Home|Sign In
Schedule of Games
 
<December 2020>
SMTWTFS
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789
  
  Games on Saturday, December 5, 2020 Print
LeagueHome AwayTime/StatusVenueOfficials
Boys JV Indoor Rangers 05 Blue 11 - 2 Surf 05 White Complete Indoor East  
Boys JV Indoor Xolos 2005 - B 6 - 6 Rangers 05 White Complete Indoor West  
Boys 2007 Indoor Sparta B08 MD/DKJ Team 2 9 - 3 USA 07-White-JL Complete Indoor East  
Boys 2007 Indoor USA Elite 07B-WJ 8 - 3 Utah Glory 07 Boys Complete Indoor West  
Girls 2011 Futsal Copper Mountain 2011 girls 2 - 8 Impact 11G Complete Field/Court B  
Boys 2011 Futsal Utah Surf Boys 2011 DF 1 - 6 Copper Mountain SB 2011 - Thunder Complete Field/Court C  
Boys 2007 Indoor USA 07-Red-JL 2 - 5 Utah Surf 08 ST Complete Indoor East  
Boys 2007 Indoor RJ7 6 - 8 RJ77 Complete Indoor West  
Boys 2011 Futsal Surf 2011 JA 3 - 6 Avalanche 2011 Boys SL Complete Field/Court B  
Boys 2010 Futsal Copper Mountain 10 JW 1 - 12 Rangers 2010 Blue Complete Field/Court C  
Boys 2007 Indoor Sparta 07 KT 9 - 4 Sparta B08 MD/DKJ Team 1 Complete Indoor East  
Boys 2011 Futsal USA Metro AJS '11 5 - 7 Avelanche B12 Black SL Complete Field/Court B  
Boys 2010 Futsal USA Metro Elite 10U 4 - 10 Utah Surf DF 2010 White Complete Field/Court C  
Girls 2011 Futsal USA Elite 2011- TS 2 - 10 USA Metro 2011 Complete Field/Court D  
Boys 2010 Futsal Copper MTN 11 - 1 Utah Surf DF 2010 Blue Complete Field/Court C  
Boys 2011 Futsal USA Metro Elite 11B AS 4 - 7 USA 11B TS Complete Field/Court D  
Boys 2009 Futsal Rangers 09 Blue 2 - 3 Slopes FC 2009B Complete Futsal North  
Boys 2008 Futsal Blue Knights RC 08 2 3 - 10 Arsenal Black Complete Futsal South  
Girls 2011-2012 Indoor Utah Surf 12 BJW 1 - 13 Sparta G11 MHart Complete Indoor West  
Boys 2009 Futsal AYSO UNITED SLC B09 - KS 1 - 6 Copper Mountain KJ Complete Futsal North  
Boys 2008 Futsal Cottonwood FC 08 Red 5 - 4 Arsenal Red Complete Futsal South  
Girls 2011-2012 Indoor La Roca South Yin - GN 8 - 1 Teal Seals Complete Indoor West  
Boys 2006 Futsal Avalanche Boys 06 White SL 17 - 2 7 Elite Academy 06B Red Complete Futsal North  
Boys 2008 Futsal USA ELITE 09 TT2 2 - 2 Blue Knights RC 08 Complete Futsal South  
Girls 2008 Indoor Utah Surf 09SY 11 - 0 Avalanche 09 White PT Complete Indoor West  
Boys 2006 Futsal Avalanche 06 Boys Blue SL 0 - 4 Gunners Complete Futsal North  
Boys 2007 Futsal Xolos 2007 4 - 4 USA Elite EP Complete Futsal South  
Girls 2007 Indoor Valkyries CMS G07 JL 7 - 1 Panthers United Complete Indoor West  
Girls 2008 Indoor Avalanche 09 Black PT 3 - 2 La Roca SLC-N Gomez 2008G Complete Indoor East  
Girls 2008-2009 Futsal Avalanche 08 White MC 2 - 11 Impact United PP09 Complete Futsal North  
