Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Saturday, February 24, 2024
<
February 2024
>
S
M
T
W
T
F
S
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
B2010 Silver / 2011 Gold Indoor
Impact Manchester City
3 - 4
CMSC JG 2
Complete
Indoor East
B2009 Indoor
La Roca M Smith 09B2
4 - 0
Copper Mountain 09 TL
Complete
Indoor West
B2010 Silver / 2011 Gold Indoor
Impact Barca
6 - 1
2010 SSFC Silver Boys
Complete
Indoor East
B2009 Indoor
Hippo FC
10 - 2
Razzia Raptors
Complete
Indoor West
G2010 Futsal
AYSO United Olson (BLUE)
5 - 1
AYSO United Olson (WHITE)
Complete
Futsal South
B2010 Silver / 2011 Gold Indoor
WJFC U14 AC #1
3 - 5
AYSO UNITED METRO B10 - MI
Complete
Indoor East
G2015 / 2016 Indoor
Impact United 15G CB- WHITE
3 - 9
Copper Mtn 2015 MH
Complete
Indoor West
B2011 Silver / 2012 Gold Futsal
The Ball Blasters
(Forfeit) 0 - (Forfeit) 0
Copper Mountain RW 11 White
Complete
Futsal North
B2011 Silver / 2012 Gold Futsal
Avalanche Boys 11 White SL #1
5 - 4
Copper Mountain RW 11 Blue
Complete
Futsal South
B2010 Silver / 2011 Gold Indoor
Elite FC 2010 Blue
3 - 4
Copper Mountain 11 CR #2
Complete
Indoor East
G2010 Silver / 2011 Gold Indoor
Impact AA 10G
3 - 2
Copper 11 KH
Complete
Indoor West
G2011 Futsal
Diamond Divas
1 - 3
Sigrún - SSFC Valkyrie 2011
Complete
Futsal North
G2010 Futsal
Avalanche 11 Black SL
4 - 5
Girls With Goals
Complete
Futsal South
B2010 Silver / 2011 Gold Indoor
WJFC U14 AC #2
2 - 4
Copper Mountain 11 CR #1
Complete
Indoor East
G2010 Futsal
Avalanche 10 Black - Team 1
9 - 0
La Roca B Haynes 10G
Complete
Futsal North
B2010 Silver / 2011 Gold Indoor
Salt Lake City FC 10b MA
7 - 1
CottonwoodFC B11 Red ZL
Complete
Indoor East
G2015 / 2016 Indoor
Copper Mountain 15 JK
1 - 6
Avalanche 15 Black SL
Complete
Indoor East
Girls 2014 Indoor
Copper Mountain 14 PH
3 - 1
Avalanche 14 White SL
Complete
Indoor West
G2013 Indoor
Utah Surf G13 KS/TR
6 - 1
CottonwoodFC G13 Gray JB
Complete
Indoor East
G2013 Indoor
CottonwoodFC G13 White NH
4 - 5
La Roca 13G- D. Rose
Complete
Indoor West
B2013 Silver Indoor
Raptors FC
7 - 4
Murray S.C. Orange B13 BL
Complete
Indoor East
B2012 Silver / 2013 Gold Indoor
Copper Mountain EA/MS2
0 - 7
Avalanche Boys 13 Black SL2
Complete
Indoor West
B2013 Silver Indoor
USA 13B - MO
4 - 2
Sparta B13 CR
Complete
Indoor East
B2012 Silver / 2013 Gold Indoor
Copper Mtn 2012 MH
13 - 1
SSFC Thunder 12 White
Complete
Indoor West
B2013 Silver Indoor
WJFC U11 TD
1 - 3
Avalanche Boys 13 White SL
Complete
Indoor East
B2012 Silver / 2013 Gold Indoor
Copper Mountain EA/MS
8 - 2
USA Select 12B- CJ
Complete
Indoor West
B2013 Silver Indoor
Impact JD 13B
4 - 5
Impact City FC Millcreek 13B
Complete
Indoor East
B2012 Silver / 2013 Gold Indoor
Impact TN 12B
3 - 2
AYSO United B12 TG
Complete
Indoor West
G2010 Silver / 2011 Gold Indoor
Murray SC10G Yellow
4 - 2
Mountain 11 KH
Complete
Indoor East
B2012 Silver / 2013 Gold Indoor
Impact JA 2013B
1 - 9
La Roca 2014/2013 MC
Complete
Indoor West
B2013 Silver Indoor
Impact City FC Daybreak 13B
3 - 5
CottonwoodFC B13 Gold MA
Complete
