Home|Sign In
Schedule of Games
 
<February 2020>
SMTWTFS
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
1234567
  
  Games on Saturday, February 29, 2020 Print
LeagueHome AwayTime/StatusVenueOfficials
Boys 2005 Silver Indoor Arsenal PO 05 A 4 - 0 La Roca S-EJ Girls Red Complete Indoor East  
Boys 2008 Silver Indoor Blue Knights RC08 4 - 5 Murray SC BLACK TP Complete Indoor East  
Boys 2010 Futsal SPARTA B10 PREMIER NK 8 - 1 USA Premier 10B-AD Complete Field/Court D  
Boys 2010 Indoor CM 2010 7 - 3 Sparta B10 Premier BR11 Complete Indoor West  
Boys 2006 Silver Indoor Copper Mountain RL 6 - 0 Apex Blue 06 MC Complete Indoor East  
Girls 2010 Futsal Impact - NS 3 - 2 USA Premier 11G - RM Complete Field/Court C  
Boys 2010 Futsal Copper Mountain Fury 2 - 3 USA Premier 11B - PD Complete Field/Court D  
Boys 2005 Silver Indoor South Summit Soccer Club 8 - 2 Arsenal PO 05 B Complete Indoor West  
Boys 2009 Futsal Blue Knights Barcelona 3 - 12 Impact JC 1 Complete Field/Court A  
Boys 2009 Futsal AYSO United - KS 6 - 7 Impact JC 2 Complete Field/Court B  
Boys 2006 Silver Indoor Murray Wreck 11 - 0 Copper Mountain Voltage Complete Indoor East  
Girls 2010 Futsal Sparta G11 KN 11 - 0 Utah Glory G10 Black RK Complete Field/Court C  
Boys 2010 Futsal Utah Glory B11 Red 8 - 5 USA ELITE 11B - AD Complete Field/Court D  
Boys 2005 Silver Indoor Utah Glory B05 Black NV 2 - 8 Impact EA Complete Indoor West  
Boys 2009 Futsal La Roca-F Soares 1 - 3 Blue Knights AG Chelsea Complete Field/Court A  
Boys 2009 Futsal Salt Lake City FC 11B 1 - 10 Blast 09 - Black Complete Field/Court B  
Girls 2008 Indoor Eagle Mountain Rangers 1 - 8 Avalanche 08 White Complete Indoor East  
Boys 2010 Futsal Copper Mountain - WHITE 8 - 3 Rangers 2010 Complete Field/Court C  
Boys 2010 Futsal USA ELITE 11B - AD 2 - 20 Copper Mountain - BLUE Complete Field/Court D  
Boys 2005 Silver Indoor Juniors 05 Sting Rays 2 - 9 Rangers Complete Indoor West  
Boys 2009 Futsal USA Elite 09B-TT2 4 - 9 Blast 09 - Blue Complete Field/Court A  
Boys 2009 Futsal USA 09 WJ Select Team 1 1 - 10 Blue Knights AG Liverpool Complete Field/Court B  
Girls 2010 Indoor Copper Mountain 2011 girls 2 - 4 TC United G10 CD Complete Indoor East  
Boys 2011 Indoor USA Elite 11B-EM 3 - 2 Copper Mountain Thunder Complete Indoor West  
Boys 2008 Futsal Mexico FC AT 2 - 3 Cottonwood B08 JM Complete Futsal South  
Boys 2007 Futsal Utah Arsenal BP08 - Red 8 - 3 Blue Knights TM2 Complete Futsal North  
Girls 2010 Indoor United Academy 2 - 3 Salt Lake City FC U11G CM Complete Indoor East  
Boys 2008 Silver Indoor USA 08 Boys Premier - TT 4 - 2 Blue Knights 08 EL White Complete Indoor West  
Boys 2008 Futsal Rangers FC 09 Blue 0 - 0 Rangers FC 09 Black Complete Futsal South  
Boys 2008 Futsal CFC B08 Red JM 6 - 2 AYSO United SLC B08-EJ Complete Futsal North  
Girls 2007 Indoor USA Metro O7G SL 4 - 3 Blue Knights Girls 07 White (UL) Complete Indoor East  
Boys 2011 Indoor Utah Surf 12 DB 1 - 11 Utah Glory Black B11 Complete Indoor West  
Boys 2005 Silver Futsal Arsenal PO 05 B 5 - 1 USA Elite 05B JP BLUE Complete Futsal South  
Boys 2008 Futsal Utah Surf Boys KJ 08 4 - 13 Rangers FC 09 Black Complete Futsal North  
Girls 2006 Indoor Utah Glory G06 White WS 12 - 0 White Lilghtening (1) Complete Indoor East  
Boys 2010 Indoor SLCFC BU10 BL (Forfeit) 0 - 3 Blue Knights 2010 (TS) Complete Indoor West  
