Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Monday, December 9, 2019
<
December 2019
>
S
M
T
W
T
F
S
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
2019 Youth Session 1 Futsal-Boys-2019-01-11 Boys JV Futsal
UNO BN 03B
9 - 4
Ajax UT B01
Complete
Futsal South
2019 Youth Session 1 Futsal-Boys-2019-01-11 Boys JV Futsal
Sparta 04 MG Blue
6 - 2
Utah Glory Boys 04
Complete
Futsal South
2019 Youth Session 1 Futsal-Boys-2019-01-11 Boys JV Futsal
Blitzz B
1 - 14
Copper Mountain JW
Complete
Futsal South
2019-07-12-Monday Coed Intermediate
SLC Flyers2
3 - 12
The UstaCoulds
Complete
Indoor East
2019-07-12-Monday Men's Intermediate
Pumas
7 - 5
Encouragers
Complete
Indoor West
2019 Youth Session 1 Futsal-Boys-2019-01-11 Boys JV Futsal
Blitzz A
3 - (Forfeit) 0
Blue Knights 04 (team 1)
Complete
Futsal South
2019-07-12-Monday Men's Competitive
Misfits FC
8 - 11
San Juan
Complete
Indoor East
2019-07-12-Monday Coed Friendly
Green Booz2
6 - 3
Gucci Gang
Complete
Indoor West
2019 Youth Session 1 Futsal-Boys-2019-01-11 Boys JV Futsal
Cottonwood 04 Red
3 - 8
Slurpees
Complete
Futsal South
2019-07-12-Monday Coed Competitive
Pathetico Madrid
13 - 1
Team Margo2
Complete
Indoor East
2019-07-12-Monday Men's Competitive
Brace Yourself
9 - 0
FC Alliance
Complete
Indoor West
2019 Youth Session 1 Futsal-Boys-2019-01-11 Boys JV Futsal
Rhett is Cool
6 - 2
Sparta 04 MG White
Complete
Futsal South
2019-07-12-Monday Coed Competitive
The Fighting Mikeys
1 - 6
Bomb Diggity
Complete
Indoor East
2019-07-12-Monday Coed Intermediate
Merica
1 - 7
Victorious Secret2
Complete
Indoor West
2019 Youth Session 1 Futsal-Boys-2019-01-11 Boys JV Futsal
Blue Knights 04 (team 2)
7 - 8
DOS BN 03B
Complete
Futsal South
2019-07-12-Monday Coed Competitive
The Fighting Mikeys
4 - 7
Phat Barrelz
Complete
Indoor East
2019-07-12-Monday Men's Competitive
Fort Knox
14 - 1
Scoregasms2
Complete
Indoor West
2019-07-12-Monday Men's Intermediate
Fusion FC
11 - 6
DUI
Complete
Indoor East
2019-07-12-Monday Coed Friendly
Bolsheviks 2.0
2 - 7
Dealertrack
Complete
Indoor West
2019-07-12-Monday Men's Intermediate
Benchwarmers FC
7 - 4
Toss Pots
Complete
Indoor East
2019-07-12-Monday Coed Friendly
Alliance
5 - 3
Denim Dawn
Complete
Indoor West
2019-07-12-Monday Coed Intermediate
Nerd Herders
9 - 2
Dynamic Dream Team
Complete
Indoor East
2019-07-12-Monday Coed Friendly
FC Dad Bod
(Forfeit) 0 - 3
Wolos
Complete
Indoor West
Calendar
<
December 2019
>
S
M
T
W
T
F
S
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Events on Monday, December 9, 2019
12:00 PM
1:00 PM
Ultimate - Rental - Nate Jensen
Indoor Field West
12:30 PM
2:00 PM
Hidden Village Misfits - Kendal Nani
Indoor Field East
3:30 PM
4:30 PM
Little Dribblers
Indoor Field East
3:40 PM
5:00 PM
OM/Celtic '02/s - Sarah Dunn
Field/Court B
3:45 PM
7:45 PM
Jamie's Tumbling & Cheer - Jamie's Tumbling & Cheer
Fitness Room
3:45 PM
4:45 PM
Avalanche 04 White - Cheryl Evans
Futsal North
3:45 PM
4:45 PM
USA G10 BS - Natalie Farley
Indoor Field West
4:00 PM
5:00 PM
Sparta Boys 08BC - Bryan Colemere
Field/Court A
4:30 PM
5:30 PM
Tekkers & Pannas
Indoor Field East
4:45 PM
5:45 PM
Avalanche '04 Black MM - Stefanie Christensen
Futsal North
4:45 PM
5:45 PM
Sparta G11 Premier KP - Beau White
Indoor Field West
5:00 PM
8:00 PM
NWBA Practices - Natalie Williams
Field/Court A
5:00 PM
6:00 PM
OM/Celtic '06 Training - Michele Sauk
Field/Court B
6:30 PM
9:30 PM
North Elite VB Academy - Lorenzo Kalani Gasper
Volleyball iii
8:00 PM
9:00 PM
Utah Glory B05 Red JO - Antonia O'Leary
Field/Court A
9:30 PM
11:00 PM
David's Group - David Januario
Field/Court C
9:30 PM
11:00 PM
David's Group - David Januario
Field/Court D