Home|Sign In
Schedule of Games
 
<October 2020>
SMTWTFS
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567
  
  Games on Saturday, October 31, 2020 Print
LeagueHome AwayTime/StatusVenueOfficials
Boys JV Indoor UAFC CM 04B 3 - 2 Surf 05 White Complete Indoor East  
Boys JV Indoor South Summit Soccer JV 7 - 2 Razzia Elite 1 Complete Indoor West  
Girls 2011-2012 Indoor Sparta G11 MHart 1 - 3 UCSC Lehi Fury 11 Complete Indoor East  
Boys JV Indoor Gunners 5 - 0 Copper Mountain 04 ZN Complete Indoor West  
Boys 2012 Futsal Avalanche Boys12 White 0 - 22 Sparta 12 JK Blue Complete Field/Court A  
Boys 2011 Futsal Avalanche 2011 Boys SL 2 - 7 Copper Mountain SB 2011 - Thunder Complete Field/Court B  
Boys 2010 Futsal Rangers 2010 Black 9 - 1 Copper Mountain 10 JW Complete Field/Court C  
Girls 2011-2012 Indoor Utah Surf 12 BJW 3 - 6 La Roca South Yin - GN Complete Indoor East  
Boys 2007 Indoor RJ77 3 - 6 Player 1 Complete Indoor West  
Boys 2012 Futsal Sparta B12 JG 4 - 1 Blue Knights ME Complete Field/Court A  
Boys 2011 Futsal USA 11B TS 2 - 16 Avelanche B12 Black SL Complete Field/Court B  
Boys 2010 Futsal Copper MTN 17 - 1 USA Metro Elite 10U Complete Field/Court C  
Girls 2011 Futsal Impact 11G 14 - 2 2011 SL White - Utah Avalanche Complete Field/Court D  
Boys 2009 Indoor Impact CM 2009 12 - 1 UAFC MS '09B Complete Indoor East  
Boys JV Indoor Sparta 05 DF 2 - 2 Sparta 05 DF2 Complete Indoor West  
Boys 2012 Futsal Sparta B13 BR White 3 - 22 Sparta 12 JK White Complete Field/Court A  
Boys 2011 Futsal USA Metro Elite 11B AS 3 - 4 Surf 2011 JA Complete Field/Court B  
Boys 2010 Futsal Rangers 2010 Blue 14 - 5 Utah Surf DF 2010 White Complete Field/Court C  
Girls 2011 Futsal Copper Mountain 2011 girls 3 - 0 USA Metro 2011 Complete Field/Court D  
Boys 2007 Indoor Sparta 07 KT 13 - 2 USA 07-White-JL Complete Indoor West  
Boys 2012 Futsal Utah Surf Boys 2012 DF 0 - 19 Sparta B13 BR Blue Complete Field/Court A  
Boys 2011 Futsal Utah Surf Boys 2011 DF 0 - 4 USA Metro AJS '11 Complete Field/Court B  
Boys 2008 Futsal Arsenal Black 6 - 3 Blue Knights RC 08 Complete Futsal South  
Boys JV Indoor Surf 05 Blue 15 - 5 Surf 05 Black Complete Indoor West  
Boys 2009 Futsal Copper Mountain KJ 3 - 5 7 Elite 09B Complete Futsal North  
Boys 2008 Futsal CFC B08 RED JM 1 - 4 Arsenal Red Complete Futsal South  
Boys 2007 Indoor USA Elite 07B-WJ 4 - 3 Utah Surf 08 ST Complete Indoor West  
Boys 2009 Futsal AYSO UNITED SLC B09 - KS 3 - 6 Slopes FC 2009B Complete Futsal North  
Boys 2008 Futsal Sparta B09 Premier JK 7 - 1 Blue Knights RC 08 2 Complete Futsal South  
Boys 2009 Indoor Avalanch Boys 09 White SL 3 - 9 Utah Surf 10 FS Complete Indoor West  
Boys 2009 Futsal Rangers 09 Blue 6 - 3 Sparta B10 Premier NK 1 Complete Futsal North  
Boys 2008 Futsal USA ELITE 09 TT2 1 - 4 Cottonwood FC 08 Red Complete Futsal South  
Boys 2009 Indoor Utah Surf 09 FS 9 - 1 UAFC JA 09B Complete Indoor West  
Boys 2009 Futsal Sparta B09 Premier NK Blue 3 - 2 UCSC Spurs 09GF Complete Futsal North  
Girls 2008-2009 Futsal Impact United PP09 11 - 2 Avalanche 08 White MC Complete Futsal South  
Boys JV Indoor Xolos 2005 - A 5 - 3 Utah Glory B05 Black NV Complete Indoor West  
Boys 2009 Futsal Sparta B10 Premier NK 2 9 - 1 USA ELITE TT1 Complete Futsal North  
Girls 2008-2009 Futsal Avalanche 08 White SL 1 - 8 USA Elite 09G - EP Complete Futsal South  
Boys 2007 Indoor RJ7 3 - 8 Sparta B08 MD/DKJ Team 1 Complete Indoor West  
Boys 2007 Futsal Xolos 2007 (Forfeit) 0 - 3 Surf 07 BJW White Complete Futsal North  
Boys 2006 Futsal STRIKERZ 4 - 3 Bench Warmers Complete Futsal South  
Boys JV Indoor Xolos 2005 - B 3 - 0 Avalanche B04 White SL Complete Indoor West  
Boys 2007 Futsal Surf 07 BJW Blue 8 - 2 USA Elite EP Complete Futsal North  
Boys JV Indoor Rangers 05 White 10 - 10 Rangers 05 Blue Complete Indoor East  
Boys 2006 Futsal Gunners 7 - 4 Avalanche 06 Boys Blue SL Complete Futsal South  
Boys 2007 Indoor Sparta B08 MD/DKJ Team 2 8 - 2 Utah Glory 07 Boys Complete Indoor West  
Boys 2006 Futsal 7 Elite Academy 06B Red 2 - 14 Avalanche Boys 06 White SL Complete Futsal North  
Boys Varsity Indoor Utah Surf ME Blue 3 - 0 Sparta Premier B03DF Complete Indoor East  
Boys Varsity Indoor Xolos Utah 2002-2003 2 - 1 Manchester City Complete Indoor West  
2020-01-10-Saturday Coed Intermediate Chickas Malas 8 - 4 Rebels fc Complete Indoor West  
2020-01-10-Saturday Coed Intermediate We're actually really bad 7 - 7 Freakin Awesome Complete Indoor East  
2020-01-10-Saturday Coed Intermediate Fun Team FC (Forfeit) 0 - 3 Purple Nurpz Complete Indoor West  
2020-01-10-Saturday Coed Intermediate ABCDE FC 3 - 15 Freakin Awesome Complete Indoor East  

  Events on Saturday, October 31, 2020
Start TimeEnd TimeEventVenue
10:00 AM3:00 PMTrue Lacrosse - PJ MartinIndoor Field East


 

  

Powered By EZFacility
Web enabled mobile phone? Try Mobile Version | Administrators click Here
Languages: English | Español
© 2003-2021 EZFacility.com. All rights reserved.  Privacy Policy | Terms of Use