Boys 2007 Futsal Blue Knights TM1 1 - 10 PC Red Wolves Complete Futsal South  
Boys 2008 Futsal AYSO United SLC B08-EJ 4 - 5 UVFC Dragons Complete Futsal North  
Girls 2006 Indoor AYSO United SD 10 - 0 White Lightening Two Complete Indoor East  
Boys 2010 Indoor Copper Mountain 10 BB 7 - 4 Utah Surf DF Complete Indoor West  
Boys 2005 Silver Futsal Surf 05 JL 6 - 1 Arsenal PO 05 A Complete Futsal South  
Boys 2008 Futsal Rangers FC 09 Blue 12 - 3 Cottonwood B08 JM Complete Futsal North  
Girls 2006 Indoor USA SELECT06G - DS - RED 2 - 5 Utah Glory G06 RED WS Complete Indoor East  
Boys 2010 Indoor La Roca - Salt Lake ER 0 - 8 Sparta B10 Premier BR11 Complete Indoor West  
Boys 2008 Futsal Utah Surf Boys KJ 08 8 - 8 USA Elite 09B- TT1 Complete Futsal South  
Boys 2008 Futsal Mexico FC AT 5 - 4 CFC B08 Red JM Complete Futsal North  
Girls 2006 Indoor South Jordan Wolves 2 - 6 USA SELECT06G - DS - WHITE Complete Indoor East  
Boys 2007 Gold Indoor United Academy - ML 07 2 - 5 Sparta 08 Premier MH Complete Indoor West  
Boys 2005 Silver Futsal Surf 05 BH A 3 - 2 USA Elite 05B JP RED Complete Futsal South  
Boys 2006 Gold Futsal Copper Mountain AR 1 - 13 Blue Knights 06 AG BLUE Complete Futsal North  
Girls 2007 Indoor Valkyries CMS JL07 5 - 1 UAFC LG 07G Complete Indoor East  
Boys 2007 Gold Indoor Razzia 07B Rise 0 - 14 Surf 07 BJW White Complete Indoor West  
Boys 2005 Silver Futsal Surf 05 BH B 5 - 2 USA Elite 05B JP BLUE Complete Futsal South  
Boys 2006 Gold Futsal Ajax B06 16 - 0 Copper Mountain AR Complete Futsal North  
Boys 2006 Gold USA Premier 06 BS Red 20 - 0 Sparta 06 JH Complete Indoor East  
Boys 2007 Gold Indoor UAFC 07PC 2 - 3 Surf 07 BJW Blue Complete Indoor West  
Boys 2005 Gold Futsal Impact PW 0 - 3 USA SB Red Complete Futsal South  
Boys 2006 Gold Futsal Niko Federico 06 4 - 2 CFC B06 Red CS Complete Futsal North  
Boys 2006 Gold Utah Surf 06 FS 6 - 2 AXIS Complete Indoor East  
Boys 2009 Indoor Utah Surf 09 FS 8 - 2 Hippo FC Complete Indoor West  
Boys 2005 Gold Futsal La Roca S-EJ White 1 - 3 La Roca S-EJ Red Complete Futsal South  
Boys 2006 Gold Futsal Blue Knights (KM) 2 0 - 0 Blue Knights (KM) 1 Complete Futsal North  
Boys 2009 Indoor Copper Mountain SM 7 - 1 AFC Apex 09 White Complete Indoor East  
Boys 2009 Indoor PCRW Dev. 09 16 - 1 CFC B09 Red DM Complete Indoor West  
Boys 2005 Gold Futsal USA Elite B05-EM Team 1 3 - 8 Sparta B05 Premier DF Complete Futsal South  
Boys 2005 Gold Futsal USA SB Blue 5 - 2 USA Elite B05-EM Team 2 Complete Futsal North  
Girls JV Indoor Utah Arsenal Grey 8 - 6 USA Metro 04 Wisner Complete Indoor East  
Girls JV Indoor Crush O 2 - 3 Blue Knights 04 UL Complete Indoor West  

  Events on Saturday, February 29, 2020
Start TimeEnd TimeEventVenue
6:00 AM8:00 AMScott & Adam's Group - Adam OsthedFutsal North
6:00 AM8:00 AMUtah Falconz - Samantha Smith FalconzIndoor Field West
8:00 PM10:00 PMUnavailableField/Court A
8:00 PM10:00 PMUnavailableField/Court B
8:00 PM10:00 PMVolleyball Rental - Adan GodinezVolleyball ii
8:00 PM10:00 PMVolleyball Rental - Adan GodinezVolleyball iii


 

  

Powered By EZFacility
Web enabled mobile phone? Try Mobile Version | Administrators click Here
Languages: English | Español
© 2003-2020 EZFacility.com. All rights reserved.  Privacy Policy | Terms of Use