Boys 2007 Futsal Surf 07 BJW White 4 - 3 Surf 07 BJW Blue Complete Futsal South  
Girls 2007 Indoor Blue Knights 07G White 2 - 2 USA Elite 08G - KL Complete Indoor West  
Boys 2010 Indoor Avalanche 2010 Boys Black SL 4 - 0 Sparta B10 TC Complete Indoor East  
Girls 2008-2009 Futsal USA Elite 09G - EP 5 - 1 Avalanche 08 White SL Complete Futsal North  
Boys 2006 Futsal Bench Warmers 7 - 2 STRIKERZ Complete Futsal South  
Boys 2011-2012 Indoor Sparta B11 TC 1 - 1 Sparta B11 MM Complete Indoor West  
Boys 2010 Indoor Murray SC Black 10 6 - 2 Utah Glory Boys 2010 Complete Indoor East  
Boys JV Varsity Futsal CFC B04 Red CS 17 - 0 USA Elite 05B Red Complete Futsal North  
Boys JV Varsity Futsal USA Elite 05B Blue 0 - 8 Ajax 02 Boys Complete Futsal South  
Boys 2011-2012 Indoor South Summit Soccer Club 0 - 14 El Barrio U10 Complete Indoor West  
Boys 2010 Indoor USA Elite 10B - TS 4 - 8 Utah Surf 11RM Complete Indoor East  
Boys 2011-2012 Indoor Utah Glory B12 Black NV 3 - 4 Tornadoes CM 2012 MH Complete Indoor West  
Boys 2010 Indoor Copper Mountain Fury 8 - 2 UAFC JA 10' Complete Indoor East  
Boys 2011-2012 Indoor El Barrio U9 23 - 0 BONE CRUSHERS Complete Indoor West  
Boys 2008 Indoor Avalanche boys 08 white SL 13 - 0 Utah Glory B08 White CR Complete Indoor East  
Boys 2011-2012 Indoor La Roca 2012 Yang 7 - 2 Impact U9 AN Complete Indoor West  
Boys 2008 Indoor 08 Sparta MH 6 - 1 Impact AN Complete Indoor East  
Boys 2011-2012 Indoor Copper Mountain 2012 JH 2 - 6 El Barrio U8 Complete Indoor West  
Boys 2008 Indoor USA 08 Boys - TT 3 - 3 Utah Surf 08 SH Complete Indoor East  
Girls JV-Varsity Indoor Crush P 4 - 6 Crush O Complete Indoor West  
Boys JV Indoor Surf 05 Blue 6 - 3 Xolos 2005 - A Complete Indoor East  
Girls JV-Varsity Indoor CMS 04 Blue 5 - 5 CMS WHITE Complete Indoor West  
Boys JV Indoor Sparta 05 DF2 2 - 8 Gunners Complete Indoor East  
Boys JV Indoor Utah Glory B05 Black NV 1 - 7 Copper Mountain 04 ZN Complete Indoor West  

  Events on Saturday, December 5, 2020
Start TimeEnd TimeEventVenue
6:00 AM8:00 AMAdam's Futsal Group - Adam OsthedFutsal North
6:00 AM8:00 AMAdam's Futsal Group - Adam OsthedFutsal South
10:00 AM2:00 PMTrue Lacrosse - PJ MartinIndoor Field East
6:00 PM10:00 PMNatalie Williams - NWBA Natalie WilliamsField/Court A
6:00 PM10:00 PMNatalie Williams - NWBA Natalie WilliamsField/Court B
6:00 PM10:00 PMNatalie Williams - NWBA Natalie WilliamsField/Court C
6:00 PM10:00 PMNatalie Williams - NWBA Natalie WilliamsField/Court D


 

  

Powered By EZFacility
Web enabled mobile phone? Try Mobile Version | Administrators click Here
Languages: English | Español
© 2003-2021 EZFacility.com. All rights reserved.  Privacy Policy | Terms of Use