Home|Sign In
Schedule of Games
 
<December 2020>
SMTWTFS
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789
  
  Games on Saturday, December 19, 2020 Print
LeagueHome AwayTime/StatusVenueOfficials
Boys JV Indoor Surf 05 Blue 6 - 4 Utah Glory B05 Black NV Complete Indoor East  
Boys JV Indoor Sparta 05 DF 2 - 14 Avalanche B04 White SL Complete Indoor West  
Boys 2007 Indoor Sparta B08 MD/DKJ Team 2 5 - 2 USA 07-Red-JL Complete Indoor East  
Boys 2007 Indoor Player 1 5 - 3 USA Elite 07B-WJ Complete Indoor West  
Boys 2012 Futsal Sparta 12 JK White 15 - 4 Sparta B13 BR White Complete Field/Court A  
Boys 2012 Futsal Sparta B13 BR Blue 19 - 2 Utah Surf Boys 2012 DF Complete Field/Court B  
Boys 2007 Indoor RJ77 7 - 7 Utah Glory 07 Boys Complete Indoor East  
Boys 2007 Indoor RJ7 1 - 2 Utah Surf 08 ST Complete Indoor West  
Boys 2011 Futsal Surf 2011 JA 5 - 4 USA Metro Elite 11B AS Complete Field/Court A  
Boys 2011 Futsal USA Metro AJS '11 8 - 5 Utah Surf Boys 2011 DF Complete Field/Court B  
Boys 2010 Futsal Copper Mountain 10 JW 0 - 18 Rangers 2010 Black Complete Field/Court C  
Boys 2010 Indoor Utah Glory Boys 2010 6 - 1 Sparta B10 TC Complete Indoor East  
Boys 2007 Indoor Sparta B08 MD/DKJ Team 1 9 - 6 USA 07-White-JL Complete Indoor West  
Boys 2012 Futsal Sparta 12 JK Blue 23 - 3 Avalanche Boys12 White Complete Field/Court A  
Boys 2011 Futsal Copper Mountain SB 2011 - Thunder 4 - 7 Avalanche 2011 Boys SL Complete Field/Court B  
Boys 2010 Futsal Utah Surf DF 2010 White 1 - 12 Rangers 2010 Blue Complete Field/Court C  
Girls 2011 Futsal 2011 SL White - Utah Avalanche 4 - 4 Impact 11G Complete Field/Court D  
Boys 2010 Indoor UAFC JA 10' 1 - 14 Avalanche 2010 Boys Black SL Complete Indoor East  
Girls 2008 Indoor Avalanche 09 White PT 0 - 7 La Roca SLC-N Gomez 2008G Complete Indoor West  
Boys 2012 Futsal Blue Knights ME 3 - 8 Sparta B12 JG Complete Field/Court A  
Boys 2011 Futsal Avelanche B12 Black SL 10 - 2 USA 11B TS Complete Field/Court B  
Boys 2010 Futsal USA Metro Elite 10U 0 - 3 Copper MTN Complete Field/Court C  
Girls 2011 Futsal USA Metro 2011 3 - 5 Copper Mountain 2011 girls Complete Field/Court D  
Boys 2010 Indoor USA Elite 10B - TS 1 - 12 Sparta B11 Premier BR Complete Indoor East  
Girls 2008 Indoor Utah surf FS 2 - 6 Utah Surf 09SY Complete Indoor West  
Boys 2009 Futsal Sparta B09 Premier NK Blue 8 - 3 Sparta B09 Premier NK White Complete Futsal North  
Boys 2008 Futsal Blue Knights RC 08 2 3 - 7 Sparta B09 Premier JK Complete Futsal South  
Boys 2010 Indoor Utah Surf 11RM 5 - 4 Murray SC Black 10 Complete Indoor East  
Girls 2011-2012 Indoor Sparta G11 MHart 9 - 0 Teal Seals Complete Indoor West  
Boys 2009 Futsal Slopes FC 2009B 3 - 9 Sparta B10 Premier NK 1 Complete Futsal North  
Boys 2008 Futsal Cottonwood FC 08 Red 3 - 3 USA ELITE 09 TT2 Complete Futsal South  
Boys 2011-2012 Indoor Tornadoes CM 2012 MH 4 - 10 Impact U9 AN Complete Indoor East  
Girls 2011-2012 Indoor UCSC Lehi Fury 11 4 - 1 Utah Surf 12 BJW Complete Indoor West  
Boys 2009 Futsal Copper Mountain KJ 4 - 6 UCSC Spurs 09GF Complete Futsal North  
Boys 2008 Futsal Blue Knights RC 08 2 - 4 Arsenal Black Complete Futsal South  
Boys 2011-2012 Indoor South Summit Soccer Club 0 - 10 El Barrio U8 Complete Indoor East  
