09 SH
Complete
Indoor East
Girls 2009 Futsal
CottonwoodFC - G09 White/Silver - RL
(Forfeit) 0 - 3
CM 09 Girls JL
Complete
Futsal South
Girls 2013 Indoor
Avalanche 2013 Black SL
10 - 0
Utah Glory 2013 Black AL
Complete
Indoor East
Boys 2009 Gold Futsal
Wasatch 09-PO
4 - 7
USA Blue 09 WJ
Complete
Futsal South
Boys 2009 Indoor
El barrio FC
10 - 0
Second is CottonwoodFC – B09 White(2) AW/RL under 2009 Boys
Complete
Indoor East
Boys 2010 Silver 2011 Futsal
Impact MA
3 - 3
Utah Surf DF 2010
Complete
Futsal South
Girls 2011 Indoor
utah surf 2011 TM
3 - 0
Sparta G11 AHart
Complete
Indoor East
Boys 2009 Indoor
CottonwoodFC - B09 White AW/RL
0 - 6
Avalanche 2009 White
Complete
Indoor West
Girls 2009 Futsal
AJAX Utah FC G09-P1
3 - (Forfeit) 0
CottonwoodFC - G09 - Red/Gold - RL
Complete
Futsal South
Girls 2013 Indoor
SLCFC 2013 ZP
3 - (Forfeit) 0
Avalanche 13 White SL
Complete
Indoor East
Boys 2007 / 2008 Gold Futsal
USA Elite 07B - WJ - Team 1
0 - 9
Surf 07 BJW Blue
Complete
Futsal South
Girls 2010 Silver Indoor
SSFC Valkyrie 10 White
0 - 4
Elite FC G10 Blue
Complete
Indoor East
Boys 2009 Indoor
Hippo FC
4 - 1
Blue Knights 09 White AG
Complete
Indoor West
Boys 2009 Gold Futsal
USA Red 09 WJ
4 - 4
Impact United PP09G
Complete
Futsal South
Girls 2010 Silver Indoor
SSFC Valkyrie 10 Black
3 - (Forfeit) 0
The Flying Sporks
Complete
Indoor East
Boys 2009 Indoor
Murray SC Black 10
3 - 6
Sparta B09 Premier NK
Complete
Indoor East
Girls Varsity Indoor
Copper Mountain Azul
2 - 2
Copper Mountain Blanco
Complete
Indoor East
Boys 2008 Gold Indoor
Provo atlétic club LM
6 - 5
Impact Premier Boys 2009 AN
Complete
Indoor West
Calendar
<
October 2021
>
S
M
T
W
T
F
S
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Events on Saturday, October 30, 2021
7:00 AM
9:00 AM
Club GSL - Club GSL Brecken Huntsman
Volleyball iv
8:00 AM
11:00 AM
BASKETBALL GAMES - Karl Malone Center Brei Hofeldt
Field/Court A
8:00 AM
11:00 AM
BASKETBALL GAMES - Karl Malone Center Brei Hofeldt
Field/Court B