Home|Sign In
Schedule of Games
 
<February 2020>
SMTWTFS
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
1234567
  
  Games on Monday, February 3, 2020 Print
LeagueHome AwayTime/StatusVenueOfficials
Boys Varsity Futsal Utah Surf 01’ SR 6 - 5 Rangers 03 Blue Complete Futsal South  
Boys Varsity Futsal STFC 3 - (Forfeit) 0 Sparta 03 DF white Complete Futsal South  
Boys Varsity Futsal Sparta 04 Blue 4 - 7 Rangers 03 White Complete Futsal South  
2019-07-12-Monday Coed Friendly SLC Flyers FC 3 - (Forfeit) 0 Bolsheviks 2.0 Complete Indoor East  
Boys 2006 Gold Futsal Blue Knights 06 AG BLUE 2 - 8 Blue Knights (KM) 2 Complete Futsal South  
2019-07-12-Monday Coed Competitive Bomb Diggity 3 - (Forfeit) 0 The Fighting Mikeys Complete Indoor West  
2019-07-12-Monday Coed Intermediate Team Margo 3 - (Forfeit) 0 Dynamic Dream Team Complete Indoor East  
Girls Varsity Futsal Northern Peaks EP White 2 - 5 Celtic 02 (OM) White Complete Futsal South  
2019-07-12-Monday Coed Friendly Gucci Gang 6 - 5 Dealertrack Complete Indoor West  
2019-07-12-Monday Coed Friendly Denim Dawn (Forfeit) 0 - 3 Wolos Complete Indoor East  
Girls Varsity Futsal UAFC TP - Red 2 - 6 Celtic 02 (OM) Green Complete Futsal South  
2019-07-12-Monday Coed Friendly Alliance 5 - 10 Vivint Coed Complete Indoor West  
2019-07-12-Monday Men's Competitive Misfits FC (Forfeit) 0 - 3 Pumas Complete Indoor East  
2019-07-12-Monday Men's Intermediate Misfits FC (Forfeit) 0 - 3 Pumas Complete Indoor East  
2019-07-12-Monday Men's Competitive FC Alliance 7 - 4 Fort Knox Complete Indoor West  
2019-07-12-Monday Coed Competitive Pathetico Madrid 7 - 10 Phat Barrelz Complete Indoor East  
2019-07-12-Monday Men's Intermediate Fusion FC 3 - 7 Benchwarmers FC Complete Indoor West  
2019-07-12-Monday Coed Competitive Pathetico Madrid 7 - 10 Victorious Secret Complete Indoor East  
2019-07-12-Monday Coed Intermediate Nerd Herders 6 - 7 Merica Complete Indoor West  
2019-07-12-Monday Men's Intermediate Encouragers 11 - 13 DUI Complete Indoor East  
2019-07-12-Monday Coed Intermediate The UstaCoulds 5 - 6 Green Booz Complete Indoor West  
2019-07-12-Monday Men's Intermediate Scoregasms 7 - 4 Toss Pots Complete Indoor East  
2019-07-12-Monday Men's Competitive Brace Yourself 10 - 13 San Juan Complete Indoor West  

  Events on Monday, February 3, 2020
Start TimeEnd TimeEventVenue
12:00 PM1:00 PMUltimate Frisbee Guys - Nate JensenIndoor field West
12:30 PM2:00 PMHidden Village Misfits - Kendal NaniIndoor field East
3:30 PM4:30 PMSoccer Academy- Little DribblersIndoor field East
3:40 PM5:00 PMOM/Celtic '02/s - Sarah DunnField/Court B
3:45 PM4:45 PMAvalanche 04 White - Cheryl EvansFutsal North
3:45 PM4:45 PMCutback Elite Speed & Agility - Cutback Elite Jamal WillisIndoor field West
3:45 PM7:45 PMJamie's Tumbling & Cheer - Jamie's Tumbling & CheerYoga Room
4:00 PM5:00 PMAvalanche 03 Black Metro - Christi LoveField/Court A
4:30 PM5:30 PMSoccer Academy-Tekkers & PannasIndoor field East
4:45 PM5:45 PMAvalanche '04 Black MM - Stefanie ChristensenFutsal North
4:45 PM5:45 PMSparta G11 Premier KP - Beau WhiteIndoor field West
5:00 PM8:00 PMNWBA Practices - Natalie WilliamsField/Court A
5:00 PM6:00 PMOM/Celtic '06 Training - Michele SaukField/Court B
6:15 PM8:15 PMNorthern Elite VB Academy - Lorenzo Kalani GasperVolleyball iii
8:00 PM9:00 PMUtah Glory B05 Red JO - Antonia O'LearyField/Court A
8:00 PM10:00 PMBingham Boys Volleyball - Alan ThompsonVolleyball iv
8:00 PM10:00 PMBingham Boys Volleyball - Alan ThompsonVolleyball v
8:00 PM10:00 PMBingham Boys Volleyball - Alan ThompsonVolleyball vi
9:30 PM11:30 PMDavid's Group - David JanuarioField/Court A


 

  

Powered By EZFacility
Web enabled mobile phone? Try Mobile Version | Administrators click Here
Languages: English | Español
© 2003-2020 EZFacility.com. All rights reserved.  Privacy Policy | Terms of Use