Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Monday, March 2, 2020
<
March 2020
>
S
M
T
W
T
F
S
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
Girls Varsity Futsal
Northern Peaks EP Blue
v
Northern Peaks EP White
Result Pending
Futsal South
Girls 2005 Futsal
USA Blue
4 - 1
Murray SC 2005 Girls Orange
Complete
Futsal South
Girls 2005 Futsal
Murray SC 2005 Black
4 - 5
Celtic FC Sandy OM06
Complete
Futsal South
2020-01-02-Monday Coed Intermediate B
The UstaCoulds
7 - 6
Team Margo
Complete
Indoor East
Girls 2007 Futsal
Surf 07 DH
3 - 6
USA Premier 07G-KL RED
Complete
Futsal South
2020-01-02-Monday Coed Intermediate B
Havannets
5 - 6
Silicon FC
Complete
Indoor West
2020-01-02-Monday Coed Intermediate B
Nerd Herders
10 - 10
Instasize
Complete
Indoor East
Girls 2007 Futsal
USA Premier 07G - KL BLUE
3 - 0
MSC Silver
Complete
Futsal South
2020-01-02-Monday Coed Friendly
Bolsheviks 2.0
2 - 9
The Gladiators
Complete
Indoor West
2020-01-02-Monday Coed Intermediate B
The Fighting Mikeys
10 - 9
Bomb Diggity
Complete
Indoor East
Girls 2007 Futsal
MSC White
0 - 4
USA 07 G JL
Complete
Futsal South
2020-01-02-Monday Coed Friendly
VPI Technology
7 - 8
Wolos
Complete
Indoor West
2020-01-02-Monday Coed Friendly
La Maquina Cementera
8 - 7
Sapa Investment Group
Complete
Indoor East
2020-01-02-Monday Coed Friendly
Gucci Gang
10 - 4
SLC Flyers FC
Complete
Indoor West
2020-01-02-Monday Coed Intermediate A
Phat Barrelz
5 - 7
Mighty Tigers
Complete
Indoor East
2020-01-02-Monday Coed Friendly
Crazy Leggs
7 - 7
Dynamic Dream Team
Complete
Indoor West
2020-01-02-Monday Mens Intermediate
Yarrum
3 - 4
Koskesh
Complete
Indoor East
2020-01-02-Monday Mens Competitive
Benchwarmers FC
2 - 1
The soccer team
Complete
Indoor West
2020-01-02-Monday Mens Competitive
Fort Knox
6 - 10
San Juan
Complete
Indoor East
2020-01-02-Monday Mens Intermediate
Scoregasm
5 - 1
Toss Pots
Complete
Indoor West
2020-01-02-Monday Mens Competitive
Fusion FC
6 - 8
FC Alliance
Complete
Indoor East
2020-01-02-Monday Coed Intermediate A
The Spartashians
8 - 6
Pathetico Madrid
Complete
Indoor West
Calendar
<
March 2020
>
S
M
T
W
T
F
S
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Events on Monday, March 2, 2020
12:00 PM
1:00 PM
Ultimate Frisbee - Nate Jensen
Indoor Field East
12:30 PM
2:00 PM
Hidden Village Misfits - Kendal Nani
Indoor Field West
3:30 PM
4:30 PM
Soccer Academy- Little Dribblers
Indoor Field East
3:40 PM
5:00 PM
OM/Celtic '02/s - Sarah Dunn
Field/Court B
3:45 PM
7:45 PM
Jamie's Tumbling & Cheer - Jamie's Tumbling & Cheer
Fitness Room
3:45 PM
4:45 PM
Avalanche 04 White - Cheryl Evans
Futsal North
4:00 PM
5:00 PM
Avalanche 03 Black Metro - Christi Love
Field/Court A
4:30 PM
5:30 PM
Soccer Academy- Tekkers & Pannas
Indoor Field East
4:45 PM
5:45 PM
Avalanche '04 Black MM - Stefanie Christensen
Futsal North
4:45 PM
5:45 PM
Sparta G11 Premier KP - Beau White
Indoor Field West
5:00 PM
8:00 PM
NWBA Practices - Natalie Williams
Field/Court A
5:00 PM
6:00 PM
OM/Celtic '06 Training - Michele Sauk
Field/Court B
6:15 PM
8:15 PM
North Elite VB Academy - Lorenzo Kalani Gasper
Volleyball iii
8:00 PM
9:00 PM
Utah Glory B05 Red JO - Antonia O'Leary
Field/Court A
8:00 PM
10:00 PM
Bingham Boys Volleyball - Alan Thompson
Volleyball iv
8:00 PM
10:00 PM
Bingham Boys Volleyball - Alan Thompson
Volleyball v
8:00 PM
10:00 PM
Bingham Boys Volleyball - Alan Thompson
Volleyball vi
9:30 PM
11:30 PM
David's Group - David Januario
Field/Court A