Indoor East
B2012 Silver / 2013 Gold Indoor
CottonwoodFC B13 Red MC
7 - 3
Elite FC Santiago
Complete
Indoor West
B2013 Silver Indoor
CM 13 BO
2 - 3
Blue Knights 2013 Boys (OZ)
Complete
Indoor East
B2011 Silver / 2012 Gold Futsal
Salt Lake City FC 11B-1
6 - 1
Avalanche Boys 11 White SL #2
Complete
Futsal South
G2012 Silver Indoor
CottonwoodFC G12 Red PJ
1 - 3
Copper Mountain 2012 Girls PH
Complete
Indoor West
G2011 Futsal
Blue Knights 2011 MV BLUE
2 - 2
Utah Rio FC 11G TD Gray
Complete
Futsal North
G2013 Indoor
UCSC Strikers Elite DW 13
7 - 4
UCSC Ignite 2013
Complete
Indoor East
G2012 Futsal
Impact IG A
1 - 2
Surf Girls 12 BW White
Complete
Futsal South
B2011 Silver / 2012 Gold Indoor
Razzia Royals 2011
1 - 3
Avalanche Boys 12 Black UC
Complete
Indoor West
G2011 Futsal
Impact City FC 11G
1 - 9
Sigrdrifa - SSFC Valkyrie 2011(Sigrdrifa)
Complete
Futsal North
B2011 Silver / 2012 Gold Indoor
USA 2012 - MM
4 - 3
Impact United 12B MF
Complete
Indoor East
B2010 / 2011 Gold Futsal
Utah Surf B10 - B Wycherly BLUE
4 - 1
Avalanche 12 Black TF
Complete
Futsal South
B2011 Silver / 2012 Gold Indoor
Impact JD 11B
5 - 1
Elite FC 12B Black
Complete
Indoor West
G2010 Futsal
2010 Celtics A
1 - 1
Impact PP 11G
Complete
Futsal North
B2011 Silver / 2012 Gold Indoor
Sparta B13 Premier NK
6 - 2
CottonwoodFC B11 White WB
Complete
Indoor East
B2010 / 2011 Gold Futsal
SSFC Thunder 10 Black
2 - 10
Utah Surf B10 - B Wycherly WHITE
Complete
Futsal South
B2009 Indoor
AYSO United JE
3 - 3
La Roca M Smith 09B1
Complete
Indoor West
B2009 Futsal
Rãca Futsal
5 - 7
Copper Mountain 09 TL-2
Complete
Futsal North
B2009 Indoor
CottonwoodFC B09 Red ZL
8 - 1
Avalanche Boys 09 White SL
Complete
Indoor East
G-JV / Varsity Futsal
Copper 08 KH
4 - 1
Copper Mountain 07 BC White
Complete
Futsal South
B-JV Indoor
Copper Mountain Rebels 07 MH
2 - 12
CMSC JV 2
Complete
Indoor West
G-JV / Varsity Futsal
Utah Celtic FC G06 MB
5 - 1
Elite FC 08
Complete
Futsal North
B-JV Indoor
PATS
14 - 0
Green Hornets
Complete
Indoor East
B-Varsity Indoor
Copper Mountain 2005 RH
5 - 2
Black Avalanche UC 08
Complete
Indoor West
B-JV Varsity Futsal
Luchador
3 - 4
Utah Celtic FC 09B JW Green
Complete
Futsal North
B-Varsity Indoor
Impact PT 07 Gray
13 - 1
Blue Knights RC 08
Complete
Indoor East
Calendar
<
February 2024
>
S
M
T
W
T
F
S
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Events on Saturday, February 24, 2024
6:00 AM
8:00 AM
Adam's Futsal Group - Adam Osthed
Futsal North
10:00 AM
12:00 PM
TRUE LAX - True LAX PJ Martin
Indoor Field West
1:30 PM
2:00 PM
Set up for Camp
Field/Court A
1:30 PM
2:00 PM
Set up for Camp
Field/Court B
1:30 PM
2:00 PM
Set up for Camp
Field/Court C
1:30 PM
2:00 PM
Set up for Camp
Field/Court D
2:00 PM
6:00 PM
Walker Kessler BBall Camp - FlexWork Sports Management
Field/Court A
2:00 PM
6:00 PM
Walker Kessler BBall Camp - FlexWork Sports Management
Field/Court B
2:00 PM
6:00 PM
Walker Kessler BBall Camp - FlexWork Sports Management
Field/Court C
2:00 PM
6:00 PM
Walker Kessler BBall Camp - FlexWork Sports Management
Field/Court D