Home|Sign In
Schedule of Games
 
<March 2020>
SMTWTFS
23242526272829
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
  
  Games on Monday, March 2, 2020 Print
LeagueHome AwayTime/StatusVenueOfficials
Girls Varsity Futsal Northern Peaks EP Blue  v  Northern Peaks EP White Result Pending Futsal South  
Girls 2005 Futsal USA Blue 4 - 1 Murray SC 2005 Girls Orange Complete Futsal South  
Girls 2005 Futsal Murray SC 2005 Black 4 - 5 Celtic FC Sandy OM06 Complete Futsal South  
2020-01-02-Monday Coed Intermediate B The UstaCoulds 7 - 6 Team Margo Complete Indoor East  
Girls 2007 Futsal Surf 07 DH 3 - 6 USA Premier 07G-KL RED Complete Futsal South  
2020-01-02-Monday Coed Intermediate B Havannets 5 - 6 Silicon FC Complete Indoor West  
2020-01-02-Monday Coed Intermediate B Nerd Herders 10 - 10 Instasize Complete Indoor East  
Girls 2007 Futsal USA Premier 07G - KL BLUE 3 - 0 MSC Silver Complete Futsal South  
2020-01-02-Monday Coed Friendly Bolsheviks 2.0 2 - 9 The Gladiators Complete Indoor West  
2020-01-02-Monday Coed Intermediate B The Fighting Mikeys 10 - 9 Bomb Diggity Complete Indoor East  
Girls 2007 Futsal MSC White 0 - 4 USA 07 G JL Complete Futsal South  
2020-01-02-Monday Coed Friendly VPI Technology 7 - 8 Wolos Complete Indoor West  
2020-01-02-Monday Coed Friendly La Maquina Cementera 8 - 7 Sapa Investment Group Complete Indoor East  
2020-01-02-Monday Coed Friendly Gucci Gang 10 - 4 SLC Flyers FC Complete Indoor West  
2020-01-02-Monday Coed Intermediate A Phat Barrelz 5 - 7 Mighty Tigers Complete Indoor East  
2020-01-02-Monday Coed Friendly Crazy Leggs 7 - 7 Dynamic Dream Team Complete Indoor West  
2020-01-02-Monday Mens Intermediate Yarrum 3 - 4 Koskesh Complete Indoor East  
2020-01-02-Monday Mens Competitive Benchwarmers FC 2 - 1 The soccer team Complete Indoor West  
2020-01-02-Monday Mens Competitive Fort Knox 6 - 10 San Juan Complete Indoor East  
2020-01-02-Monday Mens Intermediate Scoregasm 5 - 1 Toss Pots Complete Indoor West  
2020-01-02-Monday Mens Competitive Fusion FC 6 - 8 FC Alliance Complete Indoor East  
2020-01-02-Monday Coed Intermediate A The Spartashians 8 - 6 Pathetico Madrid Complete Indoor West  

  Events on Monday, March 2, 2020
Start TimeEnd TimeEventVenue
12:00 PM1:00 PMUltimate Frisbee - Nate JensenIndoor field East
12:30 PM2:00 PMHidden Village Misfits - Kendal NaniIndoor field West
3:30 PM4:30 PMSoccer Academy- Little DribblersIndoor field East
3:40 PM5:00 PMOM/Celtic '02/s - Sarah DunnField/Court B
3:45 PM4:45 PMAvalanche 04 White - Cheryl EvansFutsal North
3:45 PM7:45 PMJamie's Tumbling & Cheer - Jamie's Tumbling & CheerYoga Room
4:00 PM5:00 PMAvalanche 03 Black Metro - Christi LoveField/Court A
4:30 PM5:30 PMSoccer Academy- Tekkers & PannasIndoor field East
4:45 PM5:45 PMAvalanche '04 Black MM - Stefanie ChristensenFutsal North
4:45 PM5:45 PMSparta G11 Premier KP - Beau WhiteIndoor field West
5:00 PM8:00 PMNWBA Practices - Natalie WilliamsField/Court A
5:00 PM6:00 PMOM/Celtic '06 Training - Michele SaukField/Court B
6:15 PM8:15 PMNorth Elite VB Academy - Lorenzo Kalani GasperVolleyball iii
8:00 PM9:00 PMUtah Glory B05 Red JO - Antonia O'LearyField/Court A
8:00 PM10:00 PMBingham Boys Volleyball - Alan ThompsonVolleyball iv
8:00 PM10:00 PMBingham Boys Volleyball - Alan ThompsonVolleyball v
8:00 PM10:00 PMBingham Boys Volleyball - Alan ThompsonVolleyball vi
9:30 PM11:30 PMDavid's Group - David JanuarioField/Court A


 

  

Powered By EZFacility
Web enabled mobile phone? Try Mobile Version | Administrators click Here
Languages: English | Español
© 2003-2020 EZFacility.com. All rights reserved.  Privacy Policy | Terms of Use