Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Wednesday, February 17, 2021
<
February 2021
>
S
M
T
W
T
F
S
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
2012 Girls Indoor
Copper Mountain 12G DP
10 - 3
Sparta G12 Premier SP
Complete
Indoor East
2008 Girls Indoor
UCSC Avalanche
6 - 0
Avalanche 08 White MC
Complete
Indoor West
2012 Girls Indoor
Utah Surf 12 BJW
7 - 0
Utah Avalanche Black
Complete
Indoor East
2008 Girls Indoor
Utah Stars FC
2 - 9
Elite FC 08 Girls Rainbows
Complete
Indoor West
2012 Girls Indoor
Copper Mountain U9 Girls
10 - 0
Utah Avalanche White
Complete
Indoor East
2007 Girls Indoor
Comba FC 07 Girls
0 - 1
Avalanche Girls 07 White UC
Complete
Indoor West
2007 Girls Indoor
Utah Surf JM 07
2 - 1
Ajax Utah G07 - Black
Complete
Indoor East
2007 Girls Indoor
Valkyries CMS G07 JL Team A
0 - 8
BK 07 Girls UL
Complete
Indoor West
2007 Girls Indoor
Valkyries CMS G07 Team B
1 - 8
Surf ‘07 SY
Complete
Indoor East
2007 Girls Indoor
TC United 2007 Girls
1 - 9
Ajax Utah G07 - Red
Complete
Indoor West
2021-01-01-Wednesday Coed Intermediate A
Folk Town SC
12 - 2
Red Devils
Complete
Indoor East
2021-01-01-Wednesday Coed Intermediate A
Koaty FC
11 - 5
Adrenaline
Complete
Indoor West
2021-01-01-Wednesday Coed Intermediate A
PFC
19 - 4
STCHJL United
Complete
Indoor East
2021-01-01-Wednesday Coed Intermediate A
Tauro FC
5 - 15
Skwaad 2.0
Complete
Indoor West
2021-01-01-Wednesday Coed Intermediate B
Cobra Kai
6 - 5
FC BarceRona
Complete
Indoor East
2021-01-01-Wednesday Coed Intermediate B
Barely Legal
8 - 5
The Italians
Complete
Indoor West
Calendar
<
February 2021
>
S
M
T
W
T
F
S
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Events on Wednesday, February 17, 2021
9:30 AM
10:30 AM
other sports pickle ball -all - Jennifer Bradford
Field/Court A
12:00 PM
1:00 PM
Ultimate Frisbee Guys - Nguyen Nguyen
Indoor Field West
3:00 PM
4:00 PM
American Heritage - American Heritage David Winkelman
Field/Court A
3:15 PM
7:15 PM
Jamie's Tumbling & Cheer - Jamie's Tumbling & Cheer
Fitness Room
3:30 PM
4:30 PM
Utah Glory 04 Black - Stacy Dean
Indoor Field NE 1/2
3:30 PM
4:30 PM
Copper Mountain girls '06 - Tyler Benson
Indoor Field SE 1/2
3:30 PM
5:00 PM
Bingham Boys VB Practice - Alan Thompson
Volleyball iv
3:30 PM
5:00 PM
Bingham Boys VB Practice - Alan Thompson
Volleyball v
3:30 PM
5:00 PM
Bingham Boys VB Practice - Alan Thompson
Volleyball vi
3:45 PM
4:45 PM
Olympique Montreux 06 - Sherry Iverson
Indoor Field West
4:00 PM
5:00 PM
#2 Basketball Academy
Field/Court A
4:00 PM
5:00 PM
#2 Basketball Academy
Field/Court B
4:30 PM
5:30 PM
Copper Mountain 09 SM - Ivana Vladisavljevic
Indoor Field NE 1/2
4:30 PM
5:30 PM
Copper Mountain 09 KJ - Courtney Smith
Indoor Field SE 1/2
4:45 PM
5:45 PM
Utah Glory U9 - Michael Hall
Indoor Field NW 1/2
4:45 PM
5:45 PM
Utah Glory 07 Boys - Megan Anderson
Indoor Field SW 1/2
5:00 PM
9:00 PM
NWBA - Natalie Williams
Field/Court A
5:00 PM
9:00 PM
NWBA - Natalie Williams
Field/Court B
5:00 PM
9:00 PM
NWBA - Natalie Williams
Field/Court C
5:00 PM
6:30 PM
Ashley Bartow - futsal court rental - Ashley Bartow
Field/Court D
7:00 PM
9:00 PM
Payne - Tom Payne
Field/Court D
9:00 PM
10:30 PM
Luiz Liete - Luiz Leite
Field/Court A
9:00 PM
10:00 PM
Cody Tucker - Cody Tucker
Field/Court B