Home|Sign In
Schedule of Games
 
<February 2020>
SMTWTFS
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
1234567
  
  Games on Wednesday, February 12, 2020 Print
LeagueHome AwayTime/StatusVenueOfficials
Boys JV Indoor EMYS Rangers Premier 1 - 10 Utah Glory U17 Complete Indoor East  
Boys 2008 Silver Indoor Blue Knights 08 EL White 7 - 8 Sparta B08 BC Complete Indoor West  
Boys 2011 Indoor Sparta B12 JG 3 - 6 AFC Apex 11 Complete Indoor East  
2020-01-02-Wednesday Coed Friendly 1-800 Contacts 7 - 3 About to Get Messi Complete Indoor West  
2020-01-02-Wednesday Coed Friendly Cereal Killers FC 10 - 2 Cheers HT Complete Indoor East  
2020-01-02-Wednesday Coed Friendly Diamond Dylan's Party Pals 9 - 9 LFA's Complete Indoor West  
2020-01-02-Wednesday Coed Friendly Starlights 4 - 2 Sweet Spot HT Complete Indoor East  
2020-01-02-Wednesday Coed Friendly The Crusaders 3 - 9 Turf Toes United Complete Indoor West  
2020-01-02-Wednesday Coed Intermediate A Black Mamba FC 5 - 4 Dragon Slayers Complete Indoor East  
2020-01-02-Wednesday Coed Intermediate A I Miss You Summer 17 - 3 Just b Cuz2 Complete Indoor West  
2020-01-02-Wednesday Coed Intermediate B 4Life 8 - 8 Adrenaline Complete Indoor East  
2020-01-02-Wednesday Coed Intermediate B Gastrocnemesis (Forfeit) 0 - 3 Gnarly Narwals Complete Indoor West  
2020-01-02-Wednesday Coed Intermediate B Picante 2.0 6 - 4 Progressive Leasing - Coed Team 1 Complete Indoor East  
2020-01-02-Wednesday Coed Intermediate B Hodgepodge 14 - 4 Miscellaneous Complete Indoor West  
2020-01-02-Wednesday Coed Intermediate A Capri Sun FC 5 - 6 Skwaad 2.0 Complete Indoor East  
2020-01-02-Wednesday Coed Intermediate B FC Killers 9 - 0 Progressive (2) Complete Indoor West  

  Events on Wednesday, February 12, 2020
Start TimeEnd TimeEventVenue
12:00 PM1:00 PMULTIMATE -Rental - Nate JensenIndoor field West
12:25 PM1:55 PMHidden Village Misfits - Kendal NaniIndoor field East
3:30 PM5:30 PMTRUE Lacrosse - Mason PoageIndoor field East
3:30 PM5:00 PMBingham Boys VB - Alan ThompsonVolleyball i
3:30 PM5:00 PMBingham Boys VB - Alan ThompsonVolleyball ii
3:30 PM5:00 PMBingham Boys VB - Alan ThompsonVolleyball iii
3:30 PM9:30 PMClub GSL Girls - Melissa Glasker Club GSLVolleyball iv
3:30 PM9:30 PMClub GSL Girls - Melissa Glasker Club GSLVolleyball v
3:30 PM9:30 PMClub GSL Girls - Melissa Glasker Club GSLVolleyball vi
3:45 PM4:45 PMAvalanche 04 White - Cheryl EvansFutsal North
3:45 PM4:45 PMCutback Elite Speed & Agility - Cutback Elite Jamal WillisIndoor field West
3:45 PM8:00 PMJamie's Tumbing & Cheer - Jamie's Tumbling & CheerYoga Room
4:45 PM5:45 PMAvalanche '04 Black MM - Stefanie ChristensenFutsal North
4:45 PM5:45 PMAvalanche 06 Black - Leah KanuhoIndoor field West
5:00 PM9:00 PMNWBA Practices - Natalie WilliamsField/Court A
5:00 PM9:00 PMNWBA Practices - Natalie WilliamsField/Court B
9:30 PM10:30 PMVolleyball Open PlayField/Court C
9:30 PM10:30 PMVolleyball Open PlayField/Court D


 

  

Powered By EZFacility
Web enabled mobile phone? Try Mobile Version | Administrators click Here
Languages: English | Español
© 2003-2020 EZFacility.com. All rights reserved.  Privacy Policy | Terms of Use