Boys 2009 Indoor USA Elite 09B WJ 11 - 3 The Destroyers Complete Indoor West  
Boys 2008 Futsal Arsenal Red 10 - 2 CFC B08 RED JM Complete Futsal North  
Boys 2009 Futsal 7 Elite 09B 2 - 12 Sparta B10 Premier NK 2 Complete Futsal South  
Boys 2011-2012 Indoor La Roca 2012 Yang 1 - 6 El Barrio U9 Complete Indoor East  
Boys 2009 Indoor UAFC MS '09B 0 - 10 Impact CM 2009 Complete Indoor West  
Boys 2009 Futsal AYSO UNITED SLC B09 - KS 5 - 3 USA ELITE TT1 Complete Futsal North  
Boys 2007 Futsal Xolos 2007 1 - 2 Surf 07 BJW Blue Complete Futsal South  
Boys 2011-2012 Indoor Utah Glory B12 Black NV 13 - 0 BONE CRUSHERS Complete Indoor East  
Boys 2009 Indoor UAFC JA 09B 0 - 13 Utah Surf 09 FS Complete Indoor West  
Boys 2006 Futsal STRIKERZ 12 - 0 7 Elite Academy 06B Red Complete Futsal North  
Boys 2007 Futsal USA Elite EP 2 - 5 Surf 07 BJW White Complete Futsal South  
Boys 2011-2012 Indoor Sparta B11 MM 1 - 6 El Barrio U10 Complete Indoor East  
Boys 2006 Indoor Avalanche Boys ‘06 Black 17 - 1 Blue Dancing Dragons Complete Indoor West  
Boys 2006 Futsal Gunners 6 - 12 Bench Warmers Complete Futsal North  
Girls 2008-2009 Futsal Avalanche 08 White SL 1 - 4 Impact United PP09 Complete Futsal South  
Boys 2011-2012 Indoor Sparta B11 TC 2 - 5 Copper Mountain 2012 JH Complete Indoor East  
Girls 2010 Indoor Navy Narwhals (Forfeit) 0 - 3 Elite FC Blue Complete Indoor West  
Girls 2008-2009 Futsal Sparta G09 JG 4 - 3 USA Elite 09G - EP Complete Futsal North  
Boys 2006 Futsal Avalanche Boys 06 White SL 4 - 4 Avalanche 06 Boys Blue SL Complete Futsal South  
Boys 2008 Indoor USA 08 Boys - TT 7 - 4 Avalanche boys 08 white SL Complete Indoor East  
Girls 2010 Indoor Sparta G10 Premier BR 3 - 3 Elite FC Black Complete Indoor West  
Boys 2008 Indoor 08 Sparta MH 7 - 1 AYSO United SLC B08-EJ Complete Indoor East  
Boys 2006 Indoor USA Premier 06 BS Red 5 - 3 La Roca S-CB White 02 Complete Indoor West  
Boys 2008 Indoor Utah Surf 08 SH 3 - 5 Impact AN Complete Indoor East  
Girls 2007 Indoor Blue Knights 07G White 5 - 1 Panthers United Complete Indoor West  
Girls 2007 Indoor USA Elite 08G - KL 4 - 4 Utah Surf JM 07 Complete Indoor East  
Boys JV Indoor South Summit Soccer JV 2 - 6 Surf 05 White Complete Indoor West  
Boys JV Indoor Rangers 05 White 3 - 5 Surf 05 Black Complete Indoor East  
Boys JV Indoor Copper Mountain 04 ZN 4 - 4 Rangers 05 Blue Complete Indoor West  
Boys JV Indoor UAFC CM 04B 4 - 5 Sparta 05 DF2 Complete Indoor East  
Boys JV Indoor Gunners 12 - 2 Razzia Elite 1 Complete Indoor West  
Boys JV Indoor Xolos 2005 - A 3 - 4 Xolos 2005 - B Complete Indoor West  

  Events on Saturday, December 19, 2020
Start TimeEnd TimeEventVenue
6:00 AM8:00 AMAdam's Futsal Group - Adam OsthedFutsal North
6:00 AM8:00 AMAdam's Futsal Group - Adam OsthedFutsal South
6:00 PM9:00 PMNatalie Williams - NWBA Natalie WilliamsField/Court A
6:00 PM9:00 PMNatalie Williams - NWBA Natalie WilliamsField/Court B
6:00 PM9:00 PMNatalie Williams - NWBA Natalie WilliamsField/Court C
6:00 PM9:00 PMNatalie Williams - NWBA Natalie WilliamsField/Court D


 

  

Powered By EZFacility
Web enabled mobile phone? Try Mobile Version | Administrators click Here
Languages: English | Español
© 2003-2021 EZFacility.com. All rights reserved.  Privacy Policy | Terms of Use