Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Wednesday, March 3, 2021
<
March 2021
>
S
M
T
W
T
F
S
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
2012 Girls Indoor
Copper Mountain 12G DP
10 - 0
Sparta G12 KK
Complete
Indoor East
2009 Girls Indoor
Utah Surf 09SY
10 - 3
Salt Lake City FC 09G CM
Complete
Indoor West
2012 Girls Indoor
Utah Avalanche Black
2 - 4
Copper Mountain U9 Girls
Complete
Indoor East
2009 Girls Indoor
USA Elite 09G-EP
3 - 6
Spurs All-Stars (2010)
Complete
Indoor West
2012 Girls Indoor
Utah Surf 12 BJW
15 - 0
Sparta G12 Premier SP
Complete
Indoor East
2007 Girls Indoor
BK 07 Girls UL
2 - 0
Ajax Utah G07 - Black
Complete
Indoor West
2007 Girls Indoor
Utah Surf JM 07
0 - 6
Avalanche Girls 07 White UC
Complete
Indoor East
2007 Girls Indoor
Valkyries CMS G07 Team B
2 - 8
Comba FC 07 Girls
Complete
Indoor West
2007 Girls Indoor
Surf ‘07 SY
4 - 1
Ajax Utah G07 - Red
Complete
Indoor East
2007 Girls Indoor
Valkyries CMS G07 JL Team A
9 - 2
TC United 2007 Girls
Complete
Indoor West
2021-01-01-Wednesday Coed Intermediate A
Tauro FC
10 - 6
STCHJL United
Complete
Indoor East
2021-01-01-Wednesday Coed Intermediate A
Folk Town SC
8 - 7
Adrenaline
Complete
Indoor West
2021-01-01-Wednesday Coed Intermediate A
Koaty FC
6 - 2
Skwaad 2.0
Complete
Indoor East
2021-01-01-Wednesday Coed Intermediate B
The Wilderpeople
5 - 11
Cobra Kai
Complete
Indoor West
2021-01-01-Wednesday Coed Intermediate A
PFC
11 - 5
Red Devils
Complete
Indoor East
2021-01-01-Wednesday Coed Intermediate B
Arse n All
7 - 6
The Italians
Complete
Indoor West
Calendar
<
March 2021
>
S
M
T
W
T
F
S
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Events on Wednesday, March 3, 2021
9:00 AM
11:00 AM
1 crt lisa grimm-pickle ball -all - Lisa Grimm
Field/Court A
11:00 AM
12:00 PM
Agility - Nemani Tuisavura
Indoor Field West
12:30 PM
2:00 PM
Kelly Moller - Kelly Moller
Indoor Field East
1:30 PM
2:30 PM
1 Jessica-other sports pickle ball -all - Jessica Schneider
Field/Court A
3:15 PM
7:15 PM
Jamie's Tumbling & Cheer - Jamie's Tumbling & Cheer
Fitness Room
3:30 PM
4:30 PM
Utah Glory 04 Black - Stacy Dean
Indoor Field NE 1/2
3:30 PM
4:30 PM
Copper Mountain girls '06 - Tyler Benson
Indoor Field SE 1/2
3:30 PM
5:00 PM
Bingham Boys VB Practice - Alan Thompson
Volleyball iv
3:30 PM
5:00 PM
Bingham Boys VB Practice - Alan Thompson
Volleyball v
3:30 PM
5:00 PM
Bingham Boys VB Practice - Alan Thompson
Volleyball vi
3:45 PM
4:45 PM
Olympique Montreux 06 - Sherry Iverson
Indoor Field West
4:00 PM
5:00 PM
#2 Basketball Academy
Field/Court A
4:00 PM
5:00 PM
#2 Basketball Academy
Field/Court B
4:30 PM
5:30 PM
Copper Mountain 09 SM - Ivana Vladisavljevic
Indoor Field NE 1/2
4:30 PM
5:30 PM
Copper Mountain 09 KJ - Courtney Smith
Indoor Field SE 1/2
5:00 PM
9:00 PM
NWBA - Natalie Williams
Field/Court A
5:00 PM
9:00 PM
NWBA - Natalie Williams
Field/Court B
5:00 PM
9:00 PM
NWBA - Natalie Williams
Field/Court C
5:00 PM
6:00 PM
Throndsen - Carie Throndsen
Field/Court D
6:00 PM
7:00 PM
NWBA - Natalie Williams
Field/Court D
7:00 PM
9:00 PM
Payne - Tom Payne
Field/Court D
9:00 PM
10:00 PM
Unavailable
Field/Court C
9:00 PM
10:00 PM
Unavailable
Field/Court D
9:00 PM
10:30 PM
ultimate frisbee-all - Isaac Conley
Futsal South
9:00 PM
10:00 PM
GSL WARREN - Club GSL Warren Van Schalkwyk
Volleyball iv
9:00 PM
10:00 PM
GSL WARREN - Club GSL Warren Van Schalkwyk
Volleyball v
9:00 PM
10:00 PM
GSL WARREN - Club GSL Warren Van Schalkwyk
Volleyball vi